13 Days - Homemade Version

Podforum namijenjen DIY (Do It Yourself) i PNP (Print & Play) igrama, odnosno igrama koje sami slobodno preuzmete i napravite.

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Svaku igru koju opisujete postavljajte kao posebnu temu. Preporuka je da prvi članak sadrži poveznicu od kuda su materijali za igru preuzeti, opis igre, te opis izrade igre.
Avatar
neuromancer
Reactions:
Postovi: 174
Pridružen/a: 04 ruj 2011, 20:25
Lokacija: što južnije-to tužnije (Dubrovnik)
Ima zahvala: 181 put
 pohvaljen: 153 puta
Kontakt:

Re: 13 Days - Homemade Version

Post Postao/la neuromancer »

stoka je napisao/la:bome si sposoban kad možeš tek tako churchilla izradit...ja bi dao 200 kuna samo da te ne gledam kako to radiš
Ma sve je to stvar motivacije, a ona čak nije ni novčana. Naprimjer ja sam TS napravio prije nekih 5-6 godina, budući ga je tad bilo skoro pa i nemoguće za neku razumnu cijenu nabaviti (ispod 500-tinjak Kn). U međuvremenu sam u njega uložio toliko vremena i truda tako da bi mi u biti na kraju bilo isplativije da sam ga kupio čak i po toj cijeni (a da nespominjem kako se sad moze nabaviti za nekih 200-tinjak Kn). :facepalm

Međutim za 13 Days je sasvim druga priča - trebalo mi je svega dvije večeri laganog rada za sve napraviti i to od komponenti koje sam sve imao doma, tako da mi je trošak stvarno minimalan (nakraju ispada da sam više vremena potrošio na pimpanje 13 Minutes - za koju sam izradio još i playmat)

U biti mene najviše veseli sama izrada (naravno da to nije industrijska kvaliteta, ali je jednako igrivo) i to baš samih komponenti, dok mi je grafička obrada živa muka jer mi odnese masu vremena budući da nisam baš neki računarski mag i služim se samo wordom i paintom i to na xp windowsima. :oops:
Odgovori

Natrag na “"Uradi sam" i "Ispiši i igraj" igre”