[DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Ovdje šaljite sve upite i prijedloge prema trgovini Carta Magica

Moderator/ica: wolfbloodgirl

Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3665 puta
Kontakt:

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la sadistiko »

...ili prevedeš par pravila igara i dobiš popust od 30% ako si član udruge pa ti se možda ipak isplati kupiti neke igre i u CM.
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 4):
PopogrofValsimVicko
slika
Avatar
Igor
Reactions:
Postovi: 446
Pridružen/a: 08 vel 2014, 15:27
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 196 puta
 pohvaljen: 402 puta
Kontakt:

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la Igor »

Takođe ti mogu nabaviti naslove po želji,a koje inače ne naručuju,po povoljim cijenama.

Prije nekog vremena u CM sam vidjeo dva monstera "A World at War",par očiju koji je bio samnom potvrdio je da ne haluciniram,to me jako veseli.
17.47 C. KAMIKAZES ATTACK ALONE....
croguitarhero
Reactions:
Postovi: 3
Pridružen/a: 04 lis 2013, 15:24
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la croguitarhero »

JobotBobica je napisao/la:Ono kada znaš da ne treba pritisnuti taj reply gumbić...
croguitarhero je napisao/la:Kupio sam jednu igru u CM i od tad nista, jel kaj god proguglam minimalna ušteda je 100kn, na nekim igrama po 200 i vise, jer vecina online trgovina ima besplatnu dostavu tipa amazone ili bookdepository,
Amazon nema besplatnu dostavu; Book Depository ima mizeran izbor igara. Tko još, osim Worderyja, ima besplatnu dostavu u Hrvatsku?
ali i kod nas u ducanima je velika razlika npr. CARCASSONNE u CM dode 284,99, dok je u Mulleru 130, Jasno mi je da muller nema tako veliki izbor i vjeroajtno kupi na veliko ali opet CM je specijaliziran ducan za igre trebao bi po tome bit najjeftiniji, tolika razlika u cijeni (120% skuplje u CM) mislim da je pretjerano
Na žalost trgovina ne funkcionira na razini kako bi "trebalo", pa tako Mullerova velika narudžba (koja najvjerovatnije ima barem jednu kariku manje) ipak mora ispasti znatno jeftinija od CM jer oni ne naručuju za par dućana u Zagrebu, nego za Muller gdje god on bio.

besplatna dostava za kupnju iznad 10futni, tesko da ces kupit neku igru ispod 10funti
Avatar
icarusST
Reactions:
Postovi: 357
Pridružen/a: 21 lis 2014, 21:11
Ima zahvala: 164 puta
 pohvaljen: 48 puta

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la icarusST »

poz je vridi ovo jos za prevođenje igara pa da se dobije popust.....
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la grof »

Vrijedi i za prevođenje, volontiranje na događajima, pisanje opisa igara i recenzija na portalu.
Jedino što trebamo paziti na pravopis kod pisanja za portal i prevođenja.

Skupljaju se bodovi i na temelju toga se dobivaju kuponi za popust. Prošeći forumom "Kutak za autore članaka" tamo ti sve piše
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
icarusST
Reactions:
Postovi: 357
Pridružen/a: 21 lis 2014, 21:11
Ima zahvala: 164 puta
 pohvaljen: 48 puta

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la icarusST »

grof je napisao/la:Vrijedi i za prevođenje, volontiranje na događajima, pisanje opisa igara i recenzija na portalu.
Jedino što trebamo paziti na pravopis kod pisanja za portal i prevođenja.

Skupljaju se bodovi i na temelju toga se dobivaju kuponi za popust. Prošeći forumom "Kutak za autore članaka" tamo ti sve piše
ok tnx.... nisam bas za recenzije dobar .... prevoditi mogu
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la grof »

icarusST je napisao/la:
grof je napisao/la:Vrijedi i za prevođenje, volontiranje na događajima, pisanje opisa igara i recenzija na portalu.
Jedino što trebamo paziti na pravopis kod pisanja za portal i prevođenja.

Skupljaju se bodovi i na temelju toga se dobivaju kuponi za popust. Prošeći forumom "Kutak za autore članaka" tamo ti sve piše
ok tnx.... nisam bas za recenzije dobar .... prevoditi mogu
Odlično. Prijevodi su nam možda čak i bitniji.
U svakom slučaju, prouči smjernice za prevođenje, možeš se i Sadistiku javiti, on vodi brigu o tome na forumu, a kad kreneš, dati ćeš mi su PP svoje ime i prezime, e-mail, pa ću ti otvoriti tablicu za bodove i dropbox suradnički folder.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2276
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la mado »

Stara diskusija, al da pohvalim CM, kod njih apstraktna igra SET košta 85 kn, a Mulleru je 100 kn. Eto da i oni budu najpovoljniji u nečemu :thumbs
Ovi su korisnici zahvalili autoru mado za post (ukupno 4):
sadistikogrofValsimAntomon
marija
Reactions:
Postovi: 4
Pridružen/a: 24 sij 2018, 20:41
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 0

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la marija »

JobotBobica je napisao/la: 06 lis 2014, 22:40
croguitarhero je napisao/la:Kupio sam jednu igru u CM i od tad nista, jel kaj god proguglam minimalna ušteda je 100kn, na nekim igrama po 200 i vise, jer vecina online trgovina ima besplatnu dostavu tipa amazone ili bookdepository,
Amazon nema besplatnu dostavu; Book Depository ima mizeran izbor igara. Tko još, osim Worderyja, ima besplatnu dostavu u Hrvatsku?
ja narucujem preko 365games.co.uk - nemaju besplatnu dostavu, ali prilikom svake kupnje skupljas i mozes iskoristiti player pointse i onda ispadne puno povoljnije :)

zadnja igra koju sam narucila je five tribes za 300kn, koja u carti magici dodje 500 :?
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3542
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1135 puta
 pohvaljen: 1534 puta
Kontakt:

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la Shich »

Generalno pravilo je da što je igra skuplja, to ju se manje isplati kupiti u dućanu. Ali to je normalno za sve fizičke dućane, nije to samo do Carte. To je standardna priča između online narudžbe i kupnje u dućanu.
Odgovori

Natrag na “Carta Magica”