Star Wars X-Wing Miniatures Game

Pitanja vezana uz društvene igre
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1151
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 682 puta
 pohvaljen: 858 puta
Kontakt:

Re: Star Wars X-Wing Miniatures Game

Post Postao/la Nuuq »

Ja sam tu negdje sa xwing, i kupujem rebel aces jer dobijes brzicu awing i tenk bwing. Jos za imperial uzimam slave I jer hocu veliki brod da ide na falcona.


Live long and prosper.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Nuuq za post:
ronin
slika
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 555
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: Star Wars X-Wing Miniatures Game

Post Postao/la frle »

ronin je napisao/la:Pozdrav,

trebao bih savjet od iskusnijih igrača :D

trenutno imam (novi) Core Set, exp Heroes of the Resistance, TIE Phantom, Imperial Veterans.
Imperial:
2x TIE/fo Fighter
1x TIE Phantom
1x TIE Bomber
1x TIE Defender

Rebel:
2x T-70 X-Wing
1x YT-1300 (Millennium Falcon)

Radi se o budućoj kupovini.
Za Imperial sam se više manje odlučio da će sljedeći brod biti VT-49 DECIMATOR. Bilo je to ili Slave 1, ali mislim da mi je ovo bolja opcija. Za Slave 1 je pozitivno to kaj ako se odlučim za Most Wanted exp, mogu ga koristiti u 2 skupine...

Za Rebel nemam pojma kaj sljedeće :D
REBEL ACES bi bio recimo sljedeći logičan korak. Ali U-Wing mi se čini baš fora....pa čak i Ghost (koji je malo skuplji).

Nakon Decimatora za Imperial i nečega za Rebels, možda bi sljedeće bio stari Core Set...al to ćemo još vidjeti...

Bilo kakav savjet bi bio koristan :D
Najbolje bi ti bilo onda kupiti još jedan core set (stari) jer dobiješ dosta dobre karte unutra, dodatni set kockica kao i template za pomicanje i tri letjelice.

Decimator je definitivno super brod za imati jer dodaješ jedan veliki brod Imperijalcima. A što se tiče Rebelsa, definitivno se isplati uzeti Rebel Aces jer dobiješ dva dobra broda sa super pilotima.

Pitanje je samo jel bi se bavio kompetativno u ovoj igri, ako ne - onda jednostavno kupuj ono što te zanima i veseli imati. Ako već želiš biti kompetativan i sudjelovati na nekim od turnirama onda savjetujem da pogledaš malo po FFG forumima koje liste se lete na turnirma pa pikiraj te brodove :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru frle za post:
ronin
Avatar
ronin
Reactions:
Postovi: 260
Pridružen/a: 11 pro 2013, 14:05
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 109 puta
Kontakt:

Re: Star Wars X-Wing Miniatures Game

Post Postao/la ronin »

Nuuq je napisao/la:Ja sam tu negdje sa xwing, i kupujem rebel aces jer dobijes brzicu awing i tenk bwing. Jos za imperial uzimam slave I jer hocu veliki brod da ide na falcona.
Live long and prosper.
Mislim da budem i ja na kraju uzeo Rebel Aces.
Na ovo stranici je ok cijena s dostavom. Link
Tak mi se barem čini (ak znaš kaj bolje, javi :D )

Što se dodatnih kockica tiče, to čak i imam :D iz vremena kad sam igrao Attack Wing. Tada nije bilo dodatnog seta za attack wing pa sam uzeo za x wing rofl
Za dodatni set ću se vrlo vjerojatno odlučiti, samo je pitanje vremena...(čim bude neka dobra akcija :D )

A kod nas ima kompetativno?

Već vidim da će bit i DECIMATOR i Slave 1 i U-Wing... :kava
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 555
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: Star Wars X-Wing Miniatures Game

Post Postao/la frle »

Ovaj link je najisplativiji što sam našao, philibert su koji euro skuplji, ali ih možeš uzeti preko zajedničke narudžbe preko udruge pa si pogledaj tamo.

Ima kompetativna scena već zadnju godinu i pol, pod mojom organizacijom kao i u zadnje vrijeme Udruge Agram.

Više informacija možeš dobiti u ovim facebook grupama:
https://www.facebook.com/groups/lcgnightszagreb/ i https://www.facebook.com/groups/1857298034513190/
micho
Reactions:
Postovi: 23
Pridružen/a: 19 stu 2011, 19:45
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Star Wars X-Wing Miniatures Game

Post Postao/la micho »

Imas i na bookdepository.com dosta Star wars miniatura, a shipping je besplatan. Rebel aces su tamo 23.7 eura.
http://www.bookdepository.com/Star-Wars ... 1616619114
djoni_gitara
Reactions:
Postovi: 25
Pridružen/a: 12 pro 2016, 14:49
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 5 puta

Re: Star Wars X-Wing Miniatures Game

Post Postao/la djoni_gitara »

Odgovori

Natrag na “Društvene igre”