Tražim društvo Zagreb-zapad ili Zagreb-centar

Trebate ili dajete društvo i/ili prostor za igranje
vedran87
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 10 vel 2019, 20:14
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 59 puta

Re: Tražim društvo Zagreb-zapad ili Zagreb-centar

Post Postao/la vedran87 »

miki0102 je napisao/la: 25 tra 2019, 11:46
vedran87 je napisao/la: 25 tra 2019, 11:16
miki0102 je napisao/la: 25 tra 2019, 10:49

Malo proškartiraj komponente pa spusti igru na 5kg. Ko da nam treba sva ta pusta plastika. :-)

Ok super :). Znači na tebe mogu računat za gloomhaven. Kad ćemo? Jel ti ok u dvoje ili želiš da imamo i trećeg?

EDIT: Ja sam u igraonici češće nego ne reci kad si tamo sljedeći tjedan pa ću pripremit.
Igru ne poznam pa mi je svejedno u koliko igrača igramo. :D U igraonici sam petkom. Za tjedan dana sam od 17h pa na dalje svaki drugi petak, a od 18:30 svaki prvi petak. Trebam li se pripremiti štogod ili mi pravila protumačiš? Možemo igrati i nas dvojica.
Pa mislim da je jednostavnije meni proučit pravila i tebe naučit pošto imam igru doma, ajmo onda ciljat za sljedeći petak. Mislim da je u dvoje ok, navodno se poprilično zaguši s 4 igrača, a 2 i 3 je ok. Tako da osim ako se netko ovdje ne javi ajmo probat u dvoje.

Ukoliko mi nešto iskrsne ili ne uspijem pravila skužit javim na vrijeme. Javi i ti meni ako izgubiš interes do petka ili neš moć doć da ne vučem to :D.

E ja sam Vedran inače, kak je tebi ime da znam koga tražim, moš mi poslat u private ak ne želiš tu.

Thnx!
Creation requires influence. Everything we make is a remix of existing creations, our lives and the lives of others.
Avatar
miki0102
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 477
Pridružen/a: 22 vel 2017, 22:55
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 418 puta
Kontakt:

Re: Tražim društvo Zagreb-zapad ili Zagreb-centar

Post Postao/la miki0102 »

vedran87 je napisao/la: 25 tra 2019, 12:01
miki0102 je napisao/la: 25 tra 2019, 11:46
vedran87 je napisao/la: 25 tra 2019, 11:16


Ok super :). Znači na tebe mogu računat za gloomhaven. Kad ćemo? Jel ti ok u dvoje ili želiš da imamo i trećeg?

EDIT: Ja sam u igraonici češće nego ne reci kad si tamo sljedeći tjedan pa ću pripremit.
Igru ne poznam pa mi je svejedno u koliko igrača igramo. :D U igraonici sam petkom. Za tjedan dana sam od 17h pa na dalje svaki drugi petak, a od 18:30 svaki prvi petak. Trebam li se pripremiti štogod ili mi pravila protumačiš? Možemo igrati i nas dvojica.
Pa mislim da je jednostavnije meni proučit pravila i tebe naučit pošto imam igru doma, ajmo onda ciljat za sljedeći petak. Mislim da je u dvoje ok, navodno se poprilično zaguši s 4 igrača, a 2 i 3 je ok. Tako da osim ako se netko ovdje ne javi ajmo probat u dvoje.

Ukoliko mi nešto iskrsne ili ne uspijem pravila skužit javim na vrijeme. Javi i ti meni ako izgubiš interes do petka ili neš moć doć da ne vučem to :D.

E ja sam Vedran inače, kak je tebi ime da znam koga tražim, moš mi poslat u private ak ne želiš tu.

