Star Wars X-Wing Miniatures Game

Pitanja vezana uz društvene igre
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Star Wars X-Wing Miniatures Game

Post Postao/la Noghri »

Tako sam si nesto i razmisljao, budem vidio. Hvala!
Avatar
Noghri
Reactions:
Postovi: 566
Pridružen/a: 29 srp 2014, 14:35
Ima zahvala: 217 puta
 pohvaljen: 211 puta
Kontakt:

Re: Star Wars X-Wing Miniatures Game

Post Postao/la Noghri »

Imam jednu molbu za nekoga tko posjeduje neku od ekspanzija, koliko je veliko pakiranje jedne ekspanzije (s jednim brodom, recimo Tie Phantom, Defenter, Advanced, E Wing ili slicno) ako bi mogao izmjeriti ili zna napamet? imam priliku malo podebljati kolekciju jer je kolega u americi pa da vidim koliko mjesta zauzima i koliko ih mogu uzeti (zasad sam na 6 :facepalm ).
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 555
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: Star Wars X-Wing Miniatures Game

Post Postao/la frle »

Ima li igrača ovdje koji su možda zainteresirani da se oganizira jedan vikend turnir u ovoj igri?
Avatar
Studioworks
Reactions:
Postovi: 164
Pridružen/a: 02 ruj 2013, 16:57
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 210 puta
Kontakt:

Re: Star Wars X-Wing Miniatures Game

Post Postao/la Studioworks »

I u Puli se počela igrati ova igra. Jučer smo je prvi put zaigrali (2x Tie Fighter vs. X-wing i Y-wing) i totalno je kul. Pošto smo je kupili nas četiri, tako ćemo je i dalje zajedničkim snagama širiti pa nam novčanici neće plakati pre više :D

Možda za sljedeći DDI u Puli organiziramo turnir. Nikad se ne zna :D

https://www.facebook.com/permalink.php? ... 4808370806
Ovi su korisnici zahvalili autoru Studioworks za post (ukupno 2):
miljenkofrle
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 555
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: Star Wars X-Wing Miniatures Game

Post Postao/la frle »

Drago mi je da vam se sviđa igra i da ćete nabavljati još :) Bilo bi super kada bi mogli dogovoriti neki turnir u budućnosti ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru frle za post:
Studioworks
Avatar
Studioworks
Reactions:
Postovi: 164
Pridružen/a: 02 ruj 2013, 16:57
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 210 puta
Kontakt:

Re: Star Wars X-Wing Miniatures Game

Post Postao/la Studioworks »

frle je napisao/la:Drago mi je da vam se sviđa igra i da ćete nabavljati još :) Bilo bi super kada bi mogli dogovoriti neki turnir u budućnosti ;)
Bzbd bi mogli. Naći neke sponzore da nam daju neke nagrade kako bi privukli nešto ljudi. U Puli brijem da smo jedini koji igraju pa turnir samo s Puležanima ne bi imao pre više smisla. Vidjet ćemo kako će se razvijati situacija s igrom u Udruzi pa javim više informacija.

Ima šta ljudi u Hrvatskoj da igraju X-Win? Bi se moglo skupiti šta ljudi za turnir?
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 555
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: Star Wars X-Wing Miniatures Game

Post Postao/la frle »

U Zagrebu ima par igrača koji dođu ponedjeljkom igrati u Cartu Magicu i ima ih koji igraju po doma, ali se ne javljaju. Nagrade se mogu preko Carte Magice naručiti u obliku Tournament kitova od Fantasy Flighta, koji imaju promo karte, deckboxove i slično. Mi se sve dogovaramo oko nekog igranja u našoj face grupi https://www.facebook.com/groups/lcgnightszagreb/
Avatar
Studioworks
Reactions:
Postovi: 164
Pridružen/a: 02 ruj 2013, 16:57
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 210 puta
Kontakt:

Re: Star Wars X-Wing Miniatures Game

Post Postao/la Studioworks »

frle je napisao/la:U Zagrebu ima par igrača koji dođu ponedjeljkom igrati u Cartu Magicu i ima ih koji igraju po doma, ali se ne javljaju. Nagrade se mogu preko Carte Magice naručiti u obliku Tournament kitova od Fantasy Flighta, koji imaju promo karte, deckboxove i slično. Mi se sve dogovaramo oko nekog igranja u našoj face grupi https://www.facebook.com/groups/lcgnightszagreb/
Mislim da bi nagrade morale biti puno zanimljivije da se u Pulu privuku igrači. Možda da pobjednik dobije Tantive IV ili tako nešto :D
BananaKing
Reactions:
Postovi: 73
Pridružen/a: 04 tra 2012, 18:39
Ima zahvala: 4 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Star Wars X-Wing Miniatures Game

Post Postao/la BananaKing »

Lol novalija nikad ne bude prvi bio na turninru i dobio tantiv nego neki iskusniji igrač :facepalm :lol:
Avatar
frle
Reactions:
Postovi: 555
Pridružen/a: 12 srp 2011, 23:05
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 260 puta
Kontakt:

Re: Star Wars X-Wing Miniatures Game

Post Postao/la frle »

Slažem se i mislim da jedna nagrada nije dovoljna, zato su ovi kitovi najbolji za organiziranje bilo kakvih turnira. I s obzirom na broj zainteresiranih, kotizacija bi trebala biti 100kn ili više da bi se mogao kupiti tantive iv.
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”