TI4, A Feast for Odin, SW Reb i IA, Dune, Nemesis, Legacy Pand, Scythe, Gaia (TM), Root, Blood Rage, Caverna

Trebate ili dajete društvo i/ili prostor za igranje
Odgovori
Jerkooo
Reactions:
Postovi: 31
Pridružen/a: 10 srp 2014, 00:43
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 18 puta
Kontakt:

TI4, A Feast for Odin, SW Reb i IA, Dune, Nemesis, Legacy Pand, Scythe, Gaia (TM), Root, Blood Rage, Caverna

Post Postao/la Jerkooo »

Pozdrav svima,

Trazim ekipu za igranje (moze i individualce), dali u MC-u ili doma nije bitno. (ako ste u okolici zg takoder dolazi u obzir)
Nazalost u ZG-u ne mogu ponuditi puno mjesta kod sebe u stanu ali zato u Bj nije problem :D

Nazalost ne posjedujem niti jednu od navedenih igara pa bi bilo super ako netko iz ekipa ima (nije problem da i kupimo skupa ili ja, ako bi se dogovorili za tako nesto).
Igre koje imam su prilagodene djevojci (moraju biti light) tu od zanimljivijih mogu ponuditi TM i Concordiu
A one koje bih volio igrati su
TI4 moze i 3, A Feast for Odin, SW Reb i IA, Dune, Nemesis, Legacy Pand, Scythe, Gaia (TM), Root, Blood Rage, Caverna, GoT, Suburbia i Puerto Rico (ako to jos netko igra haha)

Naravno tu dolaze jos svakakve igre ali ovo su one koje mi padaju na pamet odmah. Uglavnom nisam izbirljiv
Neke sam igrao neke nisam.

Inace sam poznavao ekipu iz Bogoviceve ali davno je to bilo haha. Jos nisam bio u novom prostoru pa me vecina ne pozna vjerojatno ili me se ne sjeca.

Do igranja :))
Zadnja izmjena: Jerkooo, dana/u 08 srp 2020, 00:48, ukupno mijenjano 1 put.
LiahDark
Reactions:
Postovi: 0
Pridružen/a: 01 svi 2020, 02:58
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: TI4, A Feast for Odin, SW Reb i IA, Nemesis, Legacy Pand, Scythe, Gaia (TM), Root, Blood Rage, Caverna

Post Postao/la LiahDark »

Pozz, ja sam iz bj inace ali sam u zagrebu trenutno tako da neko igranje bi se moglo dogovorit u biducnosti, ali mozda ne bas odmah jer samnom zivi osoba koja je u jako ugrozenoj skupini sto se tice korone pa trenutno izbjegavam neka okupljanja i tako to, ali kad se sniri rado sam za koji game. Od igara tu u zg imam Nemesis, betrayal at baldurs gate, elder sign, vindication, arkham horror 2nd edition, robinson crusoe: adventures on the cursed island 2nd edition. Imam jos i eternal koji je deck building duel, vaults koji je isto igra kartama i yugioh haha, ali sumnjam da te to zanima. Eto, htio sam se iavit da mi ostane u porukama za ubuduce.
Ovi su korisnici zahvalili autoru LiahDark za post:
Jerkooo
T0mo
Reactions:
Postovi: 160
Pridružen/a: 29 sij 2020, 07:47
Ima zahvala: 62 puta
 pohvaljen: 158 puta
Kontakt:

Re: TI4, A Feast for Odin, SW Reb i IA, Dune, Nemesis, Legacy Pand, Scythe, Gaia (TM), Root, Blood Rage, Caverna

Post Postao/la T0mo »

Pozdarav,

i ja za sam inače iz BJ, sada živim u ZG :)
Od navedenih igara imam Scythe, nedavno sma kupio i ekstenzije, pa se može igrati do 7 ljudi :)
Pošto ga igram manje više stalno u dvoje, a htio bi bar u 4,5 igrača mogli bi se dogovoriti.
Također planiram uzeti The Rise of Fenris koji bi također htio prolaziti u više igrača...

U mojoj ekipi s kojom igram također imam frenda iz Bj pa....
Ovi su korisnici zahvalili autoru T0mo za post:
Jerkooo
slika
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: TI4, A Feast for Odin, SW Reb i IA, Dune, Nemesis, Legacy Pand, Scythe, Gaia (TM), Root, Blood Rage, Caverna

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Pozdrav :D

Moj partner i ja imamo dosta navedenih igara (Scythe sa svim ekspanzijama, modularnom pločom, Root sa svim ekspanzijama (uključujući i nove s KS-a, krtice i vrane), Cavernu, a i brojne druge). Mi možemo ponuditi prostor kod sebe (Dubrava), ukoliko nitko nije alergičan na kuniće, zamorce i sijeno s obzirom da imamo navedene zvijeri. Stol je velik i stane barem 6 za njega i bez razvlačenja. Rado ću i podučiti koga kod treba Rootu i drugim igrama, imam dosta iskustva u podučavanju ;)

Slično kao i Liah, nudim društvo, igre i prostor i volju u ZG, ali bih također malko pričekao da vidimo kako će se odviti ova crapona jer sam također ponekad u kontaktu s osobom tj. osobama iz ugrožene skupine pa da budemo sigurni.

Ako je ponuda primaljiva, lovite me pa ćemo se dogovoriti :)

Rijetko kad idemo u MC jednostavno zato što nam je lakše doma, dok se doguramo u centar i sl. prođe nas volja, a onda se treba i vraćati doma poslije, tako da smo više za igranje doma, no sve se da dogovoriti.
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post:
Jerkooo
Odgovori

Natrag na “Tražim društvo”