Gloomhaven kampanja

Trebate ili dajete društvo i/ili prostor za igranje
Odgovori
Kuki
Reactions:
Postovi: 2
Pridružen/a: 22 sij 2019, 13:41
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Gloomhaven kampanja

Post Postao/la Kuki »

Pozdrav,

jel ima netko u Zagrebu da igra Gloomhaven 2-3 puta mjesečno i voljan je primiti ekstra igrača?

Ekipa s kojom trenutno (ne)igram se malo rasipala, pa smo spali na jednu igru u mjesec - mjesec i pol.
Odigrali smo 4 misije i tu usporili, a meni se stvarno igra kampanja.

Donosim grickalice i sokove po potrebi :).

Pozzz,
Kuki
vedran87
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 10 vel 2019, 20:14
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 59 puta

Re: Gloomhaven kampanja

Post Postao/la vedran87 »

Kuki je napisao/la: 30 lis 2019, 15:08 Pozdrav,

jel ima netko u Zagrebu da igra Gloomhaven 2-3 puta mjesečno i voljan je primiti ekstra igrača?

Ekipa s kojom trenutno (ne)igram se malo rasipala, pa smo spali na jednu igru u mjesec - mjesec i pol.
Odigrali smo 4 misije i tu usporili, a meni se stvarno igra kampanja.

Donosim grickalice i sokove po potrebi :).

Pozzz,
Kuki
Nažalost eto, loš tajming. Kao što sam ti odgovorio u PM-u, sorry na kašnjenju btw. Baš smo prošli petak završili main story line i sad ćemo laganini čistit ogranke, da vidimo što bi bilo kad bi bilo al smo u principu gotovi.

Znalo je bit onih koji su gledali i komentirali kaotičnu situaciju na stolu i pitali jel dobar i slično, al ne znam kolko njih prati forum ili bi bili zainteresirani upustit se u novu kampanju, al mogu se raspitat pa javim. Također predlažem da ako još nisi da se joinaš na discord i da tamo pitaš isto pitanje možda bude zainteresiranih ili uzivo u mcu, jer neki prate samo forum, neki discord, neki sam dolaze u mc...

Recimo ja nisam očekivao da će baš ta dvojica s kojima sam na kraju igrao to igrat samnom, tako da ono, pitaj ljude možda se ugodno iznenadiš gdje ćeš nać zainteresirane :D.
Creation requires influence. Everything we make is a remix of existing creations, our lives and the lives of others.
Odgovori

Natrag na “Tražim društvo”