Drinkopoly

Pitanja vezana uz društvene igre
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8434
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1582 puta
 pohvaljen: 2357 puta
Kontakt:

Drinkopoly

Post Postao/la grof »

Bože :shock:

Ste vidli ovo? Drinkopoly

Zar i to postoji? Jel neko to vidio u živo?
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Vlad
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Drinkopoly

Post Postao/la Vlad »

Ja sam vidio u tiskari :) Tiskano je u istoj tiskari gdje i Maldoria. Dizajn igre je profesionalan, ali o samoj temi i načinu igranja bi se dalo raspravljati...
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8434
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1582 puta
 pohvaljen: 2357 puta
Kontakt:

Re: Drinkopoly

Post Postao/la grof »

Vlad je napisao/la:Ja sam vidio u tiskari :) Tiskano je u istoj tiskari gdje i Maldoria. Dizajn igre je profesionalan, ali o samoj temi i načinu igranja bi se dalo raspravljati...
Da, na fotkama igre sama izvedba iste izgleda profesionalno odrađeno, ali tema igre je boli glava.

u prijevodu, kakve je to društvena igra kada ti za dobro raspoloženje treba obljevanje alkoholom (a mislim da sam na nekim karticama vidio i čvrganje i spominju se cigarete) mislim jel to igra ili nasilje???
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Vlad
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Drinkopoly

Post Postao/la Vlad »

Da, moram priznat da definitivno nije igra koju bih si kupio, a i doista ne znam nikog (od dvadesetak ljudi s kojima inače igram društvene igre) tko bi se takvoj igri veselio. Ali sigurno će se igrat među starijim osnovnoškolcima i nekim srednjoškolcima (onim nezrelijima, naravno). ;)
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8434
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1582 puta
 pohvaljen: 2357 puta
Kontakt:

Re: Drinkopoly

Post Postao/la grof »

Vlad je napisao/la:Da, moram priznat da definitivno nije igra koju bih si kupio, a i doista ne znam nikog (od dvadesetak ljudi s kojima inače igram društvene igre) tko bi se takvoj igri veselio. Ali sigurno će se igrat među starijim osnovnoškolcima i nekim srednjoškolcima (onim nezrelijima, naravno). ;)
Da, slažem se. Takvo nam je stanje nacije (čovječanstva!) - jadno! :(
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Sokac
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Drinkopoly

Post Postao/la Sokac »

Nažalost, popularnija igra zvana "Cugopol" jako je u opticaju (pogotovo kod studenata). Igra potjeće na ispijanje alkohola, a najčešće nastradaju osobe koje ne mogu puno popit (a time ih se sili piti).

Igrao sam ~tri puta i mogu reć da se svaki puta netko prepio (najčešće ženske osobe). Nikad mi nije pružilo neko zadovoljstvo, štoviše gledati pijane osobe kraj sebe i nije baš lijepo. Nažalost, ima osoba koji to igraju na tjednoj razini (točnije svaki četvrtak) te se ne znaju drugačije zabaviti osim tako. Još gore u svemu tome je što društvo navodi pojedinca na igru... Katastrofa!

Ak se mene pita, draže mi je odigrat par partija bele, pit polako pivo i družit se cijelu noć.

Grofe, možda bi mogao napisati jedan članak o ovome (bez pravila, s negativnim komentarima). Rado ću reći prosljediti link kolegama koji uživaju u toj igri :D

edit: sad vidim neke slike s Drinkopoly i moram priznati da je "puno" teža varijanta od cugopola. tamo barem nema "simuliraj sex pozu" i slično :?
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8434
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1582 puta
 pohvaljen: 2357 puta
Kontakt:

Re: Drinkopoly

Post Postao/la grof »

Grozno!

Da, mislim da ću ovih dana napisati nešto na tu temu. Jer ovo je opasno po mladež!
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8434
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1582 puta
 pohvaljen: 2357 puta
Kontakt:

Re: Drinkopoly

Post Postao/la grof »

Vidim da [urlhttp://www.jutarnji.hr/drinkopoly--nova-hit-ig ... ka/901328/]nismo jedini[/url] kojima se ne sviđa Drinkopoly ;)

Ipak ima razumnih u ovoj našoj zemlji.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8434
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1582 puta
 pohvaljen: 2357 puta
Kontakt:

Re: Drinkopoly

Post Postao/la grof »

Vidim da nismo jedini kojima se ne sviđa Drinkopoly ;)

Ipak ima razumnih u ovoj našoj zemlji.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
sanja
Reactions:
Postovi: 18
Pridružen/a: 27 tra 2011, 17:35
Lokacija: Samobor
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 1 put

Re: Drinkopoly

Post Postao/la sanja »

Pridružujem se konstataciji bljak ideje koja valjda kreće od konstatacije da smo svi mi Hrvati alkići, pa idemo dati neke zabavne okvire toj činjenici. Vidjela igru, nisam shvatila poantu - valjda tko je prvi pod stolom, taj pobjednik. Uglavnom, bezbolnije ćete proći ako si neku bocu žestice uštrcate intravenozno i prije nego padnete u komu sebe proglasite pobjednikom.
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”