Thnx!
Znam da si Vedran, igrali smo se već. :D Mislav se zovem. Budem i ja prošao dio pravila pa će ići lakše.
slika
vedran87
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 10 vel 2019, 20:14
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 59 puta

Re: Tražim društvo Zagreb-zapad ili Zagreb-centar

Post Postao/la vedran87 »

Eh sad, možda je neki drugi Vedran :D.
Creation requires influence. Everything we make is a remix of existing creations, our lives and the lives of others.
sismis
Reactions:
Postovi: 152
Pridružen/a: 06 lis 2011, 13:39
Ima zahvala: 69 puta
 pohvaljen: 67 puta
Kontakt:

Re: Tražim društvo Zagreb-zapad ili Zagreb-centar

Post Postao/la sismis »

Ja bih vrlo rado probao Gloomhaven ali sam iz Zaprešića pa se ne mogu commitati na redovite odlaske u igraonicu :/
Mogu ponuditi prijevoz pa tih 10 kila neće biti problem...
vedran87
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 10 vel 2019, 20:14
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 59 puta

Re: Tražim društvo Zagreb-zapad ili Zagreb-centar

Post Postao/la vedran87 »

sismis je napisao/la: 27 tra 2019, 13:59 Ja bih vrlo rado probao Gloomhaven ali sam iz Zaprešića pa se ne mogu commitati na redovite odlaske u igraonicu :/
Mogu ponuditi prijevoz pa tih 10 kila neće biti problem...
Planiramo isprobati sljedeći petak ali mislim da je plan da s gloomhavenom počnemo malo kasnije, @miki0102 u kolko si sati on reko da bi počeli?

Tako da dva pitanja u biti jel ti paše sljedeći petak,

I ako da kolko je problem ako malo kasnije počnemo.


A nakon toga ćemo vidjet kolko je problem konzistentnost odnosno jel se može igrat malo u dvoje, malo u troje itd... ili ne može. Nismo još igrali pa ne znamo, a ja ću tek tokom ovog tjedna proučiti pravila.
Creation requires influence. Everything we make is a remix of existing creations, our lives and the lives of others.
sismis
Reactions:
Postovi: 152
Pridružen/a: 06 lis 2011, 13:39
Ima zahvala: 69 puta
 pohvaljen: 67 puta
Kontakt:

Re: Tražim društvo Zagreb-zapad ili Zagreb-centar

Post Postao/la sismis »

Petak je ok.. što kasnije to bolje.. dok dođem doma s posla i to..
Al nije bed ak radi probleme u konzistentnosti, vas dvojica igrajte ja ću držat svijeću :D
Mene zanima kako izgleda nova generacija dungeon crawlera u odnosu na Warhammer Quest, da mi se ne desi opet Mage Knight koji mi nikako nije legao.
vedran87
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 10 vel 2019, 20:14
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 59 puta

Re: Tražim društvo Zagreb-zapad ili Zagreb-centar

Post Postao/la vedran87 »

sismis je napisao/la: 27 tra 2019, 17:02 Petak je ok.. što kasnije to bolje.. dok dođem doma s posla i to..
Al nije bed ak radi probleme u konzistentnosti, vas dvojica igrajte ja ću držat svijeću :D
Mene zanima kako izgleda nova generacija dungeon crawlera u odnosu na Warhammer Quest, da mi se ne desi opet Mage Knight koji mi nikako nije legao.
Ok cool ciljaj onda za petak ak nes iskrsne javim. Detalje sto se tice vremena itd dogovorimo tokom tjedna.
Ovi su korisnici zahvalili autoru vedran87 za post:
sismis
Creation requires influence. Everything we make is a remix of existing creations, our lives and the lives of others.
Avatar
miki0102
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 477
Pridružen/a: 22 vel 2017, 22:55
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 418 puta
Kontakt:

Re: Tražim društvo Zagreb-zapad ili Zagreb-centar

Post Postao/la miki0102 »

Gledaj da bude kasnije. Nakon 8 ili oko 9 pošto će igra koju igram ranije trajati. :-)
slika
sismis
Reactions:
Postovi: 152
Pridružen/a: 06 lis 2011, 13:39
Ima zahvala: 69 puta
 pohvaljen: 67 puta
Kontakt:

Re: Tražim društvo Zagreb-zapad ili Zagreb-centar

Post Postao/la sismis »

Dosta si onda optimističan oko trajanja Glooma.. igrajući ga prvi put :D
Avatar
miki0102
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 477
Pridružen/a: 22 vel 2017, 22:55
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 418 puta
Kontakt:

Re: Tražim društvo Zagreb-zapad ili Zagreb-centar

Post Postao/la miki0102 »

Pa odigramo jednu tamnicu ili dvije i dosta za taj dan
slika
Odgovori

Natrag na “Tražim društvo”