Roll player with monsters and minions exp pnp

Podforum namijenjen DIY (Do It Yourself) i PNP (Print & Play) igrama, odnosno igrama koje sami slobodno preuzmete i napravite.

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Svaku igru koju opisujete postavljajte kao posebnu temu. Preporuka je da prvi članak sadrži poveznicu od kuda su materijali za igru preuzeti, opis igre, te opis izrade igre.
Odgovori
madcow1982
Reactions:
Postovi: 72
Pridružen/a: 12 ruj 2017, 13:50
Ima zahvala: 160 puta
 pohvaljen: 77 puta

Roll player with monsters and minions exp pnp

Post Postao/la madcow1982 »

Uhvatila neka prehlada, zena na poslu, dijete u vrticu i eto vremena za izradu nove igre, a to je ovaj puta Roll player sa M & m ekspanzijom.
Dosta velik build, meni najveci sto se tice broja karata, cca 270ak ak se ne varam, no..
Sve karte sprijeda printane na high gloss sticker papir 150gsm,zadnje strane printane na 150gsm mat papir, zaljepljeno jedno na drugo, lamelirano 80gsm laminating pouches.Onda player boards, class cards i initiative cards printane na istom samoljepivom papiru te stavljene na 2mm greyboard(ljepenka), samo su AOL kartice sleevane, imao viska a i da vidim sta bolje izgleda na igri, kockice narucene s interneta te bi uskoro trebale doci.
Tokeni printani na samoljepivi papir gore naveden, izrezani te zaljepljeni na 20mm*2mm(velicina puta debljina)- kvardatici i kruzici od balse naruceno iz kine, ostalo od nekih ranijih radova...
Imam jos par stvari za dovrsiti, 1 stranicu sa alignment kartama, 2 komada karti za bodovanje i to je ja mislim to...
Printer mi malo vise baca tamne boje no sto su original karte u igri no sve u svemu ja zadovoljan.


slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru madcow1982 za post (ukupno 4):
sadistikoTzarMrazomorZorzymiki0102
Why so serious
Odgovori

Natrag na “"Uradi sam" i "Ispiši i igraj" igre”