Forum prikazuje da ima "novih" tema

Prijedlozi, komentari i kritike vezane uz web stranice i forum
Odgovori
AlphaScorpii
Reactions:
Postovi: 35
Pridružen/a: 08 stu 2011, 21:32
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Forum prikazuje da ima "novih" tema

Post Postao/la AlphaScorpii »

Neznam kako se ovo zove, al probat ću objasnit:

Dakle ajmo reć da se podforum zove IGRA, a unutra su 3 nove teme:

PRVA IGRA
DRUGA IGRA
TRECA IGRA

Mene recimo zanima PRVA i TRECA IGRA i pogledam te teme, maknem se sa foruma. Vratim se na forum, PRVA i TRECA nisu updateane, a forum i dalje prikazuje da ima nesto novo u PODFORUMU IGRA sve dok ne pogledam i DRUGA IGRA temu. Tako moram gledat svaki podforum koji me zanima, iako ustvari nema nita novo, vec mi prikazuje to tako samo zato sto ima tema koje ja nisam procitao...
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Forum prikazuje da ima "novih" tema

Post Postao/la grof »

Znam, no nažalost tu ne mogu ništa učiniti. phpBB forum nema opciju da si korisnik sam odredi koje će teme pratiti i te mu označava kao nove. Možeš, nakon što si sve pročitao što te zanima na glavnoj stranici foruma kliknuti na "Označi sve postove pročitanim" gore-desno, pa će ti resetirati sve teme kao pročitane ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Forum prikazuje da ima "novih" tema

Post Postao/la buraz »

da, i mene je to smetalo, ali sam se navikao već.
bilo bi zgodno da se " označit postove nepročitanima" može iz pregleda nepročitanih postova, a ne da opet moram klikat na glavnu stranicu.. iako nije ni bitno tolko, čisto mi palo na pamet sad kad je to spomenuto B-)
slika
AlphaScorpii
Reactions:
Postovi: 35
Pridružen/a: 08 stu 2011, 21:32
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Forum prikazuje da ima "novih" tema

Post Postao/la AlphaScorpii »

grof je napisao/la:Možeš, nakon što si sve pročitao što te zanima na glavnoj stranici foruma kliknuti na "Označi sve postove pročitanim" gore-desno, pa će ti resetirati sve teme kao pročitane ;)
Ok to je dovoljno, hvala.
Odgovori

Natrag na “Web stranice i forum”