[DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Ovdje šaljite sve upite i prijedloge prema trgovini Carta Magica

Moderator/ica: wolfbloodgirl

Avatar
Igor
Reactions:
Postovi: 446
Pridružen/a: 08 vel 2014, 15:27
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 196 puta
 pohvaljen: 402 puta
Kontakt:

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la Igor »

Shich je napisao/la:10% popusta imaš ako se učlaniš u našu udrugu Igranje (100kn godišnja članarina), i 10% popusta imaš kad su dani društvenih igara (najbliži je 1.3.). Nije puno, ali je popust za one koji imaju malo vremena. :)

Osim toga ni kuponi sa većim popustom ne vrijede na kupnju veću od 1000 kn.
To nije loša ideja.Uzet ću si za pravo i da kritiziram tako malu godišnju članarinu,mjesečno da!
17.47 C. KAMIKAZES ATTACK ALONE....
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la grof »

Članarina je simbolična iz razloga kako bi potaknuli članove udruge na volontiranje i zalaganje za ciljeve. Kada bi članarina bila viša, članovi bi više udrugu doživljavali kao uslužnu djelatnost, a mi želimo poticati zajedništvo u radu članova ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3542
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1135 puta
 pohvaljen: 1534 puta
Kontakt:

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la Shich »

Igor je napisao/la:
Shich je napisao/la:10% popusta imaš ako se učlaniš u našu udrugu Igranje (100kn godišnja članarina), i 10% popusta imaš kad su dani društvenih igara (najbliži je 1.3.). Nije puno, ali je popust za one koji imaju malo vremena. :)

Osim toga ni kuponi sa većim popustom ne vrijede na kupnju veću od 1000 kn.
To nije loša ideja.Uzet ću si za pravo i da kritiziram tako malu godišnju članarinu,mjesečno da!
Snaga Udruge je u broju članova, ne u zaradi. ;) Ta cifra se pokazala kao trenutni optimum za članarinu.
Avatar
Igor
Reactions:
Postovi: 446
Pridružen/a: 08 vel 2014, 15:27
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 196 puta
 pohvaljen: 402 puta
Kontakt:

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la Igor »

grof je napisao/la:Članarina je simbolična iz razloga kako bi potaknuli članove udruge na volontiranje i zalaganje za ciljeve. Kada bi članarina bila viša, članovi bi više udrugu doživljavali kao uslužnu djelatnost, a mi želimo poticati zajedništvo u radu članova ;)

I 100kn mjesečno je volontiranje,services and goods for coins :).Dobro,to je ispravna odluka udruge ali svakako atmosfera koja vlada u igraoni odlična je, iako imamo i imati ćemo neke igre koje posjeduje igraona dolazimo zbog te atmosfere,a sami širimo vijest pozanicima gdje mogu utažiti glad za svojim novim hobijem.

P.S.
Gledam na financijski dio jer u toj domeni poslujem i radim,iako poznam sve dobre i negativne osobine takvog razvoja.Pa mi ne zamjerite.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Igor za post:
Vicko
17.47 C. KAMIKAZES ATTACK ALONE....
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la grof »

A jest, no uzmemo li u obzir kako je kriza i ljudi se teško nalaze s novcem, a dobrim dijelom su naši članovi mladi ljudi, mahom studenti bilo bi vrlo ne fer, a i bespotrebno teretiti bilo koga s visokim članarinama. Nama je prvi interes širenje igranja u gradi u Hrvatskoj, a ovakva članarina nam je dovoljna za osnovne potrebe udruge. Sve ostalo se može prikupiti donacijama, a uz to tražimo i tvrtke sponzore i sam Grad Zagreb za jače financiranje.
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post (ukupno 3):
IgorValsimVicko
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1147
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 681 put
 pohvaljen: 854 puta
Kontakt:

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la Nuuq »

