Svarog's Den

Ovdje šaljite sve upite i prijedloge prema Svarog's Den web trgovini

Moderator/ica: Bolindus

smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: Svarog's Den

Post Postao/la smurfORnot »

2-Player Option
When playing with only 2 players, the following rules may be
used which allow for each player to control two animals.
Note that this particular variant adds a great deal of strategic
complexity and is not recommended for inexperienced players.

While all four animals will ostensibly gain VPs throughout the
game, only one belonging to each player will count for the final score. At the end of the game, each player’s animal with the
lowest individual score will be that player’s overall final score—
animals with higher scores belonging to the same player are
ignored.
To je opcija, e sad, ako ne igraš s tom opcijom ne znam koliko je igra tight i dobra sa samo 2 animala na boardu. Pretpostavljam ne jednako kao kad se igra s 3-4.
Iako da, i meni se cini što si više mislim, da ti je vec dosta opcija kada igraš samo s jednom vrstom vagati svoje i tuđe poteze, a ovo tek da važem obje vrste da se vrte oko iste razine bodova i da potencijalno ne sjebavaju previše međusobno sebe, a da gledaš što ce druge dvije raditi...eh, ne znam, cini mi se too much work for 2p game...might as well igrati nešto drugo tad iskreno.
Ovi su korisnici zahvalili autoru smurfORnot za post:
kockica
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 548
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 282 puta
 pohvaljen: 406 puta
Kontakt:

Re: Svarog's Den

Post Postao/la kovacu »

Uh, vidim da sad ima i ovi square sleeves.
To ce mi trebat, jedino se neckam dal da uzmem te il ove manje od 50x50.
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Svarog's Den

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

:D Ja sam sve do nedavno imao fakat love-hate odnos sa sleevovima, ali to je vjerojatno bilo zbog lošeg prvog iskustva. No otkako koristim non-glare glavobolja u rukama i nogama posve je nestala i opet mogu da jašem cijelu noć.

Anyway, sada se ozbiljno moram suzdržavati da ne spičkam cijeli budget na sleevove svaki mjesec, a TOLIKO toga mi je ostalo. Srećom, Svarog ima sleevova i nadam se da će ih zauvijek imati ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
Bolindus
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4962
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3669 puta
Kontakt:

Re: Svarog's Den

Post Postao/la sadistiko »

@CrazyBunnyGuy, ma isti slučaj sam i ja imao. Prvo sam sleevao 7 Wonders pošto su tamo karte non stop po rukama i nakon kojih 20 odigranih partija Mayday standard sleevovi su se 80% raspali, pa sam to lijepio selotejpom, ali opet su se raspadali. I spominjao sam majku i sve svece onom tko me uopće nagovorio na sleevove. Nakon toga sam uzeo za probu Mayday premium, ali nisam ni s njima bio presretan. I tako sam odlučio da ću sleevati igre samo ako je planiram jako puno igrati jer je to "nepotreban" trošak ionako, sve dok me @zupi nije nagovorio da probam skoro duplo skuplje Arcane Tinmen i tu je krenula moja ljubav prema sleevovima. Preporodio sam se. Tako meki osjećaj pod rukom. Karte u kupu se ne rasipaju kao kod Maydaya i sl. Jedino još nisam isprobao nongloss njihove za koje pričate da su još bolji. Uglavnom, otad trošim na sleevove koliko i na igre (taj dio nije baš dobar :-) ) ali uglavnom i radi toga kad radim inserte skužio sam da ljudi većinom traže inserte za sleevane karte, čak sam za jednog budalaša iz Italije radio posebno šire holdere za karte jer on koristi neke lude sleevove koji su širi od Arcane Tinmen koji su meni "the sleeve" za sve igre. Al dobro, svakom njegovo.
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Svarog's Den

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

:D Da, u jednom trenutku postane ko kokain (pretpostavljam, doduše, nisam probao...).

Meni se iskreno čini da su ovi non-glare malo klizaviji, moram to priznati i da, mat su pa malo (maaaalo samo) ubiju vibrantnost boja, ali osjećaj pod prstima i prilikom šaflanja je fantastičan. Ko baršun u usporedbi s plastičnom vrećicom iz kineskog dućana.

Trenutno mi je ostala cijela trilogija West Kingdom da je posleevam, skoro sam naručio sad od Svaroga, ali sam naručio Architects hahahaha, jer sam skontao da mi actually nedostaje da upotpunim trilogiju :P Sljedeći mjesec će jedno 10 kutija sleevova za sve to. ;)
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 880
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 843 puta
 pohvaljen: 981 put
Kontakt:

Re: Svarog's Den

Post Postao/la Mago de Umago »

Meni je svaka fab karta double sleevana. Nema sanse da bi igrao da nije tako...
slika
Avatar
kovacu
Reactions:
Postovi: 548
Pridružen/a: 17 pro 2019, 19:07
Ima zahvala: 282 puta
 pohvaljen: 406 puta
Kontakt:

Re: Svarog's Den

Post Postao/la kovacu »

Mago de Umago je napisao/la: 07 srp 2021, 21:13 Meni je svaka fab karta double sleevana. Nema sanse da bi igrao da nije tako...
Nisam jos nikad drzao u rukama duplo sleevane karte.
To kao za dodatnu protekciju ili je i feel bolji?
Avatar
Bolindus
Reactions:
Postovi: 561
Pridružen/a: 12 svi 2014, 21:41
Lokacija: Varazdin
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 410 puta
Kontakt:

Re: Svarog's Den

Post Postao/la Bolindus »

Double sleevanje obicno koriste igraci TCG igara, tipa Magic the gathering, Pokemon etc, jer neke karte tamo dostizu vrijednosti i preko par tisuća eura.
U pravilu se "sleeva" naopačke sa portektorom koji se sljepi oko karte, i točno je size u milimetar tipa ovime:
https://svarogsden.com/hr/proizvod/drag ... rrency=HRK

I onda se na kontra stranu stavljaju protektori koje kartaši često koriste tipa :
https://svarogsden.com/hr/proizvod/drag ... 0-sleeves/

Tako zaštite kartu s obje strane, i mogu čak plivati u vodi karte, iako nitko nije namjerno isprobao s kartom od par tisuća € :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru Bolindus za post:
Mago de Umago
Avatar
Mago de Umago
Reactions:
Postovi: 880
Pridružen/a: 15 sij 2021, 12:03
Ima zahvala: 843 puta
 pohvaljen: 981 put
Kontakt:

Re: Svarog's Den

Post Postao/la Mago de Umago »

kovacu je napisao/la: 07 srp 2021, 22:44
Mago de Umago je napisao/la: 07 srp 2021, 21:13 Meni je svaka fab karta double sleevana. Nema sanse da bi igrao da nije tako...
Nisam jos nikad drzao u rukama duplo sleevane karte.
To kao za dodatnu protekciju ili je i feel bolji?
Tocno kako je bolindus objasnio. Jbg, uvijek se moze desiti da netko prolije malo vode po stolu i ako to dode do karata koje su na stolu onda je pizdarija. Postoje karte koje doslovno kostaju 0,03€, ali u cold foil verziji je od 100€ nagore...

A iskreno i osjecaj je dosta dobar, dosta cvrsce u ruci to djeluje.
slika
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4962
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3579 puta
 pohvaljen: 3669 puta
Kontakt:

Re: Svarog's Den

Post Postao/la sadistiko »

ja kad želim neš čvrsto u ruci, znam za što ću primit ;-) Jel tak @dlakar ? :-D
slika
Odgovori

Natrag na “Svarog's Den”