Tražim društvo Zagreb-zapad ili Zagreb-centar

Trebate ili dajete društvo i/ili prostor za igranje
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Tražim društvo Zagreb-zapad ili Zagreb-centar

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Hej, ja bih bio zainteresiran za Arkham Horror (nadam se da ne misliš na card game, nisam fan takvog tipa igara). Nisam ga nikad igrao, ali igrao sam i igram još uvijek Eldritch Horror koji je u principu isti s mehanizmom, samo je Arkham, ako sam dobro shvatio, malo zajebaniji jer ima triputviše međusobno povezanih đinđura. :)
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3542
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1135 puta
 pohvaljen: 1534 puta
Kontakt:

Re: Tražim društvo Zagreb-zapad ili Zagreb-centar

Post Postao/la Shich »

Pazite da ne dođe do zabune jer je Arkham Horror 3.ed. jako sličan Eldritchu.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Shich za post:
vedran87
vedran87
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 10 vel 2019, 20:14
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 59 puta

Re: Tražim društvo Zagreb-zapad ili Zagreb-centar

Post Postao/la vedran87 »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 08 svi 2019, 09:24 Hej, ja bih bio zainteresiran za Arkham Horror (nadam se da ne misliš na card game, nisam fan takvog tipa igara). Nisam ga nikad igrao, ali igrao sam i igram još uvijek Eldritch Horror koji je u principu isti s mehanizmom, samo je Arkham, ako sam dobro shvatio, malo zajebaniji jer ima triputviše međusobno povezanih đinđura. :)
Dobro je @Shich pripomenuo ne se zaletavati :D.

Ne mislim na card game :), ali....


Mislim na ovo.
https://boardgamegeek.com/boardgame/15987/arkham-horror

Ne mislim na ovo:
https://boardgamegeek.com/boardgame/257 ... rd-edition


Znači moje je 2nd edition, znači sa fiksnom pločom, a ne sa ovim hexovima modularnim. I kolko se sjećam po nekom reviewu ima još brdo razlika.

Eldritch Horror je puno recimo više streamlined, nisam igrao ali sam pogledao dovoljno reviewa i pričao s ljudima i neki koncenzus je ako nemaš gro strpljenja i poprilično vremena da je Eldritch puno lakše za konzumirat.

Ne bih se oslanjao da će znanje u Eldritch Horroru puno pomoći s Arkhamom, no ako ima interesa zato sam ja tu da pomognem :).

Za mene je Arkham jedno čudovište kaj se tiče i pravila i fleksibilnosti, zato ga istovremeno i volim i mrzim :D, ali ljubav za sad još uvijek pobjeđuje :D.


Možemo se dogovoriti za termin u Meeple's Corneru, ja donesem igru bez obaveza, mogu objasnit pravila ak se čini da je to much možemo igrati nešto drugo :).

Meni osobno kad je prvi put objašnjena igra sam bio wow i hookan sam od onda, igrao solo dosta puta, al nije to to :).


S time da:
Ovaj petak već imam gloomhaven dogovoreno.
U subotu ne mogu.
U srijedu kolko sam shvatio do daljnjeg igraonica ne radi.


Tako da trenutni termini potencijalni bi bili:
petak, 17.5
subota 18.5.

Može se igrat od 1 do 8 igrača tako da taj dio nije problem, no ne bih vjerojatno više od 4 igrača za prvi puta.

Pa eto @CrazyBunnyGuy javi jel još uvijek ima interesa sad kad znaš točnije o čemu se radi i da li neki od ovih termina odgovara :).

@LeeLily Također ukoliko stvarno ima interesa sad kad sam malo napisao o tome što se od igre može očekivati slobodno javi za termine :).


A idealno ak se skompamo i ak bude to dobro išlo, kao što naziv teme kaže tražim konzistentnu grupu, no bez obaveza i pressinga, otom potom :) i samo ako bude svima odgovaralo.
Creation requires influence. Everything we make is a remix of existing creations, our lives and the lives of others.
vedran87
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 10 vel 2019, 20:14
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 59 puta

Re: Tražim društvo Zagreb-zapad ili Zagreb-centar

Post Postao/la vedran87 »

miki0102 je napisao/la: 03 svi 2019, 12:22 Ja mogu tek nakon 19h.
@sismis
Jel odgovara ovaj petak nakon 19:00?


