Migracija FORUMA

Prijedlozi, komentari i kritike vezane uz web stranice i forum
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Migracija FORUMA

Post Postao/la grof »

fpol je napisao/la: 15 vel 2017, 17:20 Ne vidim onu opciju za bump teme u oglasniku, ne postoji, imam 4 opcije, a ne 5 kao na slici.

Na starom forumu je na dnu stranice bio link na pocetnu stranicu, sada nema toga, odnosno ima jedan korak natrag. Da li se moze dodati link na pocetnu?
Moralo bi biti. Naravno, ne možeš bumpati postove u temi kojoj ti nisi vlasnik i mora proći 10 dana od idućeg bumpanja. Mogu ovu vremensku restrikciju izmijeniti na recimo 5 dana ako želite.

Imaš na dnu stranice (u footeru) link na Početnu stranicu (boldani tekst prije "AF Kontakt..." teksta. Ako je to ono što ti fali. ;)

EDIT:
Stavio sam sada na 5 dana ograničenje za bumpanje, pa probaj da li radi.
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
fpol
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
fpol
Reactions:
Postovi: 306
Pridružen/a: 03 sij 2012, 17:07
Ima zahvala: 246 puta
 pohvaljen: 190 puta
Kontakt:

Re: Migracija FORUMA

Post Postao/la fpol »

Da sada radi bump, nije bilo proslo deset dana, nekako sam mislio, ako nemogu iz nekog takvog razloga to napraviti, da ce opcija biti "grayed out", a ne da je nece biti.

Vidim i link, automatski sam ignorirao sve izvan ove glavne forme.

Hvala :)
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Migracija FORUMA

Post Postao/la grof »

Stavio sam taj bump na 5 dana. Da, bilo bi mudrije da je greyana nego da je nema. Možda mogu to malo doraditi jednog dana. Templating u phpBB-u nudi razne simpatične opcije i varijable...
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 587 puta
 pohvaljen: 576 puta

Re: Migracija FORUMA

Post Postao/la Stips »

Odlično izgleda sve! Izgled, ergonomija, sve 5 5 5. Baš je super nakon prebaca :) Hvala puno na trudu!
Ovi su korisnici zahvalili autoru Stips za post:
grof
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Migracija FORUMA

Post Postao/la grof »

Stipsonov je napisao/la: 16 vel 2017, 10:07 Odlično izgleda sve! Izgled, ergonomija, sve 5 5 5. Baš je super nakon prebaca :) Hvala puno na trudu!
hahaha hvala, hvala.... mogao bih se s građevinske struke prebaciti na izradu web sadržaja
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Migracija FORUMA

Post Postao/la grof »

Uključio sam i mogućnost Gravatar avatara, pa ako netko više voli tako postavljati svoje avatare, sada može i to. ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
sadistiko
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Migracija FORUMA

Post Postao/la kockica »

U čemu je caka sa zatrpavanjem mailova o obavijestima sa podforuma Mali oglasi? Pretplatio sam se na taj podforum da mogu pratiti akcije, ali dosad je bilo da kada dođe mail o nekoj novosti (nova tema, novi post na staroj temi), ne šalje mi se nova obavijest dok ne posjetim stranicu. A večeras mi je mail bio zatrpan obavijestima premda nisam posjećivao stranicu?
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3665 puta
Kontakt:

Re: Migracija FORUMA

Post Postao/la sadistiko »

Tip je nabio kojih 50 postova o svojim igrama koje prodaje i nakon uvjeravanja je sve obrisao i sve u jedan post. Eto to se desilo
slika
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Migracija FORUMA

Post Postao/la kockica »

Mislim da se nismo razumjeli.. Poslao netko 2 ili 100 postova na istom pretplaćenom podforumu, u principu ne bih trebao dobivati mailove o novim postovima na tom podforumu sve dok ga ne posjetim, jel? Barem je tak bilo dosad.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Migracija FORUMA

Post Postao/la grof »

kockica je napisao/la: 20 vel 2017, 08:46 Mislim da se nismo razumjeli.. Poslao netko 2 ili 100 postova na istom pretplaćenom podforumu, u principu ne bih trebao dobivati mailove o novim postovima na tom podforumu sve dok ga ne posjetim, jel? Barem je tak bilo dosad.
Nije baš tako. Pogledaj si u postavke obavijesti (na vrhu, pored privatnih poruka) što i kako želiš da te se obavještava. Kad klikneš na obavijesti otvori se prozor i desno na vrhu imaš Postavke.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Web stranice i forum”