DIY Through The Ages player boards

Podforum namijenjen DIY (Do It Yourself) i PNP (Print & Play) igrama, odnosno igrama koje sami slobodno preuzmete i napravite.

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Svaku igru koju opisujete postavljajte kao posebnu temu. Preporuka je da prvi članak sadrži poveznicu od kuda su materijali za igru preuzeti, opis igre, te opis izrade igre.
Odgovori
Avatar
Bojan1983
Reactions:
Postovi: 272
Pridružen/a: 22 sij 2016, 21:20
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 372 puta
 pohvaljen: 376 puta
Kontakt:

DIY Through The Ages player boards

Post Postao/la Bojan1983 »

Mozda nepotrebna ali zaljubljenicima u igru zanimljiva zamjena za originalni player board

Fileove preuzeo sa BGG - Ultimate Player Board

Troskovi materijala :
16 samoljepljivih A4 papira, 100 kom - 60kn
2 ljepenke (1mm?), 15 kn
2 samoljepljive folije, d-c-fix (bauhaus) - 70kn

Ako racunam trosak koristenog materijala ispadne 20-30 kn i recimo 30-60 min po boardu

Inspiracija i motivacija je dosla iz dlakarovog Castles of Burgundy DIY topica gdje je lijepo objasnio korake izrade pa cu ja te detalje preskociti.


Sve u svemu zanimljiv projekt, jucer smo imali premijeru, ja jako zadovoljan, hvala @dlakar na uputama :)

Naravno, zbog savrsenog inserta, boardovi ne stanu u kutiju ali igra je zasluzila extra prostor na polici za ovakve dodatke :)


slika

slika

slika

slika
Ovi su korisnici zahvalili autoru Bojan1983 za post (ukupno 10):
Killadendarii42miljenkodlakargrofneuromancermiki0102blacxkockicaSpectre
slika
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: DIY Through The Ages player boards

Post Postao/la dlakar »

Drago mi je da ti je moj post na neki način pomogao. Odličan posao!
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post:
Bojan1983
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Avatar
miki0102
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 476
Pridružen/a: 22 vel 2017, 22:55
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 413 puta
Kontakt:

Re: DIY Through The Ages player boards

Post Postao/la miki0102 »

Bojan1983 je napisao/la: 24 kol 2018, 16:19 Mozda nepotrebna ali zaljubljenicima u igru zanimljiva zamjena za originalni player board

Fileove preuzeo sa BGG - Ultimate Player Board

Troskovi materijala :
16 samoljepljivih A4 papira, 100 kom - 60kn
2 ljepenke (1mm?), 15 kn
2 samoljepljive folije, d-c-fix (bauhaus) - 70kn

Ako racunam trosak koristenog materijala ispadne 20-30 kn i recimo 30-60 min po boardu

Inspiracija i motivacija je dosla iz dlakarovog Castles of Burgundy DIY topica gdje je lijepo objasnio korake izrade pa cu ja te detalje preskociti.


Sve u svemu zanimljiv projekt, jucer smo imali premijeru, ja jako zadovoljan, hvala @dlakar na uputama :)

Naravno, zbog savrsenog inserta, boardovi ne stanu u kutiju ali igra je zasluzila extra prostor na polici za ovakve dodatke :)


slika

slika

slika

slika
Vau!! Mrak. Jedino to mora biti poprilično veliko pa traži i veliki stol. U svakom slučaju 5*
slika
Odgovori

Natrag na “"Uradi sam" i "Ispiši i igraj" igre”