WWII

Pitanja vezana uz društvene igre
Avatar
Igor
Reactions:
Postovi: 446
Pridružen/a: 08 vel 2014, 15:27
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 196 puta
 pohvaljen: 402 puta
Kontakt:

Re: WWII

Post Postao/la Igor »

A onda samo brijanje....

P.S.
Malo editirao svoje gornje postove.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Igor za post:
igor1970
17.47 C. KAMIKAZES ATTACK ALONE....
Tuvix
Reactions:
Postovi: 12
Pridružen/a: 16 svi 2015, 15:34
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 3 puta
Kontakt:

Re: WWII

Post Postao/la Tuvix »

Išao sam na Geek MArket i naručio sam Ideology, barem mislim da jesam. xD
Stavio sam u košaricu, pa sam otišao na "Proceed to Checkout" i onda su me tražili da upišem adresu i svoje podatke, ali nisu tražili ni paypal ni karticu. Nakon što sam ispunio adresu i ostalo pritisnuo sam "Place your order". I to je to, nakon toga nisam dobio nikakvu poruku, ni mail, nisam mogao ništa dalje ni ici, a ni ne mogu nigdje naci da sam uopće stavio taj order. PA sada, ako je netko od vas kupovao tamo, mi možete reći što se tu događa? xD
Avatar
Arty
Reactions:
Postovi: 189
Pridružen/a: 03 stu 2014, 11:11
Lokacija: Pula
Ima zahvala: 178 puta
 pohvaljen: 95 puta
Kontakt:

Re: WWII

Post Postao/la Arty »

Trebao si prvo napraviti account na bgg, onda pitati sellera kolika je cijena shippinga (iz SAD-a se ništa ne isplati jer je shipping preskup). Onda tek ideš u daljnju proceduru.

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
Ovi su korisnici zahvalili autoru Arty za post:
Tuvix
So many games, so little time
Tuvix
Reactions:
Postovi: 12
Pridružen/a: 16 svi 2015, 15:34
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 3 puta
Kontakt:

Re: WWII

Post Postao/la Tuvix »

Imam ja tamo profil, ali nisam pitao njih koliko dođe shipping. Šta da pošaljem poruku onom korisniku koji je naveden kod Ideology?
Avatar
miljenko
Reactions:
Postovi: 651
Pridružen/a: 22 lip 2011, 04:08
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 934 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: WWII

Post Postao/la miljenko »

Sad čekaš da ti se javi prodavač s predračunom i podacima za uplatu... Javiti će ti se na geekmail... Ako si ostavio email, dobiti ćeš i tamo automatski poruku...

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 2
Ovi su korisnici zahvalili autoru miljenko za post:
Tuvix
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: WWII

Post Postao/la stoka »

postoji li koja ratna igra da u njoj sudjeluju hrvatske postrojbe?onako, bar da je neki monster sa puno raznih državica, pa da među njima ima i par hrvatskih postrojbi, ne moraju uopće biti bitne?naša san ponegdje jugoslavenske, al nigdi baš hrvatske...ne mora ni bit wwII, ako ima šta srednjovjekovno, još bolje...
Avatar
Igor
Reactions:
Postovi: 446
Pridružen/a: 08 vel 2014, 15:27
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 196 puta
 pohvaljen: 402 puta
Kontakt:

Re: WWII

Post Postao/la Igor »

Poznajem nekoliko igara gdje se hrvatske postrojbe spominju i učestvuju kao sporedne u nekoj bitki,Recimo Saints in Armor gdje se koristi terminologija Hrvatska/Transilvanijska lagana konjica tijekom borbe kod Lutter am Barenberge, ulaze sa istočne strane u već započetu bitku,malo kasne po običaju,ako se dobro sjećam :).
Tu je i VQ sa Nikolom Zrinskim,ali to nije predstavljeno detaljno,radi se o više strateškoj projekciji snaga.
Zatim Yugoslavia ,izdanje 1977 koja se bavi hipotetskim civilnim ratom za odcjepljenje Zagreba i Hrvatske.Pa se ti misli....
17.47 C. KAMIKAZES ATTACK ALONE....
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: WWII

Post Postao/la stoka »

saints in armor se čini neloš, al sumnjam a ću to ikad nabavit...yugoslavia bi bila zanimljiva, al je manje poznata i vjerojatno za ovo doba ipak ne tako kvalitetna igra...a šta, ovaj zrinski kao neki samostalan vođa jedinica, il dio mađarskog kraljevstva?virgin queen mi izgleda još najizgledniji za kupovinu, naravno mislim se između vq i his, standarna dvojba...ma, kupija bi i obe da iman više raspoloženih igrača...
Avatar
Igor
Reactions:
Postovi: 446
Pridružen/a: 08 vel 2014, 15:27
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 196 puta
 pohvaljen: 402 puta
Kontakt:

Re: WWII

Post Postao/la Igor »

Ukoliko nije pristuna velika ovisnost :) o novim poizvodima,stariji naslovi svakako su izbor kod kojih se teško može pogriješiti.Gotovo 40god. star naslov "Rise and Decline of the Third Reich" koji je još i danas na mjestu 300 bgg ljestvice,zatim noviji remake Avalon Hill-ovog "The Guns of Gettysburg" iz 1958...itd.
17.47 C. KAMIKAZES ATTACK ALONE....
Vatanen
Reactions:
Postovi: 415
Pridružen/a: 29 sij 2013, 14:46
Ima zahvala: 255 puta
 pohvaljen: 425 puta

Re: WWII

Post Postao/la Vatanen »

Nikako ne zaboraviti Titeka u ovoj kategoriji igara s domaćim postrojbama, o kojem je već tu negdje na forumu i bilo riječi:

https://boardgamegeek.com/boardgame/5957/tito
Ovi su korisnici zahvalili autoru Vatanen za post:
Igor
Boardgames are power fantasies.
Maciej Janik et al.
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”