solo igranje

Pitanja vezana uz društvene igre
smi
Reactions:
Postovi: 392
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 10:57
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 25 puta
Kontakt:

Re: solo igranje

Post Postao/la smi »

LOTR LCG je imho bezveze sa solo play, jedino ak te veseli igrat 2 decka .. .ili ako te jaaaaako zanima deck building pa skemijash neki custom deck (tesko s jednim core setom). Pola mehanika ne funkcionira bez interakcije medju igrachima.
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2282
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: solo igranje

Post Postao/la mado »

smi je napisao/la:LOTR LCG je imho bezveze sa solo play, jedino ak te veseli igrat 2 decka .. .ili ako te jaaaaako zanima deck building pa skemijash neki custom deck (tesko s jednim core setom). Pola mehanika ne funkcionira bez interakcije medju igrachima.
Za sad mi je plan pobijediti sva 3 scenarija, sa sva 4 gotova decka. Nakon toga igrati 2 decka, tj. glumiti drugog igrača, raditi svoje deckove, kupiti dodatke tj. nove Adventure Packove.
Igrao sam prije nešt malo Magic The Gathering i ovo mi je puno zabavnije. Barem za sad.
smi
Reactions:
Postovi: 392
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 10:57
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 25 puta
Kontakt:

Re: solo igranje

Post Postao/la smi »

mado je napisao/la:Za sad mi je plan pobijediti sva 3 scenarija, sa sva 4 gotova decka. Nakon toga igrati 2 decka, tj. glumiti drugog igrača, raditi svoje deckove, kupiti dodatke tj. nove Adventure Packove.
Igrao sam prije nešt malo Magic The Gathering i ovo mi je puno zabavnije. Barem za sad.
Mislim da je skoro pa nemoguce sve scenarije prec sa svim pre constructed deckovima iz core seta. Naj veci problem je Tactics deck (crveni) koji je totalno ne prilagodjen solo igranju te jedva prolazi prvi quest (moze se, ali uz puuuno sreche s lokacijama).
janje
Reactions:
Postovi: 21
Pridružen/a: 12 lip 2011, 15:28
Lokacija: Varaždin
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: solo igranje

Post Postao/la janje »

Toplo preporučujem Castle Ravenloft za solo igranje
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2282
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: solo igranje

Post Postao/la mado »

Za sad mogu preporučiti LOTR LCG za solo igranje. Nakon 40tak igaranja i dalje mi je jako zabavna. Igranje samo s Tactics je jako teška. Ne stignem baš često igrati, pa imam još puno toga za isprobavati.
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: solo igranje

Post Postao/la buraz »

slažem se. odigrah 4-5 solo partija, i to samo sa tactics deckom.. satrli me ko satrleka :-D
slika
smi
Reactions:
Postovi: 392
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 10:57
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 25 puta
Kontakt:

Re: solo igranje

Post Postao/la smi »

Meni je Drizzt dosao, zabavan je za solo odigrat isto kao i prve dije igre iz serije. Em imaju solo avanture, em nije neki problem vodit vise likova.
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2282
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: solo igranje

Post Postao/la mado »

buraz je napisao/la:slažem se. odigrah 4-5 solo partija, i to samo sa tactics deckom.. satrli me ko satrleka :-D
Tactics ne valja za kvestanje, samo za borbu. Ja sam se zaljubio u Spirit. Treba ih ženiti :) Već vidim da će u dual deck igri biti zabavno spojiti to dvoje. A još veselije glumiti 4 igrača, svaki sa svojim mono deckom :)

Jel igrao netko K2 solo? http://boardgamegeek.com/boardgame/73761/k2
Vele da je zabavna igra, od 1-5 igrača. Uskoro ću ju posjedovat, nadam se, pa ju opišem.
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2282
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: solo igranje

Post Postao/la mado »

Još jedna lista igara koje se mogu igrati solo s autorovim komentarom koliko su zabavne solo:
http://bgg.cc/geeklist/75270/sure-you-c ... fun/page/1

Po njemu solo su zabavne Arkham Horror, Agricola, Pandemic, Race for the Galaxy, Talisman, Le Havre, Gears of War: The Board Game,...
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”