Diplomacy online

Trebate ili dajete društvo i/ili prostor za igranje
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Diplomacy online

Post Postao/la kockica »

Pa najbitnije su maramice, kad pljunes na onog izdajicu preko stola ili ga zalijes, pa da se ima cime obrisati.

I da to nije u prostoru gdje su mala djeca.
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 587 puta
 pohvaljen: 576 puta

Re: Diplomacy online

Post Postao/la Stips »

Uhh, uživo bi imalo sudski epilog... :lol: :lol: :lol:
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: Diplomacy online

Post Postao/la dlakar »

Ja mislim da to uživo ne valja. Nema toliko vremena za pregovaranje a ona su osnovna mehanika igre. Definitivno sa ljudima koje jako dobro poznaješ. :)
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 587 puta
 pohvaljen: 576 puta

Re: Diplomacy online

Post Postao/la Stips »

Ha a tko zna. Možda je ljudima teško biti toliko twisted uživo...?

no def mi je ovo za online. Uživo ima zilijun boljih igara.
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Diplomacy online

Post Postao/la kockica »

Pa da, kad sam rekao dlakaru da crkne, znal sam da ne bu to uzeo k srcu :-D

Ali da, i meni se cini ograniceno uzivo. U jednom trenu sam pomislio sva sreca da je jedan igrac tamo u dalmaciji :-)
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 587 puta
 pohvaljen: 576 puta

Re: Diplomacy online

Post Postao/la Stips »

Ali online, ne 11 nego 12 :)
Avatar
Antomon
Reactions:
Postovi: 1237
Pridružen/a: 04 tra 2014, 20:38
Lokacija: Rijeka
Ima zahvala: 1184 puta
 pohvaljen: 920 puta
Kontakt:

Re: Diplomacy online

Post Postao/la Antomon »

Čisto da objasnim zašto mislim da je igra bolja sa ljudima koji se dobro znaju.

Izdaja doduše onda pada još i teže ("A mislio sam da te znam"), ali se to lako izgladi kroz sljedećih nekoliko pivi i odojaka.
Kada igraš sa strancima, možda sa nekime kojeg više nećeš vidjeti, ostaje ti samo sjećanje da te je "mučko đubre" izdalo :P :P
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: Diplomacy online

Post Postao/la kockica »

Ma treba svaki put mijenjati ekipu. Imam dojam da bi se neki vukli predrasude iz prijasnjih partija. Primjerice, dlakar je djubre kako me zeznulo, i sad cu ja njega. Ok, ja sam ne bih tako, ali mislim da bi vecina bila iracionalna. Zato online i svaki put drugi ljudi.
Stips
Reactions:
Postovi: 954
Pridružen/a: 09 kol 2011, 15:34
Ima zahvala: 587 puta
 pohvaljen: 576 puta

Re: Diplomacy online

Post Postao/la Stips »

Antomon je napisao/la: 19 tra 2018, 15:17 Čisto da objasnim zašto mislim da je igra bolja sa ljudima koji se dobro znaju.

Izdaja doduše onda pada još i teže ("A mislio sam da te znam"), ali se to lako izgladi kroz sljedećih nekoliko pivi i odojaka.
Kada igraš sa strancima, možda sa nekime kojeg više nećeš vidjeti, ostaje ti samo sjećanje da te je "mučko đubre" izdalo :P :P
Je. Tak sam ja nekaj rekao sad ne znam da li ovdje ili tamo na forumu od diplomacyja u ovoj partiji o kojoj upravo pričamo.

Bolje je da se ekipa ili uopće ne zna, ili zna odlično. Ovo je po meni najgora konstelacija - mi se znamo, al ise ne znamo. tu smo si na forumu i svi smo si prijateljski i super, ali zapravo nemamo neku dubiju. Čast iznimkama, koje se lako dalo prepoznati tijekom partije po, ahem, _slobodnijem komunikacijskom obrascu_.

Znači kad mi svi bili kompe iz igraone, sa kava, piva i odojaka, već bi uvodni protokoli tko je kakav bili odigrani u stvarnosti. No mi smo se tu morali *ebavati em sa igrom em sa tim tko je kakav. I to _kakav_ bez konotacije - usporedi, tko je visok/nizak, mršav/debel, crn/plav/other. A tu je teško distancirati se od uloge. Ja ako ne znam tko je Englez, teško mi je distancirati ga od Engleske...
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4954
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3569 puta
 pohvaljen: 3666 puta
Kontakt:

Re: Diplomacy online

Post Postao/la sadistiko »

kocka, evo ja se odma prijavljujem za sljedeću partiju gdje ćemo ga odma u prvom krugu napast sa svih strana, svim raspoloživim sredstvima :-)
Nije da sam zlopamtilo, al najebo je u sve i jednoj igri gdje ćemo igrat, pa bila to i Alhambra :-D
Ovi su korisnici zahvalili autoru sadistiko za post (ukupno 2):
dlakarkockica
slika
Odgovori

Natrag na “Tražim društvo”