Lords of Waterdeep: Scoundrels of Skullport - Xanathar

Pitanja vezana uz društvene igre
Odgovori
Jura
Reactions:
Postovi: 9
Pridružen/a: 28 lis 2016, 19:44
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 18 puta
 pohvaljen: 0

Lords of Waterdeep: Scoundrels of Skullport - Xanathar

Post Postao/la Jura »

Već neko vrijeme imam ovu igru i odigrao sam ju puno puta. Jedini problem je bio oko heroja Xanathar-a. Naime, 4 VP po korupciji je premalo bodova te nije u rangu sa drugim herojima. Probali smo sa 7 bodova po korupciji no i to je ispalo malo, a sa 8 je bilo tu negdje. Zanima me da li je netko smislio neko drugo rješenje (osim izbaciti ga iz igre)?
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Lords of Waterdeep: Scoundrels of Skullport - Xanathar

Post Postao/la dlakar »

Mislim da ste fulali bit s njime. Nije da ides skupljati bodove na korupciji. Jednostavno nisi opterećen s nikakvim tipom misije, uzimas najbolje sta ti se nudi. A tu je i dosta misija koje nisu skupe a donose dosta bodova uz korupciju. Tako da treba njih ispunjavati, ali i paziti na visinu iste. Definitivno je najteži lord, ali može se pobijediti s njime.
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Jura
Reactions:
Postovi: 9
Pridružen/a: 28 lis 2016, 19:44
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 18 puta
 pohvaljen: 0

Re: Lords of Waterdeep: Scoundrels of Skullport - Xanathar

Post Postao/la Jura »

Ne znam baš, igrali smo dosta znali smo imati preko 70 VP samo od bonusa heroja. Bilo je puta kada su ljudi uzimali štu su htjeli i korupcije usput i svejedno su imali više bodova od Xanathar-a. Još ima i puno stvari koje maknu korupcije izvan igre što je totalni counter za Xanathar-a.
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”