Titule/činovi

Prijedlozi, komentari i kritike vezane uz web stranice i forum
Odgovori
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Titule/činovi

Post Postao/la dendarii42 »

Što kažete da se korisnicima na forumu dodijele tilule/činovi prema broju postova koje imaju?
Do 50 postova "početnik", preko 1000 "Ubermegakul osoba" itd.
S tim da naravno budu prilagođene temi. Meeple, Grand worker, Lord of Waterdeep, Bruno Cathala i takve stvari.
Ovi su korisnici zahvalili autoru dendarii42 za post (ukupno 2):
grofDarkDefender
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Titule/činovi

Post Postao/la grof »

Zašto ne. Ako i ostali podrže možemo na usaglašavanje činova, pa to složim kad uhvatim vremena.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Titule/činovi

Post Postao/la grof »

Evo, meni vam se sviđa ovakva ekstenzija za forum, koja zapravo osim ovoga otvara vrata da na forumu imamo i nešto slično BGG microbadgeovima.
https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... ile_flair/

Obične (tekstualne) statuse phpBB već ima i oni rade na principu broja postova.

Tu je i proširenje za automatske grupe koje daju tekstualne titule na bazi raznih parametara
https://www.phpbb.com/customise/db/exte ... to_groups/
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
ahri
Reactions:
Postovi: 122
Pridružen/a: 03 stu 2016, 16:02
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 44 puta
Kontakt:

Re: Titule/činovi

Post Postao/la ahri »

Meni flairovi/titule/cinovi nisu nis posebno zanimljivi. Radije bih da pise tip igara koje netko voli ili tako neku korisniju informaciju :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru ahri za post (ukupno 6):
grofGordandlakardadoKillaDarkDefender
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Titule/činovi

Post Postao/la grof »

ahri je napisao/la: 14 ožu 2018, 12:56 Meni flairovi/titule/cinovi nisu nis posebno zanimljivi. Radije bih da pise tip igara koje netko voli ili tako neku korisniju informaciju :)
Moguće je i to vjerujem ili putem flairova koje si korisnik sam podešava, pa složimo te grbiće za različiti tip igara ili putem custom polja. Šro je iznimno jednostavno
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3665 puta
Kontakt:

Re: Titule/činovi

Post Postao/la sadistiko »

ja sam još davno (bar mislim) predlagao nešto slično jer sam došao s foruma gdje smo imali takve činove vezane za WiFi.
A niti ova opcija što ahri želi nije naodmet. Samo na osnovu čega bi se dodjeljivali ti grbići? Ili bi to sam korisnik trebao unositi, što bi značilo opet da neki ne bi imali a neki bi
slika
ahri
Reactions:
Postovi: 122
Pridružen/a: 03 stu 2016, 16:02
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 44 puta
Kontakt:

Re: Titule/činovi

Post Postao/la ahri »

Pa nek si ljudi sami poklikaju. Napravis flairove sa ikonama/logoima igara, njih 20-50 najpopularnijih, pa nek si ljudi poklikaju favoritese i onda lako vidis kakav tip igara netko voli :)
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1578 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Titule/činovi

Post Postao/la grof »

ahri je napisao/la: 14 ožu 2018, 13:57 Pa nek si ljudi sami poklikaju. Napravis flairove sa ikonama/logoima igara, njih 20-50 najpopularnijih, pa nek si ljudi poklikaju favoritese i onda lako vidis kakav tip igara netko voli :)
Jedino je problem: Tko će napraviti custom flairove s ikonama popularnih igara?? ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
ahri
Reactions:
Postovi: 122
Pridružen/a: 03 stu 2016, 16:02
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 44 puta
Kontakt:

Re: Titule/činovi

Post Postao/la ahri »

Napravite bounty i dajte one neke zvjezdice/bodove/razno kao za clanke, i sigurno ce se naci neki entuzijast ;)
Avatar
dendarii42
Reactions:
Postovi: 700
Pridružen/a: 24 sij 2018, 13:37
Ima zahvala: 811 puta
 pohvaljen: 677 puta
Kontakt:

Re: Titule/činovi

Post Postao/la dendarii42 »

ahri je napisao/la: 14 ožu 2018, 13:57 Pa nek si ljudi sami poklikaju. Napravis flairove sa ikonama/logoima igara, njih 20-50 najpopularnijih, pa nek si ljudi poklikaju favoritese i onda lako vidis kakav tip igara netko voli :)
Mislim da bi bilo krcato ako bi ikone bile za pojedine igre. Netko bi ili poželio dodati sve što voli ili izbaciti neke stvari da ne pretrpa s ikonama. Možda da bude nekih desetak ikona prema tipu igara.
Ovi su korisnici zahvalili autoru dendarii42 za post:
sadistiko
slika
Odgovori

Natrag na “Web stranice i forum”