Novi izgled portala i foruma

Prijedlozi, komentari i kritike vezane uz web stranice i forum

Koju forumsku temu za zadanu (defaultnu?)

Artodia: Air Igranje
1
6%
Artodia: Air Igranje (fixed)
10
63%
Artodia: Deluxe Red
3
19%
Artodia: Deluxe (fixed)
2
13%
 
Ukupno glasova: 16
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Novi izgled portala i foruma

Post Postao/la buraz »

Meni se sviđa mogućnost komentiranja na portalu. Stupidne komentare možemo obrisati :twisted:
Čini mi se da bi prebacivanje komentiranja na forum bilo kaotičnije, a ionako ne komentira baš previše ljudi (za sada :D ) .. Možda tako govorim jer nisam još nigdje vidio kako to djeluje u praksi (a nije ni da sam baš neki korisnik raznih portala po netu)..
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8434
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1582 puta
 pohvaljen: 2357 puta
Kontakt:

Re: Novi izgled portala i foruma

Post Postao/la grof »

BGG ima komentiranje na svom forumu.

Meni se ideja komentiranja na forumu sviđa čisto iz razloga što bi se onda komentari od recenzija i igre sljevali na jedno mjesto na forumu, a ne malo se komentira po članku recenzije, malo po članku opisa igre.

Jedino da komentiranje recenzija zatvorim, pa nekako prislim korisnike da komentiraju na jednom mjestu (pod opisom igre)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Novi izgled portala i foruma

Post Postao/la buraz »

Da, stvarno.. na bggu to fino radi, i sviđa mi se podosta jer skuplja sve od jedne igre u pojedini podforum. Jedini problem u nas, ako ga mogu tako nazvati, je da vrlo malo ljudi komentira. Da nebi na kraju imali hrpu tema u forumu u kojima nema ništ. :?
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8434
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1582 puta
 pohvaljen: 2357 puta
Kontakt:

Re: Novi izgled portala i foruma

Post Postao/la grof »

buraz je napisao/la:Da, stvarno.. na bggu to fino radi, i sviđa mi se podosta jer skuplja sve od jedne igre u pojedini podforum. Jedini problem u nas, ako ga mogu tako nazvati, je da vrlo malo ljudi komentira. Da nebi na kraju imali hrpu tema u forumu u kojima nema ništ. :?
Ma znam, ali naletil sam ja i na BGG teme u kojima nema ništ. Živim u nadi da se vremenom ljudi budu sve više uključivali i razglabali... A ondak imamo gotovu platformu za to, a ne na brzinu nekaj klepati.

Zato sam najviše za rješenje igre na forum, ostali nevezani članci na portal. Tako se neće ni forum puniti hrpetinom nikada popunjenih tema. Igre će ipak, kad tad netko nešto pitati, iskomentirati...
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Novi izgled portala i foruma

Post Postao/la buraz »

Mudro zboriš, onda sam za da bude tako :)
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8434
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1582 puta
 pohvaljen: 2357 puta
Kontakt:

Re: Novi izgled portala i foruma

Post Postao/la grof »

Čini se kako ću ipak zadržati ovaj forumski engine, ali ćemo staviti neku prilagođeniju temu, kao što je primjerice ovakva

Na taj način nema gubitka prilikom konverzije, ovaj forum radi prilično brzo i živahno, a postoji metoda/plugin za povezivanje prijave na portal preko foruma (što mi se čini bolje, jer ovaj forum dobro brani spam botove i ne "zablaćujem" WP s hrpom korisnika. Također taj plugin nudi opciju i za stvaranje topica na forumu, mada se prilikom otvaranja nove igre lako otvori tema na forumu i polinka s igrom i recenzijama (čak to mogu izvesti bolje nego što i sam plugin ima).
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8434
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1582 puta
 pohvaljen: 2357 puta
Kontakt:

Re: Novi izgled portala i foruma

Post Postao/la grof »

Eto, složih novu temu na forumu. ljepšu i elegantniju. U skladu s portalom.
Možete si je aktivirati preko Profil7postavke, pa Postavke i kao temu odaberete Artodia: Air Red.

Uskoro ću je postaviti i kao defaultnu temu.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Novi izgled portala i foruma

Post Postao/la buraz »

Sviđa mi se :)
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8434
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1582 puta
 pohvaljen: 2357 puta
Kontakt:

Re: Novi izgled portala i foruma

Post Postao/la grof »

jako mi je drago :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Killa
Reactions:
Postovi: 408
Pridružen/a: 12 lip 2011, 20:42
Lokacija: Split
Ima zahvala: 680 puta
 pohvaljen: 310 puta

Re: Novi izgled portala i foruma

Post Postao/la Killa »

Pre sivo je sve, fali malo života.
Odgovori

Natrag na “Web stranice i forum”