Rommel in the Desert

Podforum namijenjen DIY (Do It Yourself) i PNP (Print & Play) igrama, odnosno igrama koje sami slobodno preuzmete i napravite.

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Svaku igru koju opisujete postavljajte kao posebnu temu. Preporuka je da prvi članak sadrži poveznicu od kuda su materijali za igru preuzeti, opis igre, te opis izrade igre.
Avatar
miki0102
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 476
Pridružen/a: 22 vel 2017, 22:55
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 413 puta
Kontakt:

Re: Rommel in the Desert

Post Postao/la miki0102 »

Stoka bolji si od NOKIA-e. Stoka connecting people.
Ovi su korisnici zahvalili autoru miki0102 za post:
stoka
slika
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: Rommel in the Desert

Post Postao/la stoka »

u diplomacy će biti correcting. ;)
aj javite kako je prošlo, pa bi mogli kroz koji tjedan online probati.
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: Rommel in the Desert

Post Postao/la stoka »

uspio sam čovjeku na kraju u dva poteza izbaciti 10 divizija out of supply i predao je na kraju partiju. svakako je to u duhu igre, gdje je manevar najbitnija stavka...pogotovo axis igraču savjetujem da nikako ne ubacuje puno jedinica u bitku, odnosno da uvik ima barem 3-5 divizija u pozadini, i da ne budu sve talijanske...i to na više hexova, jer je kanađanin ostavio 6 jedinica u pozadini, ali su bile spore, k tome su dvije bile predaleko, a 4 na istom hexu, na kojem sam započeo bitku sa slabim snagama, ali dovoljno jakim da mu vežem jedinice.
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 587 puta
 pohvaljen: 576 puta

Re: Rommel in the Desert

Post Postao/la Stips »

Bio sam ja nekaj eksperimentirao tu s igorom svojedobno, bio mi je pokazivao isto vassal + dropbox (šaljete log fileove, jel tako?).
Ne bih se htio prerastegnuti pa ne mogu garantirati slijedeći tjedan da vassaliramo, al načelno da, može :)
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: Rommel in the Desert

Post Postao/la stoka »

je, odlično je i brzo ide. također, omogućava jako jednostavno komunikaciju, dok izvodiš poteze istodobno pišeš poruke, tako da izgleda ko da pričate uz igru, haha. ajde, čujemo se kad prođe ova strka oko dipomacy.
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 587 puta
 pohvaljen: 576 puta

Re: Rommel in the Desert

Post Postao/la Stips »

E da, to je to. I onda u log fileu ideš next-next i baš kao priča - idu zajedno potezi i komentari.
Ma nismo li svojednobno krenuli tako Victory Lost? Al ni ti n ija nismo znali kaj je kaj. Ajde baš to, kad prođe ova strka s diplomacyjem, mogli bi malo zabrijati na vassal. Onak, klasik do klasika, sve free, pitam se nekad zašto uopće trošim lovu na te vražje papirnate primjerke :D
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: Rommel in the Desert

Post Postao/la stoka »

a eto, ja sam i prodao svog rommela. a je , a victory lost je sramotno završio. al i on je svakako opcija jer mi se čini da je odličan modul i ima igrača na bgg.
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 587 puta
 pohvaljen: 576 puta

Re: Rommel in the Desert

Post Postao/la Stips »

Ajmo dalje u porukama. Al velim, može.
Odgovori

Natrag na “"Uradi sam" i "Ispiši i igraj" igre”