Najave dolaska robe

Ovdje šaljite sve upite i prijedloge prema trgovini Carta Magica

Moderator/ica: wolfbloodgirl

stajp
Reactions:
Postovi: 12
Pridružen/a: 28 ruj 2011, 00:39
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 3 puta

Re: Najave dolaska robe

Post Postao/la stajp »

Najava je od 15.9. (ilitiga prije 2 tjedna) , a taj "trgovački tjedan"[1] nikako da prođe.


[1] Uobičajena mjera naših trgovaca koji znaju kako je narudžba otišla, ali ne znaju kad će nešto stići, pa tjednima i mjesecima govore: idući tjedan.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8436
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1584 puta
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Najave dolaska robe

Post Postao/la grof »

stajp je napisao/la:Najava je od 15.9. (ilitiga prije 2 tjedna) , a taj "trgovački tjedan"[1] nikako da prođe.


[1] Uobičajena mjera naših trgovaca koji znaju kako je narudžba otišla, ali ne znaju kad će nešto stići, pa tjednima i mjesecima govore: idući tjedan.
Dah, ali moram ovdje stati malo i u obranu, naime za to nisu krivi oni, nego naša carinska služba gdje stvari mogu stajati tjednima. A kad od trgovaca tražite konkretan datum, onda vam jedino i mogu reći "idući tjedan".

Ovo s carinom znam iz svojih provjerenih izvora i sebe osobno ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
stajp
Reactions:
Postovi: 12
Pridružen/a: 28 ruj 2011, 00:39
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 3 puta

Re: Najave dolaska robe

Post Postao/la stajp »

Nemam ja ništa protiv da onda kažu: "Došlo je u Hrvatsku, zapelo na carini" (kao što su mi u nekim dućanima, za neke puno skuplje stvari, i rekli). Iskreno, pa se možemo ljutiti na carinike, a ne na trgovca. Ovako se narod (poput mene) napali na novu robu (mjerkam Dixit Odyssey), a čeka se već dva tjedna + još nedefinirano dugo dok ne stigne s carine, i jedini krivac može biti trgovac koji je robu najavio, a još je nema.
Avatar
Vicko
Reactions:
Postovi: 549
Pridružen/a: 06 tra 2012, 23:30
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 312 puta
 pohvaljen: 73 puta
Kontakt:

Re: Najave dolaska robe

Post Postao/la Vicko »

stajp je napisao/la:Nemam ja ništa protiv da onda kažu: "Došlo je u Hrvatsku, zapelo na carini" (kao što su mi u nekim dućanima, za neke puno skuplje stvari, i rekli). Iskreno, pa se možemo ljutiti na carinike, a ne na trgovca. Ovako se narod (poput mene) napali na novu robu (mjerkam Dixit Odyssey), a čeka se već dva tjedna + još nedefinirano dugo dok ne stigne s carine, i jedini krivac može biti trgovac koji je robu najavio, a još je nema.
Evo, ja sam bio u petak i rekli su mi upravo to. :) I ja sam u istoj situaciji. Bacio sam oko na neke stvari i sad već tjednima željno iščekujem. :) Uglavnom, na carini je, možda dođe ovaj tjedan. (namjerno napisah "možda" :)).
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8436
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1584 puta
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Najave dolaska robe

Post Postao/la grof »

Jel netko uočio Bohnanzu u CM-u? Trebam za poklon...
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Najave dolaska robe

Post Postao/la buraz »

jesam li ih vidio u mulleru ili ne? hm hm
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8436
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1584 puta
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Najave dolaska robe

Post Postao/la grof »

buraz je napisao/la:jesam li ih vidio u mulleru ili ne? hm hm
Ja jesam davno, kada sam zadnje dvije kupio baš iz Mullera (Garden Mall), no to su još bili ostaci koje je Land of Magic dilao s Mullerom
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
miljenko
Reactions:
Postovi: 651
Pridružen/a: 22 lip 2011, 04:08
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 934 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: Najave dolaska robe

Post Postao/la miljenko »

Avatar
Angel
Reactions:
Postovi: 85
Pridružen/a: 10 tra 2012, 14:59
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Najave dolaska robe

Post Postao/la Angel »

Jap bio jučer ima svašta nešto zanimljivo čak me frend nagovorio da si uzmemo svoj primjerak Galaktike...
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8436
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1584 puta
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Najave dolaska robe

Post Postao/la grof »

Samo neka metnu na stranice novi cjenik
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Carta Magica”