Scythe, Terraforming Mars... Gornja Dubrava

Trebate ili dajete društvo i/ili prostor za igranje
Odgovori
Avatar
CrazyBunnyGuy
Reactions:
Postovi: 794
Pridružen/a: 15 svi 2018, 15:36
Ima zahvala: 283 puta
 pohvaljen: 608 puta
Kontakt:

Scythe, Terraforming Mars... Gornja Dubrava

Post Postao/la CrazyBunnyGuy »

EDIT: umirovljuljem ovaj post s obzirom da volontiram nedjeljama u Meeple'su i sada su subote toliko svete da, eto, navratite nedjeljom u Meeple's ako ste željni igranja nekih od sljedećih igara tj. ako potrebujete učenje:

Scythe (sve ekspanzije + modularna ploča)
Terraforming Mars (imam samo Hellas&Elysium od ekspanzija)
Root + Riverfolk Expansion
Betrayal at House on the Hill
Eldritch Horror + Forsaken Lore Expansion
Tiny Towns

Isto tako, ako se nađe neki voljni Dungeon Master, moj partner i ja bismo rado ušli u svijet D&D-ja :)


Pozdrav! Ne da mi se čekati aplikaciju...

Ukoliko ima zainteresiranih s područja Gornje Dubrave - Klaka i okolni kvartovi, Mario i ja tražimo društvo za partije Scythea (kod nas doma, recimo ili dolazak na lokaciju). Bilo bi poželjno da ste već upućeni u pravila i da možemo igrati odmah, ali drage volje ćemo podučiti koga god treba ako želite naučiti :D Od "dodatne opreme" izdvajam Invaders from Afar i Wind Gambit ekspanzije (Fenris još nismo nabavili, no rush), neoprenski podložak (ona gumirana igraća ploča, zakon je) kao i ona jumbo kartonska (ali stol nam je premali za to :D), te power diali u boji svake frakcije.

Osim Scythea, doma još imamo i Ticket to Ride:Europe s Europa 1912 ekspanzijom, Eldritch Horror s Forsaken Lore ekspanzijom, Catan s Pomorci ekspanzijom te Citadels s obje ekspanzije koje ni ne znam kako se zovu. Nabavili smo i Terraforming Mars (bez ekspanzija). Tako da ako ste zainteresirani za nešto od toga, slobodno se javite pa možemo nabaciti kakve partije ili sl. onim danima kada se nikome ne da do centra, koliko god to često ili rijetko bilo. Pogotovo sada u zimsko vrijeme kada ne znaš bi li navečer večerao ili se objesio, ako imate želju za igranjem, a ne ide vam se u grad, javite se...

Samo da napomenem da smo generalno nedostupni preko tjedna gotovo uvijek i jedino nam vikendi dolaze u obzir. I još jedna napomena, živimo s dva free range kunića i dva skvikava zamorca pa ako ste alergični na nešto od toga da znate, ali i ako želite awwwati i bućibućijati, možete i to no morat ćete se pod kauč zavući za kunićima, nisu baš skloni strancima ;) Dlake gratis.

Također, ako ima onih koji su otvoreni podučiti nas D&D-ju, imamo starter set doma, neigrano.
Zadnja izmjena: CrazyBunnyGuy, dana/u 18 lip 2019, 11:04, ukupno mijenjano 2 puta.
Ovi su korisnici zahvalili autoru CrazyBunnyGuy za post (ukupno 2):
Antomonjosip767
josip767
Reactions:
Postovi: 48
Pridružen/a: 19 srp 2018, 11:49
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Scythe, Terraforming Mars... Gornja Dubrava

Post Postao/la josip767 »

Imaš pm ;)
Slowdive
Reactions:
Postovi: 1
Pridružen/a: 28 sij 2019, 16:34
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
Kontakt:

Re: Scythe, Terraforming Mars... Gornja Dubrava

Post Postao/la Slowdive »

Poslala sam ti PM.
Freakzoid
Reactions:
Postovi: 29
Pridružen/a: 30 pro 2018, 01:08
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 30 puta
Kontakt:

Re: Scythe, Terraforming Mars... Gornja Dubrava

Post Postao/la Freakzoid »

I ja sam ti poslao PM.
Odgovori

Natrag na “Tražim društvo”