Gdje mogu ocjeniti članove foruma u vezi kupnje?

Prijedlozi, komentari i kritike vezane uz web stranice i forum
7thplayer
Reactions:
Postovi: 25
Pridružen/a: 24 ruj 2015, 19:02
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 9 puta

Gdje mogu ocjeniti članove foruma u vezi kupnje?

Post Postao/la 7thplayer »

Pozdrav svima,

ispričavam se unaprijed zbog pitanja, siguran sam da je već pitano, no ne znam kako mogu nekome dati ocjenu za trgovanje preko foruma. Danas sam dogovorio kupnju jedne igre sa jednim dečkom sa ovog foruma, i htio bih ostaviti recenziju na njegovom profilu - ali ne znam kako se to radi.

Znam da je vjerojatno glupo pitanje, ali kako mogu ostaviti komentar ili nekakvu recenziju za tog dečka, čisto zbog pozitivnog dojma.

Hvala!
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Gdje mogu ocjeniti članove foruma u vezi kupnje?

Post Postao/la sadistiko »

S desne strane imaš prst gore i prst dolje, zavisno jel mu želiš dati +1 ili -1 ocjenu.
Nemoj to zamijeniti s prst gore (skroz desno) za pohvalu samog posta.
Te dvije ikone se pojavljuju samo u podforumu za trgovinu.

BTW fulao si i forum :-)
To bi bolje odgovaralo u podforum "Web stranice i Forum"
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Gdje mogu ocjeniti članove foruma u vezi kupnje?

Post Postao/la grof »

prebačeno
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
7thplayer
Reactions:
Postovi: 25
Pridružen/a: 24 ruj 2015, 19:02
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 9 puta

Re: Gdje mogu ocjeniti članove foruma u vezi kupnje?

Post Postao/la 7thplayer »

Uh da, izgleda da sam fulao dosta toga haha xD Hvala na razumijevanju :)

Znam da mogu dati +1 sa desne strane, no nisam to pitao zapravo. Kada odem na profil bilo kojeg usera, između ostalog se na stranici profila nalazi stavka "Reputation", a pokraj te stavke se nalazi stavka "View details", koja se može kliknuti pa se pod profil može ostaviti neki komentar. Kada kliknem na "View details", mogu vidjeti komentare ostalih usera, ali nigdje ne vidim opciju da napišem vlastiti komentar. Možda treba neki određeni broj postova na forumu za to, ne znam.
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3543
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1135 puta
 pohvaljen: 1535 puta
Kontakt:

Re: Gdje mogu ocjeniti članove foruma u vezi kupnje?

Post Postao/la Shich »

Ta opcija je postojala na staroj verziji foruma, ali ju se nije moglo prebaciti u aktualnu.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Gdje mogu ocjeniti članove foruma u vezi kupnje?

Post Postao/la grof »

7thplayer je napisao/la: 11 lis 2017, 10:23 Uh da, izgleda da sam fulao dosta toga haha xD Hvala na razumijevanju :)

Znam da mogu dati +1 sa desne strane, no nisam to pitao zapravo. Kada odem na profil bilo kojeg usera, između ostalog se na stranici profila nalazi stavka "Reputation", a pokraj te stavke se nalazi stavka "View details", koja se može kliknuti pa se pod profil može ostaviti neki komentar. Kada kliknem na "View details", mogu vidjeti komentare ostalih usera, ali nigdje ne vidim opciju da napišem vlastiti komentar. Možda treba neki određeni broj postova na forumu za to, ne znam.
Pa, kada klikneš na "rukicu" za davanje reputacije oglašivaču, pojavi ti se prozor u kojeg napišeš i komentar.
Kao na slici:


slika
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
7thplayer
Reactions:
Postovi: 25
Pridružen/a: 24 ruj 2015, 19:02
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 9 puta

Re: Gdje mogu ocjeniti članove foruma u vezi kupnje?

Post Postao/la 7thplayer »

Ahaaa, tako dakle. Uopce nisam znao, ne koristim cesto forum pa sam neupucen xD Puno hvala na pomoci, ta mi je informacija trebala :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru 7thplayer za post:
grof
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Gdje mogu ocjeniti članove foruma u vezi kupnje?

Post Postao/la sadistiko »

Kako nisam ove godine baš kupovao puno igara tako nisam ni skužio da novi sustav za ocjenjivanje oglašivača potpuno isključuje kupca iz jednadžbe.
Moram reći da mi se to uopće ne sviđa, mislim da je i kupac bitan kod ocjenjivanja. Je li prodavač imao dobru komunikaciju s kupcom i slične stvari koje se gledaju.
Vjerujem da je u pitanju ograničenje samog plugina za ocjenjivanje, al red je da pitam, možda i nije.
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Gdje mogu ocjeniti članove foruma u vezi kupnje?

Post Postao/la grof »

Ne kužim??
Misliš na ocjenjivanje reputacije samih kupaca?

Jer se za svakog kupca kad ocjenjuje prodavača i ostavlja komentar vidi koji je to kupac bio.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Gdje mogu ocjeniti članove foruma u vezi kupnje?

Post Postao/la sadistiko »

Da, ali prodavač nema opciju ocjeniti kupca, tako smo se barem prije svi ocjenjivali.
Kad nešto kupiš od nekoga ti njega ocjeniš sa + ili -, a onda isto i on tebe ako je zadovoljan s kupcom.
slika
Odgovori

Natrag na “Web stranice i forum”