[Diskusija] Velika reintegracija web stranica

Prijedlozi, komentari i kritike vezane uz web stranice i forum
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: [Diskusija] Velika reintegracija web stranica

Post Postao/la grof »

Dakle, komentiranje se vraća na forum kroz neko kraće vrijeme, vjerujem.
Izgledati će ovako:

slika

Svaki novi post stvarati će prvi topic na forumu sa sažetkom teksta i naslovom posta na koji se veže u podforumu, ovisno o kategoriji članka. Na njega će se onda odgovarati putem foruma, a najnovijih 5 postova s foruma biti će prikazano i na portalu ispod članka, kao št ose vidi na slici.
Eto, @mado nadam se da si sretan! :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post (ukupno 3):
fpolmadosadistiko
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: [Diskusija] Velika reintegracija web stranica

Post Postao/la grof »

Ekipa, u sklopu ovih promjena koje idu na webu i mogućnosti da svim članovima udruge pružimo mogućnost vlastitih blogova na Wordpressu udruge u formatu "moj_blog.igranje.hr) obavještavam vas kako ćemo migrirati s dosadašnjeg hostinga na drugi na kojem ćemo uz neznatno viši godišnji iznos imati 10 GB diska, te na taj način i držati svoje fotke kod nas (uz ograničenja zdrave pameti u veličini rezolucija slika). Tako će biti vjerojatno i nekih ispada iz sustava do kraja mjeseca, ali o tome ću vas na vrijeme obavijestiti.
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post (ukupno 2):
Minsc1610Zorzy
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: [Diskusija] Velika reintegracija web stranica

Post Postao/la grof »

Ovih dana ću ipak započeti s testiranjem ovog plugina na testnim stranicama koji bi nam trebao omogućiti integraciju korisnika s Wordpressa i našeg foruma, pa bi tako svi članovi udruge trebali samo jedan login za ulogiravanje na oba sustava.
Ono što me je okuražilo za ovo testiranje jest činjenica da plugin sada radi preko usporedbe e-mail adresa, a ne login imena što je po meni krucijalno za sigurniji rad i sinkronizaciju. Stoga će trebati samo imati istu e-mail adresu za prijavu u WP i forum, pa da ovaj sustav to poveže.

https://wordpress.org/plugins/wp-w3all- ... tegration/

Testiranje će mi sigurno uzeti bar mjesec dana kako bih bio siguran da to možemo implementirati na opće veselje...
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
sadistiko
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Web stranice i forum”