Kolumna Igropis

Ovaj podforum namijenjen je autorima recenzija, opisa i sličnih tekstova o igrama

Moderator/ica: sadistiko

Pravila foruma
Slanje članaka na portal udruge

Svoje članke šaljite nam putem obrasca na naše stranice
Odgovori
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Kolumna Igropis

Post Postao/la grof »

Neki dan sam od jednog našeg igrača (Luke Kuhara), koji je već pisao na portalu dobio vrlo simpatičan i duhoviti članak o njegovim promišljanjima o igranju i igrama.

Kako je članak čisto kolumnistički, počeo sam promišljati o otvaranju kolumne na web stranicama, kako bi se takvi članci dodatno istaknuli.

Ideja o nazivu kolumne - Igropis je Lukina, a meni se odmah dopala, no kako bih želio da tamo ne piše samo Luka nego i ostalo igraće pučanstvo pitam ovdašnju kreativnu ewkipu oko ove ideje i ima li još interesenata za pisanje u ovoj kolumni?

To bi trebali biti tekstovi ovog tipa:
http://igranje.hr/osvrti/drustvene-igre ... -zajednice
Ovi su korisnici zahvalili autoru grof za post:
Valsim
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Valsim
Reactions:
Postovi: 3120
Pridružen/a: 12 tra 2013, 23:20
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 2291 put
 pohvaljen: 2358 puta
Kontakt:

Re: Kolumna Igropis

Post Postao/la Valsim »

Ova tema mi se nekako provukla kroz radar pa ju prije nisam uočio.
Definitivno bih nastavio s pisanjem recenzija i kolumni vezano za igre da ionako nemam previše posla oko pisanja izvještaja sa sve više i više događaja na koje idemo. But I'll be backh kak bi reko Terminator :D .
Možete otkriti više o osobi u sat vremena igre, nego u godinu dana razgovora. - Platon
Odgovori

Natrag na “Kutak za autore članaka”