War of The Ring

Pitanja vezana uz društvene igre
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: War of The Ring

Post Postao/la Valsim »

dlakar je napisao/la: 25 sij 2020, 11:57 Nemoj to radit. Nas labilne tjeraš u trošak..
slika
Kupiiii. Znaš da želiš. Upotpunit će ti kolekciju. Lijepo će ti stajati uz ostale igre. Češće ćete igrati igru...
Ovi su korisnici zahvalili autoru Valsim za post:
juri006
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Officer Barbrady
Reactions:
Postovi: 80
Pridružen/a: 03 pro 2019, 17:24
Ima zahvala: 54 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: War of The Ring

Post Postao/la Officer Barbrady »

jewbotlover je napisao/la: 24 sij 2021, 23:01 Kad smo već krenuli sa strategijama, koristite li S&E jedinice kao SP?
Meni je ta istok-kampanja skroz nelogična sto se tice isplativosti (jest da su FP jedinice tamo prozračnije), ali zna mi se desiti da S&E ni ne aktiviram do statusa at war.
Ovisno o partiji, ali da, rijeđe se koriste. Ove na jugu svakako cesce od ovih na istoku.
Officer Barbrady
Reactions:
Postovi: 80
Pridružen/a: 03 pro 2019, 17:24
Ima zahvala: 54 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: War of The Ring

Post Postao/la Officer Barbrady »

Homemade 3d planine jednog amatera. :D
Oko sat vremena, glinamol - 2 boje (obicni i terakota), 26 kn.

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru Officer Barbrady za post (ukupno 5):
juri006PsyBurnSatarashdendarii42Zorzy
jewbotlover
Reactions:
Postovi: 8
Pridružen/a: 10 lip 2020, 16:13
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 5 puta

Re: War of The Ring

Post Postao/la jewbotlover »

Fora ideja, se da to kasnije ofarbati, i ako da kakvu boju trebam?

Ovo je skroz kul projektic za igru...
jewbotlover
Reactions:
Postovi: 8
Pridružen/a: 10 lip 2020, 16:13
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 5 puta

Re: War of The Ring

Post Postao/la jewbotlover »

Evo malo sam se poigrao, sad cemo dalje vidjeti sto se jos da iskemijat.

slika
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2276
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: War of The Ring

Post Postao/la mado »

Još jedno mini proširenje / promo za Wotr: The Fate of Erebor is a promotional item included with copies of "The Battle of Five Armies" Collector's Edition and given out with first print copies of the revised edition of "The Battle of Five Armies" board game.

It is an alternate setup of "War of the Ring" with which you can play when the Shadow player wins "The Battle of Five Armies" board game. Contains alternate map tiles, character cards, and event cards for the "War of the Ring" base game.

https://boardgamegeek.com/boardgame/339 ... ate-erebor

Jel imao tko kad Lotr bg dan, zapravo je cijeli vikend potreban? Ova igra, pa Battle of Five Armies, Hunt for the Ring, Lotr lcg, Lotr Confrontation, Middle Earth Quest.. Lijep broj odličnih lotr igara :ljubav
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: War of The Ring

Post Postao/la Gordan »

jewbotlover je napisao/la: 24 sij 2021, 23:01 Kad smo već krenuli sa strategijama, koristite li S&E jedinice kao SP?
Meni je ta istok-kampanja skroz nelogična sto se tice isplativosti (jest da su FP jedinice tamo prozračnije), ali zna mi se desiti da S&E ni ne aktiviram do statusa at war.
Hmmm ne znam baš. Ja ih uvijek koristim. Služe za napad na Gondor (pogotovo ako na vrime dočekam Corsairs of Umbar), a u nekoliko micanja stigneš i pred DEW. Teško da se to može efikasno riješit samo Sauronovim jedinicama
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: War of The Ring

Post Postao/la Gordan »

Evo kompletirana kolekcija (KOME prednaručen, valjda stigne do kraja godine). U subotu planiram prvo testiranje LOME, vjerojatno WOME neće doć na red još dugo, al neka njega tu. :)

Još moram dočekat dva vezana dana slobodno za kampanju The Hunt for the Ring + War of the Ring.

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru Gordan za post (ukupno 6):
tanelornSatarashZorzydendarii42sadistikomado
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
Satarash
Reactions:
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 vel 2014, 14:24
Ima zahvala: 190 puta
 pohvaljen: 235 puta
Kontakt:

Re: War of The Ring

Post Postao/la Satarash »

Ufff, to mi je želja, ali daleko smo još....slijedi LOME.

Jel ovo skroz desno neka veća mapa ili?

Što se tiče S&E jedinica, koristim ih uvijek. Ove donje za napad na Gondor ili barem za zastrašivanje/odvlačenje pažnje protivniku (obično ih krenem hordati i pred Pelargirom i u Umbaru), a gornje za napad na Dale, Woodland realm i kao prijetnju Ereboru (kojeg rijetko kada napadnem). Imamo nekih 25 igranja iza sebe u ovoj godini i ne namjeravamo stati. slika



Ovi su korisnici zahvalili autoru Satarash za post (ukupno 2):
Zorzysadistiko
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: War of The Ring

Post Postao/la Gordan »

Da, u tubi je deluxe player mat 128x88cm.

Ne znam, ako već padnu Woodland Realm i Dale, nema baš smisla ostavit Erebor kao prijetnju. U našim partijama bi vrlo često FP šetao za SP i vraćao svoje izgubljene gradove i utvrde ako je imao priliku. Na taj način bi kupovao vrijeme.
Tako da u pravilu treba protivnika izbrisat s cijelog dijela mape da nakon toga možeš mirno preselit nazgule i minione. Barem mi je takav dojam na temelju ovih 10ak partija.
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”