Carcassonne

Pitanja vezana uz društvene igre
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8435
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1584 puta
 pohvaljen: 2357 puta
Kontakt:

Re: Carcassonne

Post Postao/la grof »

buraz je napisao/la:Vidjeh u Mulleru ekspanzije za Carcasonne u rangu 100kn :) .. Čak i Eufratis & Tigris (ili obrnuto, uglavnom kartaška igra) za isto tak nekak :)
Meni se čini da su bile prije ca 120-130 kuna, nego 100, osim ako nemamju kakav popust...
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
heathendome
Reactions:
Postovi: 48
Pridružen/a: 14 lip 2011, 01:27
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 4 puta
Kontakt:

Re: Carcassonne

Post Postao/la heathendome »

Ja sam isto tako racunao negdje da bi ispalo :? Uglavnom ja sam nasao tipa iz njemacke kontaktirao ga,postarina do Rvacke je 35E!!Puno kada uzmes u obzir da je igra 31E...i sada mi je kombinacija naruciti u italiju kod frenda, puno manja postarina,te na granici prolazi bez beda taj iznos bez carinjenja...tako bi mi otprilike doslo 400kn,s tim da ionako cu ici prema tamo....
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: Carcassonne

Post Postao/la Gordan »

uzmi onda i meni jednu, platim ti još i piće kod preuzimanja :D
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Carcassonne

Post Postao/la buraz »

grof je napisao/la:
buraz je napisao/la:Vidjeh u Mulleru ekspanzije za Carcasonne u rangu 100kn :) .. Čak i Eufratis & Tigris (ili obrnuto, uglavnom kartaška igra) za isto tak nekak :)
Meni se čini da su bile prije ca 120-130 kuna, nego 100, osim ako nemamju kakav popust...
Vrlo moguće da je tako.. nisam baš zapamtio najboljše
slika
heathendome
Reactions:
Postovi: 48
Pridružen/a: 14 lip 2011, 01:27
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 4 puta
Kontakt:

Re: Carcassonne

Post Postao/la heathendome »

Gordan je napisao/la:uzmi onda i meni jednu, platim ti još i piće kod preuzimanja :D
hahaha drage volje ali i ovako ce biti velika kutija koju ce carinici cudno gledati..znaci narucis vani,i kod prelaska granice ti je jedino bitno da imas racun koji je ispod 1000kn jer je toliko dopusteno osobno unositi..prvjereno funkcionira,iako to netko treba donesti ili ici sam po to ;)
aktiv37
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Carcassonne

Post Postao/la aktiv37 »

heathendome je napisao/la:
Gordan je napisao/la:uzmi onda i meni jednu, platim ti još i piće kod preuzimanja :D
hahaha drage volje ali i ovako ce biti velika kutija koju ce carinici cudno gledati..znaci narucis vani,i kod prelaska granice ti je jedino bitno da imas racun koji je ispod 1000kn jer je toliko dopusteno osobno unositi..prvjereno funkcionira,iako to netko treba donesti ili ici sam po to ;)
da, oni carine i poštarinu, ne samo proizvod, a razlika je stiže li paket sam ili s osobom, jer ako ga netko prenosi, može do 1000kn, ako dolazi sam poštom, mogu cariniti što žele i kako žele ako vrijednost prelazi 160 kn :(
AlphaScorpii
Reactions:
Postovi: 35
Pridružen/a: 08 stu 2011, 21:32
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Carcassonne

Post Postao/la AlphaScorpii »

Jel su rio grande i hans im gluck verzije jednake... mislim, jel tile-ovi zgledaju jedanko?
hydee
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Carcassonne

Post Postao/la hydee »

je, iste su...

btw expanzije, sve osim tornja, u mullera sada za 85,90 kn ;)
sichbu
Reactions:
Postovi: 6
Pridružen/a: 12 tra 2012, 03:03
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Carcassonne

Post Postao/la sichbu »

Ja i frend zajedno kupovali Carcassonne i expanzije. u zadnje divje ili tri godine osnovno + 4 expanzije. sve zajedno u konzumu, mulleru i land of magicu dok se još tako zvao. Ne osjeti se financiski kada se po jedan kupuje a ukoliko imate s kim igrat podjeliš trošak.

Što se tiče igre evo malo prije s burazom nabacio 2 partije. i za vikend 2 ili 3.
Mislim da to sve govori. :D
Avatar
Angel
Reactions:
Postovi: 85
Pridružen/a: 10 tra 2012, 14:59
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Carcassonne

Post Postao/la Angel »

Samo malo upozorenje, ekspanzije u Muller-u su ok ako imate nekog tko zna dodatna pravila koja idu uz njih prevest sa njemačkog. Naravno oni daju prijevod al po mojim iskustvima to je jako loše odrađeno i morate nagađati što je prisac htio reći...
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”