podaci u profilu

Prijedlozi, komentari i kritike vezane uz web stranice i forum
Odgovori
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2282
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

podaci u profilu

Post Postao/la mado »

Otkad je igraonica zaživjela, jedno od češćih pitanja tamo je kako se zoveš i koji ti je nick na forumu. I teško je to sve skupa pamtiti, pa bi bilo korisno većini da se može upisati ime po želji. Možda i drugi podaci. Grof je već dodao polje za ime i BGG profil.
Koje još podatke želite vidjeti u svom i tuđim profilima? Adresu, broj cipela, broj tekućeg računa ili kreditne kartice? :) Bračno stanje? Opisna polja u kojem bi mogli napisati nešto više o sebi, igrama koje vas zanimaju, hobijima i sl.?
McGregor
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 03 svi 2012, 23:09
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: podaci u profilu

Post Postao/la McGregor »

mozda sa strane ili u potpisu koje igre je fan ili koju najvise igra, samim time ce mozda i novajlijama biti lakse kontaktirati iste clanove oko pomoci ili zajednicke igre..
ne znam, mozda neka obiljezja ili nesto za najaktivnije clanove?!

toliko od mene..
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2282
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: podaci u profilu

Post Postao/la mado »

McGregor je napisao/la:mozda sa strane ili u potpisu koje igre je fan ili koju najvise igra, samim time ce mozda i novajlijama biti lakse kontaktirati iste clanove oko pomoci ili zajednicke igre..
ne znam, mozda neka obiljezja ili nesto za najaktivnije clanove?!
Za popis igara koje neki igrač voli, posjeduje i sl. su najbolji BGG profili. Pogledaj ovdje nekoliko takvih popisa: http://igranje.hr/forum/viewtopic.php?f=62&t=725

Tamo imaš nekoliko linkova na kolekcije igara igrača koji se igraju u igraonici. Ako klikneš na Views pa na All dobit ćeš popis svih igara koje je pojedini igrač stavio na stoju listu i ocjenio. Po defaultu su na popisu samo igre koje igrač posjeduje. Trenutno u profilu na forumu ima polje za upisati svoj BGG profil, a ta adresa se može staviti i pod vlastitu web adresu. Da svi to popune, tj. prvo naprave BGG profil, na njemu naprave listu svih igara koje imaju i koje su igrali, lako bi se vidjelo tko ima koje igre.

Aktivnost članova je trenutno obilježena brojem postova. Jesi mislio još nešto dodatno?
McGregor
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 03 svi 2012, 23:09
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 48 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: podaci u profilu

Post Postao/la McGregor »

Zamišljao sam to malo drugačije:
- prije svega sam mislio na stvari koje bi se nalazile na polju desno, recimo ispod tvog avatara, a ne na profil stranici
- mislio sam nešto slično bedževima na bgg-u, samo manje i jednostavnije(ukoliko je moguće) ili poput obojanih linija u potpisu u kojima piše ''Dominion fan'' ili nešto slično
- da, recimo za grofa kao najaktivnijeg člana ispod nicka bi pisalo King Me ili tako nešto, ovisno o broju postova neki lik iz igara, no može i bez toga
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8436
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1584 puta
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: podaci u profilu

Post Postao/la grof »

Već sam prije htio staviti mali ablemčić ispod avatara od npr BGG-a kao BGG prfil link, ali bez hakiranja po phpBb-u to ne bude išlo (a hakiranje opet, ne dolazi u obzir, jer kad dođe update foruma imam gadne i nepotrebne muke :) )

Ovo tituliranje prema broju postova mislim da mogu izvrsti unutar phpBB administracije, samo to treba vrlo vjerojatno ručno podesiti (temeljem broja postova mijenjala bi se grupa korisnika, pa time i taj status). No za to trebam i neke prijedloge za te titule...

EDIT:

Ide, Statusi se mogu napisati temeljem minimalnog broja postova.
Da čujem prijedloge (za oboje i minimalan broj postova i nazive) :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8436
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1584 puta
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: podaci u profilu

Post Postao/la grof »

čini se da bih mogao dodati ikonu BGG- PORED IKONA ZA E-MAIL, PM i WEB, samo kaj ne mogu naći dobru i adekvatnu ikonu od BGG-a veličine 20x20px, a da na nekaj liči. Ako tko ima kakav dobar primjer takve ikone, mogao bih to staviti ispod avatara u koliko korisnik ima BGG profil/kolekciju
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
joezg
Reactions:
Postovi: 337
Pridružen/a: 17 kol 2011, 11:03
Ima zahvala: 24 puta
 pohvaljen: 201 put
Kontakt:

Re: podaci u profilu

Post Postao/la joezg »

Možda i bedževi za suradnike i voditelje igraonice :)
Ja bih bedževe!!!
Šalu na stranu, bedževi za voditelje igraonice bi bili ok da ljudi znaju kome se obratiti...
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8436
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1584 puta
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: podaci u profilu

Post Postao/la grof »

glete ljudi.
Mogu to sve čak vrlo jednostavno implementirati u stil foruma. Samo treba de bedževe nacrtati :)
Ja sam bolji programer (amater!) nego dizajner, stoga ako netko ima volje nacrtati bedževe, a da ne budu preveliki, neka se slobodno upusti u te vode :) dajte neki mock-up ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8436
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1584 puta
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: podaci u profilu

Post Postao/la grof »

ili bi ti badgevi bili barisani preko avatara?
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Web stranice i forum”