Prodajne akcije

Ovdje šaljite sve upite i prijedloge prema trgovini Carta Magica

Moderator/ica: wolfbloodgirl

Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la grof »

priroda15 je napisao/la:Malo idem offtopic ali predlozio bih retko63 da proba neku bolju area control igru od rizika. Po meni nema smisla više igrati rizik uz toliko boljih igara. Jednom davno sam otvorio temu za preporuku area control igre a mislim da postoji i tema za alternative riziku pa se tamo može naći dosta preporuka. Moja preporuka za početak je svakako klasik El Grande koji se može povoljno nabaviti, doduše njemačka verzija ali igriva bez problema.


Sent from my SM-A715F using Tapatalk
Pa neka si Small World uzme. Također čisto fini AC.

Poslano sa mog STK-LX1 koristeći Tapatalk

Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
retko63
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
retko63
Reactions:
Postovi: 118
Pridružen/a: 22 lip 2019, 11:19
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 76 puta
 pohvaljen: 51 put
Kontakt:

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la retko63 »

Zorzy je napisao/la: 20 kol 2021, 18:13
retko63 je napisao/la: 20 kol 2021, 13:58Bok ! Imaš pravo da ! Taj Game Of Thrones Risk sam ti ja dobio prije 3 godine na poklon,vidiš čak se više niti ne sječam od koga.To još stoji zapakirano u ormaru.Inaće,imao sam ga ja i prije tog poklona pa sam ga prodao tako da mi se ovaj nije niti dao otvarat.Igra kao igra je u redu,ali ima dizajnerskih jeftinih pogrešaka.Mapa je onako crnije tamne boje,naravno tema je Igra Prijestolja i to sve stoji ali imena pokrajina su napisana crnim slovima a cijela mapa je crna,tako da to stvarno nema smisla.Slova su presitna i ne čitljiva.Kad postavljaš vojsku na početku tj.ako prvi puta igraš pa ne znaš gdje je koje polje,treba ti 10-ak minuta na nađeš polje i metneš vojnika na to.Navodno je Game Of Thrones Deluxe Edition puno bolje napravljen ali nisam ga uspio vidjeti,jel ga kod nas nema za kupiti,barem ga ja nisam vidio.Ja imam onaj klasični Risk,Godstorm i 2210 AD i meni su sva tri jako dobra i kvalitetno napravljena.
Ta ploča je smeće. A kartice su ko da sam ih ja doma printao i rezao škarama. Tipična Hasbro kvaliteta. Gigant od korporacije a kvaliteta proizvoda takva da bi se i kinez bootleger sramio proizvedenog. Jedini plus je bio taj što su uz figurice došle (jadne kvalitete) kutijice. Godstorm izgleda dobro, no karta mi izgleda premala za takakv tip igre.
Figurice u Game Of Thrones su mi čist ok i kutijice naravno.Htio bih nabaviti RISK : Metal Gear Solid

https://boardgamegeek.com/boardgame/103 ... gear-solid

Kod nas ga nema nigdje za kupiti pa ću ga sigurno naručiti van Hrvatske.
Avatar
retko63
Reactions:
Postovi: 118
Pridružen/a: 22 lip 2019, 11:19
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 76 puta
 pohvaljen: 51 put
Kontakt:

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la retko63 »

Primjetio sam da jako malo ljudi igra RISK ovdje na forumu pa eto ja sam još uvijek veliki fan te strategije.Risk me nekako vraća u djetinjstvo.Budem probao Small World i El Grande,baš me interesiraju kako izgledaju uživo naravno he he !
Ovi su korisnici zahvalili autoru retko63 za post (ukupno 3):
grofjuri006priroda15
Meta
Reactions:
Postovi: 15
Pridružen/a: 17 ožu 2020, 11:42
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 23 puta

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la Meta »

Pozz...znam da sam na fejsu prije par mjeseci vidio akciju za warhammer artikle...pa me zanima da li ce biti uskoro jos takvih akcija...hvala
Avatar
retko63
Reactions:
Postovi: 118
Pridružen/a: 22 lip 2019, 11:19
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 76 puta
 pohvaljen: 51 put
Kontakt:

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la retko63 »

Meta je napisao/la: 01 lis 2021, 12:15 Pozz...znam da sam na fejsu prije par mjeseci vidio akciju za warhammer artikle...pa me zanima da li ce biti uskoro jos takvih akcija...hvala
Koja trgovina je u pitanju ?
Meta
Reactions:
Postovi: 15
Pridružen/a: 17 ožu 2020, 11:42
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 23 puta

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la Meta »

retko63 je napisao/la: 01 lis 2021, 12:50
Meta je napisao/la: 01 lis 2021, 12:15 Pozz...znam da sam na fejsu prije par mjeseci vidio akciju za warhammer artikle...pa me zanima da li ce biti uskoro jos takvih akcija...hvala
Koja trgovina je u pitanju ?
Carta magica
Avatar
Zorzy
Reactions:
Postovi: 151
Pridružen/a: 07 svi 2020, 02:27
Ima zahvala: 388 puta
 pohvaljen: 179 puta

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la Zorzy »

Meta je napisao/la: 01 lis 2021, 12:15 Pozz...znam da sam na fejsu prije par mjeseci vidio akciju za warhammer artikle...pa me zanima da li ce biti uskoro jos takvih akcija...hvala
Malo ti tko čita iz dućana ovaj forum. Po aktivnosti u komentarima zadnjih godina zapravo nitko. Bolje da im direkt pošalješ upit.
http://www.cartamagica.hr/kontakt
[email protected] (ne znam je li to isti kao ovaj gore gdje im direkt preko sajta šalješ jer nikad nisam isprobao)
il facebooka. Mislim da su na njemu malo aktivniji.
Avatar
retko63
Reactions:
Postovi: 118
Pridružen/a: 22 lip 2019, 11:19
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 76 puta
 pohvaljen: 51 put
Kontakt:

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la retko63 »

Meta je napisao/la: 01 lis 2021, 14:49
retko63 je napisao/la: 01 lis 2021, 12:50
Meta je napisao/la: 01 lis 2021, 12:15 Pozz...znam da sam na fejsu prije par mjeseci vidio akciju za warhammer artikle...pa me zanima da li ce biti uskoro jos takvih akcija...hvala
Koja trgovina je u pitanju ?
Carta magica
Carta često ima akcije i stvarno se zna svašta pronaći.Koliko sam vidio za sada nemaju ama baš ništa ( za pravo čudo ),ali nikada se ne zna kada će opet biti.Oni inaće objave svojoj web stranici kad imaju akcije.
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2277
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1179 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la mado »

:thumbs danas i sutra ima Carta akciju, kod svake kupnje zavrtite kolo sreće strave i možete dobiti 10-25% popusta

Ovi su korisnici zahvalili autoru mado za post:
juri006
Avatar
M0by
Reactions:
Postovi: 101
Pridružen/a: 30 pro 2013, 13:48
Ima zahvala: 55 puta
 pohvaljen: 151 put
Kontakt:

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la M0by »

slabo je to, da bi bilo pravo kolo strave trebalo su staviti na kolo i da mos dobiti isto toliko (ili vise) poskupljenja
Odgovori

Natrag na “Carta Magica”