Prodajne akcije

Ovdje šaljite sve upite i prijedloge prema trgovini Carta Magica

Moderator/ica: wolfbloodgirl

docich
Reactions:
Postovi: 338
Pridružen/a: 20 sij 2012, 09:25
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 156 puta
Kontakt:

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la docich »

kockica je napisao/la:Ja vidio čak 3 igre na akciji; bonfire (dugo mi već zelja), bunny kingdom (za koji još nisam siguran kakav bi bio prijem) i crown of emara ( na kraju ipak odustao jer mi se čini preeurish), I eto, ovakve stvari djeluju valjda kao kondom da se ne zalijecem
Posudit cu ti crown of emara pa probaj. Odlicna igra

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la kockica »

docich je napisao/la: 17 kol 2021, 20:38
kockica je napisao/la:Ja vidio čak 3 igre na akciji; bonfire (dugo mi već zelja), bunny kingdom (za koji još nisam siguran kakav bi bio prijem) i crown of emara ( na kraju ipak odustao jer mi se čini preeurish), I eto, ovakve stvari djeluju valjda kao kondom da se ne zalijecem
Posudit cu ti crown of emara pa probaj. Odlicna igra

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk
Došao u rijeku ovaj tjedan, rado bih da i odigramo zajedno :thumbs samo moram vidjeti kako stojim sa vremenom ( javim se na whatsapp).
docich
Reactions:
Postovi: 338
Pridružen/a: 20 sij 2012, 09:25
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 156 puta
Kontakt:

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la docich »

Ja na go. Dolazim sutra u ri i u cet prasim dalje. Ako ces ti sutra dofuram igru

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la kockica »

Dobio odgovor na mail, promijenjen mi password.
Ovi su korisnici zahvalili autoru kockica za post (ukupno 2):
Zorzymado
Avatar
retko63
Reactions:
Postovi: 118
Pridružen/a: 22 lip 2019, 11:19
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 76 puta
 pohvaljen: 51 put
Kontakt:

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la retko63 »

Ako netko voli igrati Risk,mislim da je ovo i više nego povoljna cijena :

http://www.cartamagica.hr/proizvodi/226/RISK-GODSTORM

Recimo Risk Game Of Thrones Skirmish Edition se još danas prodaje u svim trgovinama po 300 kn a ne vrijedi pišljive bobe !
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4963
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3669 puta
Kontakt:

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la sadistiko »

Ako ništa drugo, toliko vrijede minijature u toj igri
slika
Avatar
retko63
Reactions:
Postovi: 118
Pridružen/a: 22 lip 2019, 11:19
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 76 puta
 pohvaljen: 51 put
Kontakt:

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la retko63 »

sadistiko je napisao/la: 19 kol 2021, 23:08 Ako ništa drugo, toliko vrijede minijature u toj igri
Bok ! Imaš pravo da ! Taj Game Of Thrones Risk sam ti ja dobio prije 3 godine na poklon,vidiš čak se više niti ne sječam od koga.To još stoji zapakirano u ormaru.Inaće,imao sam ga ja i prije tog poklona pa sam ga prodao tako da mi se ovaj nije niti dao otvarat.Igra kao igra je u redu,ali ima dizajnerskih jeftinih pogrešaka.Mapa je onako crnije tamne boje,naravno tema je Igra Prijestolja i to sve stoji ali imena pokrajina su napisana crnim slovima a cijela mapa je crna,tako da to stvarno nema smisla.Slova su presitna i ne čitljiva.Kad postavljaš vojsku na početku tj.ako prvi puta igraš pa ne znaš gdje je koje polje,treba ti 10-ak minuta na nađeš polje i metneš vojnika na to.Navodno je Game Of Thrones Deluxe Edition puno bolje napravljen ali nisam ga uspio vidjeti,jel ga kod nas nema za kupiti,barem ga ja nisam vidio.Ja imam onaj klasični Risk,Godstorm i 2210 AD i meni su sva tri jako dobra i kvalitetno napravljena.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4963
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3669 puta
Kontakt:

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la sadistiko »

Ja sam mislio na Godstorm. Ima mi baš fora minije, onak više gumenaste kako su se prije radili
slika
Avatar
Zorzy
Reactions:
Postovi: 156
Pridružen/a: 07 svi 2020, 02:27
Ima zahvala: 398 puta
 pohvaljen: 181 put

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la Zorzy »

retko63 je napisao/la: 20 kol 2021, 13:58Bok ! Imaš pravo da ! Taj Game Of Thrones Risk sam ti ja dobio prije 3 godine na poklon,vidiš čak se više niti ne sječam od koga.To još stoji zapakirano u ormaru.Inaće,imao sam ga ja i prije tog poklona pa sam ga prodao tako da mi se ovaj nije niti dao otvarat.Igra kao igra je u redu,ali ima dizajnerskih jeftinih pogrešaka.Mapa je onako crnije tamne boje,naravno tema je Igra Prijestolja i to sve stoji ali imena pokrajina su napisana crnim slovima a cijela mapa je crna,tako da to stvarno nema smisla.Slova su presitna i ne čitljiva.Kad postavljaš vojsku na početku tj.ako prvi puta igraš pa ne znaš gdje je koje polje,treba ti 10-ak minuta na nađeš polje i metneš vojnika na to.Navodno je Game Of Thrones Deluxe Edition puno bolje napravljen ali nisam ga uspio vidjeti,jel ga kod nas nema za kupiti,barem ga ja nisam vidio.Ja imam onaj klasični Risk,Godstorm i 2210 AD i meni su sva tri jako dobra i kvalitetno napravljena.
Ta ploča je smeće. A kartice su ko da sam ih ja doma printao i rezao škarama. Tipična Hasbro kvaliteta. Gigant od korporacije a kvaliteta proizvoda takva da bi se i kinez bootleger sramio proizvedenog. Jedini plus je bio taj što su uz figurice došle (jadne kvalitete) kutijice. Godstorm izgleda dobro, no karta mi izgleda premala za takakv tip igre.
Avatar
priroda15
Reactions:
Postovi: 327
Pridružen/a: 09 sij 2012, 20:21
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 475 puta
 pohvaljen: 266 puta
Kontakt:

Re: Prodajne akcije

Post Postao/la priroda15 »

Malo idem offtopic ali predlozio bih retko63 da proba neku bolju area control igru od rizika. Po meni nema smisla više igrati rizik uz toliko boljih igara. Jednom davno sam otvorio temu za preporuku area control igre a mislim da postoji i tema za alternative riziku pa se tamo može naći dosta preporuka. Moja preporuka za početak je svakako klasik El Grande koji se može povoljno nabaviti, doduše njemačka verzija ali igriva bez problema.


Sent from my SM-A715F using Tapatalk




Ovi su korisnici zahvalili autoru priroda15 za post (ukupno 2):
realukaretko63
slika
Odgovori

Natrag na “Carta Magica”