Krenuo sam citati sve iz ove diskusije, ali shvatih da je 5i20 i da je vrijeme spavati :)
Ne znam znaci li vam ista (ko zna gdje je rasprava otisla, mozda je ovo deplasirano) ali ja bih da lijevi bubreg, pa i desni da imamo nesto kao CM u Sarajevu. Igara sto sam kupio, njih 40ak do sada, cekao sam po mjesec dana da stignu, ili kada sam bio u Zg i posjetio CM.
Tako da, bravo za CM. Ja vjerujem da bi nam čovjek džaba dao kad bi moglo.
Nadam se skoroj posjeti Zg, CMu i nadam se susretu sa nekim od gamera iz ZG.
POZDRAV
Ovi su korisnici zahvalili autoru Nuuq za post (ukupno 7):
burazgrofIgorValsimmiljenkosadistikoVicko
slika
Avatar
Igor
Reactions:
Postovi: 446
Pridružen/a: 08 vel 2014, 15:27
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 196 puta
 pohvaljen: 402 puta
Kontakt:

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la Igor »

Kada kreneš prema ZG javi se pa idemo do CM,ja trenutno imam porodičnu zabranu prilaska CM na 100m ;) a ti bi mi dobro došao kao izgovor :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru Igor za post:
Nuuq
17.47 C. KAMIKAZES ATTACK ALONE....
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1147
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 681 put
 pohvaljen: 854 puta
Kontakt:

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la Nuuq »

Igor je napisao/la:Kada kreneš prema ZG javi se pa idemo do CM,ja trenutno imam porodičnu zabranu prilaska CM na 100m ;) a ti bi mi dobro došao kao izgovor :D
Hahahaha. Odlično. Vidimo se

Live long and prosper.
slika
croguitarhero
Reactions:
Postovi: 3
Pridružen/a: 04 lis 2013, 15:24
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la croguitarhero »

Kupio sam jednu igru u CM i od tad nista, jel kaj god proguglam minimalna ušteda je 100kn, na nekim igrama po 200 i vise, jer vecina online trgovina ima besplatnu dostavu tipa amazone ili bookdepository, ali i kod nas u ducanima je velika razlika npr. CARCASSONNE u CM dode 284,99, dok je u Mulleru 130, Jasno mi je da muller nema tako veliki izbor i vjeroajtno kupi na veliko ali opet CM je specijaliziran ducan za igre trebao bi po tome bit najjeftiniji, tolika razlika u cijeni (120% skuplje u CM) mislim da je pretjerano
JobotBobica
Reactions:
Postovi: 148
Pridružen/a: 31 srp 2013, 19:51
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 46 puta

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la JobotBobica »

Ono kada znaš da ne treba pritisnuti taj reply gumbić...
croguitarhero je napisao/la:Kupio sam jednu igru u CM i od tad nista, jel kaj god proguglam minimalna ušteda je 100kn, na nekim igrama po 200 i vise, jer vecina online trgovina ima besplatnu dostavu tipa amazone ili bookdepository,
Amazon nema besplatnu dostavu; Book Depository ima mizeran izbor igara. Tko još, osim Worderyja, ima besplatnu dostavu u Hrvatsku?
ali i kod nas u ducanima je velika razlika npr. CARCASSONNE u CM dode 284,99, dok je u Mulleru 130, Jasno mi je da muller nema tako veliki izbor i vjeroajtno kupi na veliko ali opet CM je specijaliziran ducan za igre trebao bi po tome bit najjeftiniji, tolika razlika u cijeni (120% skuplje u CM) mislim da je pretjerano
Na žalost trgovina ne funkcionira na razini kako bi "trebalo", pa tako Mullerova velika narudžba (koja najvjerovatnije ima barem jednu kariku manje) ipak mora ispasti znatno jeftinija od CM jer oni ne naručuju za par dućana u Zagrebu, nego za Muller gdje god on bio.
Odgovori

Natrag na “Carta Magica”