Poziv na suradnju

Prijedlozi, komentari i kritike vezane uz web stranice i forum
Odgovori
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8436
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1584 puta
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Poziv na suradnju

Post Postao/la grof »

Pozdrav svima!

Želimo vam dobrodošlicu na ovaj forum.
Zamislili smo ga kao centralno mjesto za sve one koji trebaju ili daju kakvu informaciju vezanu uz klasično društveno igranje.

Očekujemo vas sa prijedlozima, krtikama, mišljenjima i svime ostalime vezanim uz ovu temu.

No prije svega, želimo Vam ugodno druženje.

Vaš administrator.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Boros
Reactions:
Postovi: 144
Pridružen/a: 07 ruj 2010, 20:18
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Poziv na suradnju

Post Postao/la Boros »

Moram reći da mi je izuzetno drago da je netko pokrenuo ovakvu stranicu i ovakav forum.
Nadam se da će i stranica i forum zaživjeti i da će se uključiti igrači iz cijele Hrvatske.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8436
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1584 puta
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Poziv na suradnju

Post Postao/la grof »

Boros je napisao/la:Moram reći da mi je izuzetno drago da je netko pokrenuo ovakvu stranicu i ovakav forum.
Nadam se da će i stranica i forum zaživjeti i da će se uključiti igrači iz cijele Hrvatske.
Iskreno, i mi se nadamo. Štoviše, nadamo se da će klasične društvene igre opet nadvladati ovu računalnu igračku pošast koja debilizira svu djecu zakvačenu za monitore.

Kada gledam svoju djecu koja se sa svojim všnjacima ipak PRVO žele igrati ove klasične društvene igre, a tek onda videoigre, daje mi nadu u uspjeh i ovog projekta i igranja uopće. :)

Puno je do osvještenosti roditelja, pa vjerujem da će i stranice i forum upravo na tom polju učiniti uspjeh.

Zato i ovim putem molimo sve ljubitelje društvenih igara, da informaciju o ovim stranicama i forumu šire dalje prijateljima i poznanicima na facebooku i internetu općenito.

Sa svakom prijateljskom stranicom, udrugom ili klubom koje ova tematika interesira drage volje ćemo izmijeniti linkove!
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Poziv na suradnju

Post Postao/la buraz »

Pohvaljujem ideju i inicijativu! 8-)

jeaaa. ovo mi je prvi post :shock:
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8436
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1584 puta
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Poziv na suradnju

Post Postao/la grof »

buraz je napisao/la:Pohvaljujem ideju i inicijativu! 8-)

jeaaa. ovo mi je prvi post :shock:
Thx!

Ostani s nama i ako imaš štogod interesantno od igara, podijeli s nama ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Poziv na suradnju

Post Postao/la buraz »

oprobat ću.. A fotkanje igre je nužno da ja napravim ,ili mogu ukrast negdje fotku sa neta :twisted: ?
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8436
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1584 puta
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Poziv na suradnju

Post Postao/la grof »

buraz je napisao/la:oprobat ću.. A fotkanje igre je nužno da ja napravim ,ili mogu ukrast negdje fotku sa neta :twisted: ?
Nemam ništa protiv neta ako su zadovoljavajuće kvalitete, a to ćeš vrlo teško naći!

Naime, fotke trebaju izgledati kao do sada na stranicama. Dakle obavezbo poklopac kutije i sadržaj igre posložen po površini. Ja sam tako dobro složeno našao samo Monopol, ostalo sam fotkao sam...
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Web stranice i forum”