[DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Ovdje šaljite sve upite i prijedloge prema trgovini Carta Magica

Moderator/ica: wolfbloodgirl

Avatar
frastarc
Reactions:
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 svi 2020, 13:39
Ima zahvala: 463 puta
 pohvaljen: 553 puta
Kontakt:

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la frastarc »

S druge strane. Ja danas kupio danas tamo Catan burazu za rođendan


Sent from my iPhone using Tapatalk
Avatar
priroda15
Reactions:
Postovi: 325
Pridružen/a: 09 sij 2012, 20:21
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 468 puta
 pohvaljen: 266 puta
Kontakt:

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la priroda15 »

Jel se sjeća netko onih ludih novogodišnjih popusta u tada još Land of Magicu? Prije nekih 15ak godina. Jednom sam bio u prolazu i samo otišao bacit oko pa na kraju neplanirano izašao van sa 2 exp. za Catan (svaka čini mi se 79 kn), Memoir'44 (100 i nešto kn), Acquire (100+), i jos 1-2 igre za sličnu lovu, ne sjećam se više..

Sent from my SM-A715F using Tapatalk




slika
Avatar
M0by
Reactions:
Postovi: 101
Pridružen/a: 30 pro 2013, 13:48
Ima zahvala: 55 puta
 pohvaljen: 151 put
Kontakt:

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la M0by »

akcija ne ali zato da boljeg izbora figurica, kakvi Funko imali su prave stvari od McFarlane Toys (Spawn, Alien, Predator itd..)
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la Valsim »

Baš su mi bile odlične te realistične figure. Bilo je i rekreacija raznih scena iz filmova. Kupio sam Predatora iz Predator 2, Aliena i Hicksa iz Aliensa. Nažalost nakon selidbe iz stana u Centru, sam Bog zna gdje su završili :( . Sigurno je mučki lopov od brata to otuđio, pa se sad pravi blesav gdje su završili Alien i Predator. Ostao sam samo s Hicksom, kojem se zagubio pulse rifle. Da stvar bude gora sirotanu je stradala desna ruka u transportu. Ljepilo je učinilo svoje, ali odonda nije baš pokretan s tom rukom. Dvadeset i pet godina sam živio svega ulicu niže Land of Magica/ Carte Magice (Medulićeva). Tako da sam svako malo visio tamo. Ako ni zbog čega da se divim stvarima koje vjerojatno nikada neću posjedovati. Najbolji period mi je bio kada sam otkrio Magic 2007. Starter dobio badava od Lane, a imali su neke stare edicije na bolesnim popustima. Tipa 5kn po boosteru, 29-39 kn za deckove. Good times.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
ratnip
Reactions:
Postovi: 240
Pridružen/a: 12 pro 2017, 11:03
Ima zahvala: 22 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la ratnip »

priroda15 je napisao/la: 24 ožu 2021, 20:07 Jel se sjeća netko onih ludih novogodišnjih popusta u tada još Land of Magicu? Prije nekih 15ak godina. Jednom sam bio u prolazu i samo otišao bacit oko pa na kraju neplanirano izašao van sa 2 exp. za Catan (svaka čini mi se 79 kn), Memoir'44 (100 i nešto kn), Acquire (100+), i jos 1-2 igre za sličnu lovu, ne sjećam se više..

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
Mislim da to nisu bili novogodišnji popusti nego likvidacija inventara pred bankrot....
Ovi su korisnici zahvalili autoru ratnip za post (ukupno 2):
BolindusButch
Avatar
priroda15
Reactions:
Postovi: 325
Pridružen/a: 09 sij 2012, 20:21
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 468 puta
 pohvaljen: 266 puta
Kontakt:

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la priroda15 »

Nisam baš siguran, par godina za redom sam tako u to vrijeme kupovao igre na velikim sniženjima.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk



slika
Avatar
Chupka
Reactions:
Postovi: 40
Pridružen/a: 09 sij 2019, 23:19
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 66 puta

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la Chupka »

Slažem se da s nekim cijenama pretjeruju, al kad ih usporedim s cijenama ovog lika, očito ima i gorih slučajeva na bg sceni :lol:

CM: The Crew (129,99 kn)

Njuskalo: The Crew (170 kn)

Mislim da ste vec negdje raspravljali o cijenama tog lika, pa se ispričavam na crossoveru tema, al meni je ovo danas bio vrh gluposti :facepalm
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la DarkDefender »

Mislim da nije fer usporedba. Lik vjerojatno dodatno naplacuje to sto ce ti prodati rabljenu igru.
Avatar
priroda15
Reactions:
Postovi: 325
Pridružen/a: 09 sij 2012, 20:21
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 468 puta
 pohvaljen: 266 puta
Kontakt:

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la priroda15 »

Brzo lock! :D :D

Nevezano za cijene "tog lika", "taj lik" je bio jedan od rijetkih članova foruma koji su svoje igre donirali za Petrinju.
Ovi su korisnici zahvalili autoru priroda15 za post (ukupno 2):
sadistikoSettsational
slika
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 547
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 281 put
 pohvaljen: 398 puta
Kontakt:

Re: [DISKUSIJA] Cijene igara u CM-u

Post Postao/la kovacu »

Chupka je napisao/la: 31 ožu 2021, 12:05 Slažem se da s nekim cijenama pretjeruju, al kad ih usporedim s cijenama ovog lika, očito ima i gorih slučajeva na bg sceni :lol:

CM: The Crew (129,99 kn)

Njuskalo: The Crew (170 kn)

Mislim da ste vec negdje raspravljali o cijenama tog lika, pa se ispričavam na crossoveru tema, al meni je ovo danas bio vrh gluposti :facepalm
Za The Crew im je dobra cijena, cak kad se i usporedi sa cijenom vani.
Odgovori

Natrag na “Carta Magica”