Parnjače

Podforum namijenjen DIY (Do It Yourself) i PNP (Print & Play) igrama, odnosno igrama koje sami slobodno preuzmete i napravite.

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Svaku igru koju opisujete postavljajte kao posebnu temu. Preporuka je da prvi članak sadrži poveznicu od kuda su materijali za igru preuzeti, opis igre, te opis izrade igre.
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Parnjače

Post Postao/la sadistiko »

napisao sam da nije isključena Hrvatska u nekoj ekspanziji.
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Parnjače

Post Postao/la sadistiko »

Ekipa trebam info o ovim španjolskim izdavačima. Nedavno mi se javio španjolski izdavač kome sam dao demo igru "Parnjače" (još na Essenu 2016.) i kojem se nije svidjela igra, ali me pita želim li da pokuša proslijediti igru drugim izdavačima u Španjolskoj kojima bi se mogla svidjeti. Kako ništa ne znam o ova dva izdavača tražim bilo kakav info da vidim jel se uopće isplati slati takvima. Radi se o Ludesentinel i Zacatrus. Hvala.
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Parnjače

Post Postao/la sadistiko »

Evo, ne da mi se pisat opširnije pa ću samo spomenuti da me moja ekipa konačno uspjela nagovoriti (nakon godinu i pol) da zaigramo Parnjače. I hvala im na tome! Otkako sam se vratio iz Essena nikako da se natjeram da nastavim raditi na ovoj igri. Iako su oni bili dosta zadovoljni, ja sam jučer bio skroz nezadovoljan s tom igrom i već sam jutro krenuo na novim zamislima kako preurediti igru da bude još raznolikija, zanimljivija i jeftinija za izradu.
Partija je trajala skoro 5 sati.
Evo par slika:







Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 5):
dlakardadoAnwimiki0102stoka
slika
Odgovori

Natrag na “"Uradi sam" i "Ispiši i igraj" igre”