Pitanja i odgovori

Ovdje šaljite sve upite i prijedloge prema trgovini Carta Magica

Moderator/ica: wolfbloodgirl

Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Pitanja i odgovori

Post Postao/la Valsim »

To i mene zanima ukoliko bih se odlučio na kupnju preko webshopa i time ostvario 15% popusta na proizvod.
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Pitanja i odgovori

Post Postao/la Valsim »

kalthir je napisao/la:Tnx. A sad jedno malo blesavije pitanje: na webu u newsu o akciji piše da se može naručiti preko webshopa a preuzeti osobno, no prilikom naručivanja imam samo opciju dostave overseas expressom. Jesam li nešto fulao, ili je procedura da se u napomenu samo napiše da će se preuzeti osobno?
Eh evo da ti odgovorim jer sam bio ujutro zvao Carta Magicu. Dakle da bi ostvario ovih 15% popusta najbitnije je da si se registrirao na njihovoj stranici, zatim obavi narudžbu preko webshopa i za svaki slučaj ipak napiši još u napomeni da želiš preuzeti osobno artikl kao i mogući dan i vrijeme kad bi to preuzeo. Zatim se tamo pojaviš, kažeš za svoju narudžbu, oni pogledaju imaju li te u sustavu registriranih kupaca, zatim jesi li obavio narudžbu preko webshopa i to je to, igra je tvoja po cijeni s 15% popusta :) .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
kalthir
Reactions:
Postovi: 14
Pridružen/a: 13 sij 2013, 21:18
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 1 put
Kontakt:

Re: Pitanja i odgovori

Post Postao/la kalthir »

Super, hvala.
BesnaVeverica
Reactions:
Postovi: 12
Pridružen/a: 25 lip 2013, 20:55
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 6 puta

Re: Pitanja i odgovori

Post Postao/la BesnaVeverica »

Imam jedno pitanjce.

Hoće li biti kakvih korekcija cijena nakon 1.7. s obzirom na ulazak u EU?
slika
Odgovori

Natrag na “Carta Magica”