Europe Engulfed- potrebna pomoc

Pitanja vezana uz društvene igre
Odgovori
Avatar
ninomili005
Reactions:
Postovi: 55
Pridružen/a: 10 stu 2013, 21:07
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 101 put
Kontakt:

Europe Engulfed- potrebna pomoc

Post Postao/la ninomili005 »

Pozdrav dragi prijatelji,
Ovako pre pola godine- godinu, smo uzeli sa drustvom Europe Engulfed. Posto nam je zelja bila, da je nekako pribavimo prihvatili smo prvu mogucu priliku i uzeli 1st edition. Sad nakon godinu dana doslo je na red da se igra konacno postavi i odigra kako treba. E sada se stvorio jedan problem. Jednostavno neznamo kako da napravimo upgrade iz prve u drugu ediciju. Nigde konkretno ne pise kako se to radi, jedino obcenito poput ovoga sa bgg-ja:

"Second Edition vs First Edition
You can download the 2nd edition rules and play 2nd edition EE with the 1st edition game.
All of the blocks, block labels, unit counts, and map areas remain the same.
You will simply need some home-made markers for some of the new optional rules.

The second edition is marked 0307-06 on the box side, and has minor updates to the map (all air routes are now explicitly marked), and includes some additional fleet counters & markers, as well as a sturdier box.

The general consensus is that it is not necessary to upgrade to the new edition, other than download the living rules from GMT. Two additional markers used by a new variant for bookkeeping are included in Asia Engulfed."

Po ovome predpostavljam, da nije neki uzasan posao dignut igru na drugu ediciju, ali opet nema nigde nista konkretno- kako, sta, koliko....! Ovako sada molim sve igrace, koji su imali isti problem, da mi napisi njihovo iskustvo, ali i sve igrace koji ista znaju konkretno o ovom problemu...
Isto tako bi molio sve igrace koji su igru vec igrali, da mi daju neki feedback o samoj igri i igrivosti u 2 ili 3 igraca...

U napred se zahvaljujem svima,
Nino
slika
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”