Prijedlozi za Male oglase

Prijedlozi, komentari i kritike vezane uz web stranice i forum
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Re: Prijedlozi za Male oglase

Post Postao/la DarkDefender »

1) Zato sto je drugaciji mehanizam. Aukcija je nesto sto kratko traje i ocekuje se relativno velik broj postova u kracem vremenu. Svaki put kad netko ponudi cijenu, post je bumpan. Meni ima smisla to odvojiti od ostalih prodaja.

2) Meni bi bilo puno preglednije da naprave vise postova u vise podforuma. U jednom nude prodaju, u drugom zamjenu, u trecem kupovinu. + nista ih ne kosta u post prodaje napisati: "nudim i zamjenu: <link na post sa zamjenama>"

Da se razumijemo, ja ovo govorim samo radi preglednosti. Mene, na primjer, ne zanimaju postovi kupovine i zamjene jer za sada nista od svoje kolekcije ne zelim prodavati/mijenjati. A cesto se dogodi post koji prodaje jednu stvar i kupuje 5 i onda se svako malo bumpa pa ja idem pogledati je li jos nesto prodaje, a on zapravo jos nesto kupuje i tako...

Edit: ovo je bio odgovor na ova 2 Gordanova pitanja, ali sigurno mi je jedna od motivacija da postovi ne odlaze prebrzo s prve stranice.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Prijedlozi za Male oglase

Post Postao/la sadistiko »

sve to štima, al računaj da je to isto tako dvostruki posao za one koji oglašavaju. Možda je, možda i ne. Al si tak mislim, sigurno bi mi bilo lakše da objavim samo na jednom forumu.
slika
Avatar
DarkDefender
Reactions:
Postovi: 513
Pridružen/a: 09 ožu 2015, 11:36
Ima zahvala: 271 put
 pohvaljen: 464 puta

Re: Prijedlozi za Male oglase

Post Postao/la DarkDefender »

A cujes... to su interesi. :) Ja da nesto prodajem, radije bi da ljudi to lakse vide, nego da ja to lakse postavljam.

Ali to je samo moje misljenje. Ako nema nekog interesa za time, a cini se da nema, necu gnjaviti s time. :)
Ahilya
Reactions:
Postovi: 215
Pridružen/a: 20 srp 2017, 14:22
Ima zahvala: 160 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: Prijedlozi za Male oglase

Post Postao/la Ahilya »

Možda da se odvoje samo kupovine? Lako za to ako se u temi za prodaju navedu i igre koje dolaze u obzir za zamjenu, to je ipak drugačije od čistih kupovina. [K] teme se najčešće izgube u gomili jer mi se čini potrebnije bumpati temu u kojoj nešto prodajem nego onu u kojoj kupujem. Osim toga, da se one premjeste oslobodilo bi se i malo mjesta na prvoj stranici pod prodajama. :)

Vezano za to, predlažem da se ne otvara tema za svaku igru ako prodaješ 5 igara... Ne vidim zašto to ne bi išlo u jednu temu. szbunjen
Ovi su korisnici zahvalili autoru Ahilya za post (ukupno 2):
Lourdinkockica
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: Prijedlozi za Male oglase

Post Postao/la Gordan »

ili jednostavno udvostručit broj postova po stranici u podforumu oglasi
Ovi su korisnici zahvalili autoru Gordan za post:
sadistiko
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Prijedlozi za Male oglase

Post Postao/la kockica »

Ahilya je napisao/la: 21 lis 2017, 18:39 Vezano za to, predlažem da se ne otvara tema za svaku igru ako prodaješ 5 igara... Ne vidim zašto to ne bi išlo u jednu temu. szbunjen
To!
Odgovori

Natrag na “Web stranice i forum”