Board game

Podforum namijenjen DIY (Do It Yourself) i PNP (Print & Play) igrama, odnosno igrama koje sami slobodno preuzmete i napravite.

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Svaku igru koju opisujete postavljajte kao posebnu temu. Preporuka je da prvi članak sadrži poveznicu od kuda su materijali za igru preuzeti, opis igre, te opis izrade igre.
lovvre
Reactions:
Postovi: 85
Pridružen/a: 26 lip 2011, 20:02
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Board game

Post Postao/la lovvre »

Htio bih napraviti neki rpg board game kod kuce ili nesto kao chaos in the old world jel mi mama i tata ne dopustaju da kupujem te stvari jel kazu da su to gluposti stoga pomoc.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8434
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1582 puta
 pohvaljen: 2357 puta
Kontakt:

Re: Board game

Post Postao/la grof »

Svojim roditeljima možeš reći da društvene igre sigurno nisu glupost i da im to poručuju upravo roditelji koji su pokrenuli ovaj portal, između ostaloga i zbog vlastite djece, a zato da se djeca intelektualno razvijaju kroz njih.

Dapače, možeš im reći i da nam se mogu obratiti putem e-maila info (at) igranje.org, pa ćemo im objasniti i zašto to tvrdimo.

Naravno, kao početniku svakako bi ti preporučili neke lakše i tebi primjenjenije naslove nego što je to Chaos in the Old World ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
lovvre
Reactions:
Postovi: 85
Pridružen/a: 26 lip 2011, 20:02
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Board game

Post Postao/la lovvre »

MOZDA bih onda mogao napraviti kod kuce small wolrd ako je moguce ili nesto drugo pomoc
lovvre
Reactions:
Postovi: 85
Pridružen/a: 26 lip 2011, 20:02
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Board game

Post Postao/la lovvre »

Kako se to radi jel uzmes onaj ljepljivi papir pa isprintas na njega i onda zalijepi na neku podlogu i jel isto tako s karticama ili nekako drugcije to ide.
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Board game

Post Postao/la buraz »

Točno tako.

Ovdje imaš izbor takvih igara:
http://boardgamegeek.com/geeklist/1567/ ... t-and-play
slika
lovvre
Reactions:
Postovi: 85
Pridružen/a: 26 lip 2011, 20:02
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Board game

Post Postao/la lovvre »

Ja bi htio napraviti igre za koje imate prijevod na forumu
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8434
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1582 puta
 pohvaljen: 2357 puta
Kontakt:

Re: Board game

Post Postao/la grof »

To ti je dobra ideja, samo te igre uglavnom ti imaju dosta pribora, pa ćeš se morati i svojski potruditi da sve to ručno, sam napraviš ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
lovvre
Reactions:
Postovi: 85
Pridružen/a: 26 lip 2011, 20:02
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Board game

Post Postao/la lovvre »

ZnACI ja kupim taj ljepljivi papir isprintam i zaljepim na neku podlogu tako i s kartama a na kakvu podlogu bih to mogao zaljepiti kao naprimjer za igru small world,descent,memoir 44,axis and alies
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Board game

Post Postao/la buraz »

samo moraš naći nekoga tko ima igru da poskeniraš sve to skupa, jer mislim da se na netu baš i ne može naći sve dijelove jedne igre u nekom pdf ili jpegu. A i tim činom mislim da radiš povredu autorskih prava :roll: ..
Ali mislim da ti je jeftinije kupit novu igru, jer kada zbrojiš koliko ćeš vremena + papira + tinte potrošit na sve to, nećeš proći puno jeftinije.. sopak

Ako ti roditelji brane da kupiš igru, zakaj bi ti dozvolili da je sam napraviš?
Radije utroši energiju u nagovaranje :D
slika
lovvre
Reactions:
Postovi: 85
Pridružen/a: 26 lip 2011, 20:02
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Board game

Post Postao/la lovvre »

Nebu to islo bolje mi je sam praviti :D
Odgovori

Natrag na “"Uradi sam" i "Ispiši i igraj" igre”