Marathon

Ovdje šaljite sve upite i prijedloge prema trgovini Carta Magica

Moderator/ica: wolfbloodgirl

Odgovori
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Marathon

Post Postao/la sadistiko »

kako to da ovdje nije bilo ni riješi o ovom eventu koji se dogodio jučer?

Zadnja izmjena: sadistiko, dana/u 26 ruj 2021, 23:39, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
Zorzy
Reactions:
Postovi: 151
Pridružen/a: 07 svi 2020, 02:27
Ima zahvala: 388 puta
 pohvaljen: 179 puta

Re: Mathon

Post Postao/la Zorzy »

Vidio na fejsu da se održava, ali već ima druge dogovore. No iskreno do samog dana održavanja nisam niti znao za to.
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2277
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Marathon

Post Postao/la mado »

sadistiko je napisao/la: 26 ruj 2021, 20:46 kako to da ovdje nije bilo ni riješi o ovom eventu koji se dogodio jučer?
Jer su iz CM neaktivni na ovom forumu pa se nisu izreklamirali?
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Marathon

Post Postao/la grof »

Nitko iz CM-a ne prati već dugo ovaj forum. Općenito je Marathon bio loše izreklamiran.
Kad smo mi radili DDI-eve, to se čulo po fejsu, radiju i večernjem, jutarnjem, indexu...
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2277
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Marathon

Post Postao/la mado »

Pa logično da najveći bg shop u Hrvatskoj ne koristi jedini bg portal i forum u Hrvatskoj za besplatnu reklamu
:nee
Avatar
ratnip
Reactions:
Postovi: 240
Pridružen/a: 12 pro 2017, 11:03
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: Marathon

Post Postao/la ratnip »

Zna li možda netko da li CM igdje stavlja popise novopridošlih artikala? Znalo mi se dogoditi da slučajno naletim i nađem neka novija izdanja po čak i ne toliko prebezobraznim cijenama... ali onaj web i krajnje nefunkcionalna tražilica su jezivo loši, nemam živaca boriti se sa tim da bi provjerio imaju li nešto konkretno u ponudi.
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Marathon

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

ratnip je napisao/la: 27 ruj 2021, 10:30 Zna li možda netko da li CM igdje stavlja popise novopridošlih artikala? Znalo mi se dogoditi da slučajno naletim i nađem neka novija izdanja po čak i ne toliko prebezobraznim cijenama... ali onaj web i krajnje nefunkcionalna tražilica su jezivo loši, nemam živaca boriti se sa tim da bi provjerio imaju li nešto konkretno u ponudi.
Popise ne, uglavnom fotke na Faceu. Mislim, koliko ja znam; možda i je negdje neki popis, ali sumnjam.
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Marathon

Post Postao/la Valsim »

mado je napisao/la: 27 ruj 2021, 09:59 Pa logično da najveći bg shop u Hrvatskoj ne koristi jedini bg portal i forum u Hrvatskoj za besplatnu reklamu
:nee
Sad bi ti neke logičnosti u Hrvatskoj :D .
ratnip je napisao/la: 27 ruj 2021, 10:30 Zna li možda netko da li CM igdje stavlja popise novopridošlih artikala? Znalo mi se dogoditi da slučajno naletim i nađem neka novija izdanja po čak i ne toliko prebezobraznim cijenama... ali onaj web i krajnje nefunkcionalna tražilica su jezivo loši, nemam živaca boriti se sa tim da bi provjerio imaju li nešto konkretno u ponudi.
Bojim se da je i dalje najsigurnije ugnjaviti osobno preko telefona :nee .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Odgovori

Natrag na “Carta Magica”