Through the Ages

Pitanja vezana uz društvene igre
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2281
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Through the Ages

Post Postao/la mado »

U svrhu doniranja igre koja mi skuplja prašinu neigrana godinama: :facepalm
https://www.igranje.hr/forum/viewtopic. ... 146#p57146
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Through the Ages

Post Postao/la dendarii42 »

:lol: :lol: :lol:
Pa donirana igra će svakako biti jako vrijedan poklon. Ali mislim da bez "stručnog vodstva" za klince neće biti puno korištena.
slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Through the Ages

Post Postao/la dlakar »

Ja sam isto odigrao 3 partije uživo dok na aplikaciji imam preko 300 partija. Nas je skoro uvijek 5 ili 6 na igranju pa jednostavno fizička verzija nema priliku izaći na stol. Odigrali smo dosta međusobno online partija i baš me zanima kak bi to sad išlo uživo, nekako sam mišljenja da se nebi baš pretjerano dobro snašo... To je jednostavno igra koja zahtjeva rutinu, a zbog vremena koje oduzima, teško ju je dostići. Mislim da mehanika nije pretjerano teška i klinci te dobi bi je bez problema pokopčali, ali i sam znaš koliki je kaos to sve pratiti i premještati. Sve u svemu, mislim da ta igra svuda skuplja prašinu jer je tip igre koju ćeš odigrat par puta godišnje....
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Through the Ages

Post Postao/la kockica »

Ne znam, meni uopće nije kaos premještati kockice, ali složio bih se, to je odlična igra koja najviše skuplja prašinu, mi je godišnje igramo možda 3-4 puta, i uvijek nam je super, još uvijek dosta dobro pamtimo pravila ali jednom kada pređemo na digitalnu verziju (pričekati ću da vidim hoće li biti koji popust) , mislim da ćemo fizičku verziju držati samo iz sentimentalnih razloga. I mislim da ova igra definitivno nije za tinejdžere.
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”