Komentari na recenzije

Prijedlozi, komentari i kritike vezane uz web stranice i forum
Odgovori
Avatar
Angel
Reactions:
Postovi: 85
Pridružen/a: 10 tra 2012, 14:59
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 2 puta

Komentari na recenzije

Post Postao/la Angel »

Evo baš sam čitao recenziju na portalu za igru Container i htio ostaviti komentar.

Da bi netko ostavio komentar mora ostaviti neko ime (ok) ili i email ?

Pretpostavljam da je to da se izbjegne trolanje i slično ali u isto vrijeme (znam po sebi) ekipa će ostavljati puno manje komentara jer ne želim bilo di na netu ostavit svoj emil zbog spam-ova...

Pa moda da se to izmjeni? szbunjen
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2281
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: Komentari na recenzije

Post Postao/la mado »

Bilo je u planu, ili jos uvijek je u planu, povezivanje foruma i opisa igara. Time bi svaka igra imala svoj 'podforum' u kojem bi se mogli stavljati dojmovi, pitanja o pravilima, varijante igranja, slično kao što je napravljeno na Bgg-u. Moze Zarko reci vise o tome tj. hoce li i kada to funkcionirati.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8433
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1581 put
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Komentari na recenzije

Post Postao/la grof »

Oj, evo me.
Dakle, Wordpress omogućuje iksljučivanje ili uključivanje potrebe za upisivanjem imena i e-mail adrese, ali ne samo jednog od tog dvoje, al kako baš ne želim da ljudi ne ostavljaju niti svoje ime prilikom komentiranja, onda sam ostavio uključeno i oboje.
S druge strane, unesena e-mail adresa se nigdje ne šrikazuje na stranici pa nema opasnost da je pokupi neki spam bot.

Što se pak povezivanja članaka i foruma tiče, malo sam zapeo, jer moram ručno isprogramirati neki sustav povezivanja wordpress-a i phpBB-a, jer mi dotični plugin za WP ne radi onako kako bih želio i to tako da prvi post na forumu sadrži nekakve ikonice prema kojima bi se korisnik lako vratio na opis igre, odnosno sve druge povezane tekstove (recenzije, osvrte i slično). Vjerujem akko ću jednom i to posložiti... ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Angel
Reactions:
Postovi: 85
Pridružen/a: 10 tra 2012, 14:59
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Komentari na recenzije

Post Postao/la Angel »

grof je napisao/la:...unesena e-mail adresa se nigdje ne šrikazuje na stranici pa nema opasnost da je pokupi neki spam bot...
Pretpostavljao sam da je tako al koliko ljudi to zna dok ne proba, milim da je onda možda bolja opcija izbaci i ime i email pretpostavljam da je uobičajna praksa da se ljudi potpišu na post...
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8433
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1581 put
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Komentari na recenzije

Post Postao/la grof »

Moram priznati da sam na svim blogovima i portalima uobičajeno doživljavao unos imena i e-mail adrese pod obavezno.

No, moguće je da ćemo u nekoj budućnosti prebaciti sve komentare na forum (moram to sve napisati u PHP-u prije), ali bih zbog spama na portalu, ostavio ovaj unos imena i e-mail adrese...
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Web stranice i forum”