Pa to je ok :). Ti si sad keymaster jel tak :). Ak ćeš biti u igraonici ja donosim bez obzira kaj @sismis odluči pa da probamo :).
Creation requires influence. Everything we make is a remix of existing creations, our lives and the lives of others.
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Tražim društvo Zagreb-zapad ili Zagreb-centar

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Ja ti jako dobro lovim pravila, a što kompliciranija i zamršenija, to bolje :) Tematika mi je draga, ne smeta mi što dugo traje, dapače, htio bih probati.

Što se tiče vremena, pak, meni i paše da nije ništa ovaj vikend jer već imamo dogovore. :) sljedeći tjedan, 18.5. već imamo playdate u Meeple'su ali nismo dogovorili što bismo igrali, provjerit ću s ostatkom ekipe (još dvojica) jesu li možda zainteresirani za Arkham Horror, pa ako jesu, izvrsno! Ako nisu, hm, vidjet ću da ih nagovorim. ;)
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Re: Tražim društvo Zagreb-zapad ili Zagreb-centar

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

Ma ja bih svaki dan dolazio u Meeple's da mogu, problem je što mi jedino subote i nedjelje ostaju za išta, jer sam preko tjedna bukiran - da nisam već bih se odavno prijavio za volontiranje tamo. :(

Od kraja šestog će mi se osloboditi možda četvrtak pa sam sada u dubiozi da si natovarim obvezu volontiranja da bismo mogli imati četvrtak otvoreno ;)
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: Tražim društvo Zagreb-zapad ili Zagreb-centar

Post Postao/la grof »

CrazyBunnyGuy je napisao/la: 08 svi 2019, 11:01 Ma ja bih svaki dan dolazio u Meeple's da mogu, problem je što mi jedino subote i nedjelje ostaju za išta, jer sam preko tjedna bukiran - da nisam već bih se odavno prijavio za volontiranje tamo. :(

Od kraja šestog će mi se osloboditi možda četvrtak pa sam sada u dubiozi da si natovarim obvezu volontiranja da bismo mogli imati četvrtak otvoreno ;)
Hoh! Very nice! :)

Nego, možeš nam pomoći i subotama ili ako imaš volje otvarati nedjelju? Malo nas je trenutno slobodnih, pa je svaka pomoć dobrodošla. ;)

Ne znam kakav bi bio interes za nedjelju, no može se isprobati. Bitno da imamo kakav-takav redovni termin, pa ako ne svaku nedjelju, možda svaku drugu ili sl.

@CrazyBunnyGuy možeš mi se javiti i u PP radi detalja.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
miki0102
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 476
Pridružen/a: 22 vel 2017, 22:55
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 413 puta
Kontakt:

Re: Tražim društvo Zagreb-zapad ili Zagreb-centar

Post Postao/la miki0102 »

vedran87 je napisao/la: 08 svi 2019, 10:49
miki0102 je napisao/la: 03 svi 2019, 12:22 Ja mogu tek nakon 19h.
@sismis
Jel odgovara ovaj petak nakon 19:00?


Pa to je ok :). Ti si sad keymaster jel tak :). Ak ćeš biti u igraonici ja donosim bez obzira kaj @sismis odluči pa da probamo :).
U petak sam od 19h do recimo kasmo. :-) Možda u 19 bacim jedan war chest, a onda možemo igrati Gloomhaven.
slika
vedran87
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 10 vel 2019, 20:14
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 59 puta

Re: Tražim društvo Zagreb-zapad ili Zagreb-centar

Post Postao/la vedran87 »

miki0102 je napisao/la: 08 svi 2019, 11:41
vedran87 je napisao/la: 08 svi 2019, 10:49
miki0102 je napisao/la: 03 svi 2019, 12:22 Ja mogu tek nakon 19h.
@sismis
Jel odgovara ovaj petak nakon 19:00?


Pa to je ok :). Ti si sad keymaster jel tak :). Ak ćeš biti u igraonici ja donosim bez obzira kaj @sismis odluči pa da probamo :).
U petak sam od 19h do recimo kasmo. :-) Možda u 19 bacim jedan war chest, a onda možemo igrati Gloomhaven.
Ok :), sounds good.
Creation requires influence. Everything we make is a remix of existing creations, our lives and the lives of others.
sismis
Reactions:
Postovi: 151
Pridružen/a: 06 lis 2011, 13:39
Ima zahvala: 68 puta
 pohvaljen: 67 puta
Kontakt:

Re: Tražim društvo Zagreb-zapad ili Zagreb-centar

Post Postao/la sismis »

vedran87 je napisao/la: 08 svi 2019, 10:49
@sismis
Jel odgovara ovaj petak nakon 19:00?
@vedran87 meni ok! :thumbs
Odgovori

Natrag na “Tražim društvo”