Star Wars X-Wing Miniatures Game

Pitanja vezana uz društvene igre
Avatar
Studioworks
Reactions:
Postovi: 164
Pridružen/a: 02 ruj 2013, 16:57
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 210 puta
Kontakt:

Re: Star Wars X-Wing Miniatures Game

Post Postao/la Studioworks »

frle je napisao/la:Slažem se i mislim da jedna nagrada nije dovoljna, zato su ovi kitovi najbolji za organiziranje bilo kakvih turnira. I s obzirom na broj zainteresiranih, kotizacija bi trebala biti 100kn ili više da bi se mogao kupiti tantive iv.
Zato treba naći sponzore da se mogu nabaviti prave nagrade da se privuče veći broj igrača. Kako bilo, napravili smo First contact pa ćemo se čuti za dalje.
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 555
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: Star Wars X-Wing Miniatures Game

Post Postao/la frle »

Ima li nekog ovdje tko bi sudjelovao na turniru iz ove igre, 4.7 (subota) u Zagrebu? Ako nemate svoje letjelice, a htjeli bi sudjelovati, stignete naučiti i posuditi letjelice samo se javite meni na vrijeme ili u grupu: https://www.facebook.com/groups/lcgnightszagreb/

Također nagalsak na turniru će prvenstveno biti casual turnir, nagrade će biti iz Tournament kit-a od FFGa, pa sa samim sudjelovanjem možete dobiti promo karte :)
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 555
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: Star Wars X-Wing Miniatures Game

Post Postao/la frle »

Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4965
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3582 puta
 pohvaljen: 3681 put
Kontakt:

Re: Star Wars X-Wing Miniatures Game

Post Postao/la sadistiko »

Ako budem mogao možda dofuram sina pošto će i on uskoro dobiti svoj starter set.
slika
Avatar
tanelorn
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 12 srp 2014, 20:49
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1794 puta
 pohvaljen: 197 puta

Re: Star Wars X-Wing Miniatures Game

Post Postao/la tanelorn »

Na koji način vi koji imate kakvu takvu kolekciju minijatura transportirate sve to zajedno na lokaciju igranja? To mi je uvijek problem :-/
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 555
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: Star Wars X-Wing Miniatures Game

Post Postao/la frle »

Ja nosim u originalnoj plastici u kojoj se nalazi letjelica pa ih stavim u veću kutiju tipa Star Wars LCG card game što imam višak (stanu dvije velike letjelice + 2-3 manje) ili u core kutiju (stane 4 manje letjelice + 3 iz core seta), a za svaku letjelicu stavim u posebnu označenu vrećicu pilota, upgrade i tokene za tu letjelicu.
Neki su bolje opskrbljeni pa imaju posebne kofere sa spužvom izrezanom za specifične letjelice i te spužve se mogu naručiti izvana iz nekih dućana ili se može samo napraviti.
Prijenos ove super igre, je definitivno problem. Imaš odlične savjete i primjere na BGG pa si tamo pogledaj :)

Ako si iz Zagreba i učlani se u našu facebook grupu: https://www.facebook.com/groups/lcgnightszagreb tu se možeš dogovoriti za igranje ponedjeljkom u Carti Magici i možeš vidjeti obavijesti o turnirima koje povremeno održavamo ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru frle za post:
tanelorn
eNdie
Reactions:
Postovi: 12
Pridružen/a: 20 sij 2012, 11:52
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 11 puta
Kontakt:

Re: Star Wars X-Wing Miniatures Game

Post Postao/la eNdie »

tanelorn je napisao/la:Na koji način vi koji imate kakvu takvu kolekciju minijatura transportirate sve to zajedno na lokaciju igranja? To mi je uvijek problem :-/
Topla preporuka:https://www.feldherr.net/x-wing/

Prvo sam koristio raznorazne kutijice, pa onda neki kofer sa izrezanim spužvama unutra, ali otkad sam nabavio ove torbe od feldherra sam se preporodio. S obzirom da kolekcija stalno po malo raste, ovo je bilo savršeno rješenje. Sad sve ima svoje mjesto, uredno je posloženo tako da uvijek znam gdje što stoji i nema straha da će se nešto oštetiti.
Ovi su korisnici zahvalili autoru eNdie za post (ukupno 2):
tanelornDeda
Avatar
tanelorn
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 12 srp 2014, 20:49
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1794 puta
 pohvaljen: 197 puta

Re: Star Wars X-Wing Miniatures Game

Post Postao/la tanelorn »

Hvala obojici na odgovorima! :)

Ove torbe od Feldherra su upravo ono što tražim, imaju spužve apsolutno za sve (pa i za huge shipse). Moram samo izračunati koliko čega mi treba pa naručiti. Kako kolekcija bude rasla, lako se još nadokupi. :)
djoni_gitara
Reactions:
Postovi: 25
Pridružen/a: 12 pro 2016, 14:49
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 5 puta

Re: Star Wars X-Wing Miniatures Game

Post Postao/la djoni_gitara »

poz!

dali x wing netko igra u Rijeci? Namjeravam povecati svoju kolekciju igara sa X wingom ali bas malo i nemam ekipu zainteresiranu za tu vrstu igara. Pa me zanima jel ima u rijeci ekipa koja to igra (tipa u charti) i tako pa da se moza pridruzim koji put.

thanks
Avatar
ronin
Reactions:
Postovi: 260
Pridružen/a: 11 pro 2013, 14:05
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 109 puta
Kontakt:

Re: Star Wars X-Wing Miniatures Game

Post Postao/la ronin »

Pozdrav,

trebao bih savjet od iskusnijih igrača :D

trenutno imam (novi) Core Set, exp Heroes of the Resistance, TIE Phantom, Imperial Veterans.
Imperial:
2x TIE/fo Fighter
1x TIE Phantom
1x TIE Bomber
1x TIE Defender

Rebel:
2x T-70 X-Wing
1x YT-1300 (Millennium Falcon)

Radi se o budućoj kupovini.
Za Imperial sam se više manje odlučio da će sljedeći brod biti VT-49 DECIMATOR. Bilo je to ili Slave 1, ali mislim da mi je ovo bolja opcija. Za Slave 1 je pozitivno to kaj ako se odlučim za Most Wanted exp, mogu ga koristiti u 2 skupine...

Za Rebel nemam pojma kaj sljedeće :D
REBEL ACES bi bio recimo sljedeći logičan korak. Ali U-Wing mi se čini baš fora....pa čak i Ghost (koji je malo skuplji).

Nakon Decimatora za Imperial i nečega za Rebels, možda bi sljedeće bio stari Core Set...al to ćemo još vidjeti...

Bilo kakav savjet bi bio koristan :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru ronin za post:
Nuuq
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”