[DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Ovdje šaljite sve upite i prijedloge prema trgovini Carta Magica

Moderator/ica: wolfbloodgirl

Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 587 puta
 pohvaljen: 576 puta

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la Stips »

Pa dobro, jel ima netko iz carte magice tu account na forumu? Ili, postoji li neki kanal komunikacije prema njima. Tipa, kako je moguće da oni to ne znaju? A ako znaju, onda sori ali radije dajem povoljnijem
Zadnja izmjena: Stips, dana/u 19 tra 2018, 15:59, ukupno mijenjano 1 put.
gogo666
Reactions:
Postovi: 323
Pridružen/a: 19 vel 2018, 17:58
Ima zahvala: 16 puta
 pohvaljen: 234 puta

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la gogo666 »

zar je stvarno bitno zasto imaju cijene kakve imaju?
ako je opravdano, onda ces kupiti po nepovoljnijoj cijeni? svaka cast na altruizmu :)
slika
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 587 puta
 pohvaljen: 576 puta

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la Stips »

Pa dobro ja kad se napikiram na neki naslov baš i ne pazim na cijenu. Otud mi npr EastFront, pogledaj samo njemu cijenu. Ili novi High Frontier. Ali ako si u ovom nekom điru koji vlada hobijem da se kontinuirano prati neki 'tok' i 'moda' i 'razvoj', onda ti je 10 dolara simo tamo bitna lova ako stalno nekaj kupuješ. Ovo kad porineš lađu svake prestupne, koga briga za 100-200 kn... :)
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

High Frontier

Post Postao/la DarkDefender »

Mislim da je puno bitnije pitanje tko vise novaca trosi u Carti Magici: Ljudi s foruma koji traze najbolji deal jer su upuceni ili ljudi koji zele prijatelju kupiti Big Bang Theory board game za rodjendan.

Ako je odgovor Ljudi s foruma, onda bi im se isplatilo malo sniziti cijene ili promijeniti dobavljaca i sl.
Ako je odgovor Ovi drugi, onda problema nema. Jednostavno nismo dovoljno velika ciljana skupina.

Moje misljenje je da je odgovor Ovi drugi, a da onda Carta Magica pokusava privuci sekundarnu publiku (nas) tako sto nam nudi neke popuste preko udruge i sl.
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la stoka »

carta magica plaća struju i vodu, najam prostora i zaposlenike. a i inkasator hrt je viđen da se šmuca okolo...
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1023
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 416 puta
 pohvaljen: 772 puta

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la smurfORnot »

Evo, cisto malo pozitivne reklame za Cartu :)

Uzeo Ancient World 2nd ed. Osim što je cijena veoma fer, niža je koliko vidim od cijene na philiju i tipa na fantasy weltu, radi se o KS ediciji(ako sma dobro shvatio, retail edicija nema metal coins i ove drvene tokene workera).
Tako da, kupujte dok ima ako želite KS ediciju za veoma dobru cijenu! Ove upgrejdane komponente su zbilja very nice, kad ih usporedim s cardboard novcima i workerima, so glad I got them!

http://www.cartamagica.hr/proizvodi/132 ... RLD_2ND_ED

Pohvale Carti!
Ovi su korisnici zahvalili autoru smurfORnot za post (ukupno 4):
frleagiaeairethStips
agiaea
Reactions:
Postovi: 2
Pridružen/a: 15 lis 2018, 14:56
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la agiaea »

nece biti jos dugo, uzeo sam je danas, rece mi prodavac da je svi kupuju
Ovi su korisnici zahvalili autoru agiaea za post:
ireth
ireth
Reactions:
Postovi: 36
Pridružen/a: 25 lis 2018, 17:42
Ima zahvala: 31 put
 pohvaljen: 19 puta
Kontakt:

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la ireth »

da, muz ju je isto kupio, igra je odlicna!! :) tak da stvarno pozurite :)
electro_cute
Reactions:
Postovi: 3
Pridružen/a: 06 lis 2020, 04:20
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 4 puta
Kontakt:

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la electro_cute »

pozdrav, novi sam u hobiju + volim podržavati lokalne dućane, ali može li mi netko objasniti zašto su cijene u carti magici ovako bolesno napuhane? postoji li neki razlog za to osim suludo visokih marži? kada usporediš cijene s online dućanima ili sa igraj.si razlika je nenormalna. kod slovenca sam naručio sve tri root ekspanzije koliko bi u carti platio dvije. danas im je došao wingspan, kod njih 500 kuna, vani po 350 - 375. čak i kad uključiš cijenu poštarine ne isplati se. da je razlika 50 kuna ne bi se mislio ni sekunde, ali ovako kad je razlika preko 20 posto... kužim da su više orijentirani na neki darovni program nego samo na boardgameove, ali ovo je baš wtf.
Ovi su korisnici zahvalili autoru electro_cute za post (ukupno 3):
CrazyBunnyGuyirethMcGregor
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Zato jer nemaju realnu konkurenciju na domaćem tržištu i mogu staviti cijene koje god žele. Vjerujem da im pola toga odlazi na najam prostora i plaće
Odgovori

Natrag na “Carta Magica”