twilight struggle - vassal

Trebate ili dajete društvo i/ili prostor za igranje
Odgovori
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

twilight struggle - vassal

Post Postao/la stoka »

često zadnjjih par tjedana odigram partiju TS na vassalu i iako se gotovo uvijek nađe protivnika, rado bih odigrao s nekim našim, pogotovo tu s foruma...
ako ima ko zainteresiran, slobodno se javite na pm, pa možda nešto dogovorimo, a ako nas krene, možemo igrati i češće...
također, ako postoji interesa (s obzirom na popularnost igre), mogli bi jednom odigrati i forumski turnir, ali za to trebala barem još tri zainteresirana, uz mene...
Grentzer
Reactions:
Postovi: 27
Pridružen/a: 16 pro 2015, 09:06
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 13 puta

Re: twilight struggle - vassal

Post Postao/la Grentzer »

Bok.
Nekolica nas igra ili Pc ili ios verzije.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Grentzer za post:
stoka
Avatar
miljenko
Reactions:
Postovi: 651
Pridružen/a: 22 lip 2011, 04:08
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 934 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: twilight struggle - vassal

Post Postao/la miljenko »

Ja isto povremeno igram Playdek -ovu implementaciju TS-a. Odlična je :thumbs , super sučelje i jako mi se sviđa što partiju mogu završiti za sat vremena, koliko sve brzo ide kad igra radi sav maintenance za tebe .
Nije da te nagovaram da prijeđeš na Playdek :zvizdi ...

Što se tiče nekakvoga turnira, jako bi volio da se uspijemo organizirati i zaigrati! :kava
Ovi su korisnici zahvalili autoru miljenko za post:
stoka
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: twilight struggle - vassal

Post Postao/la stoka »

da, preko kompa stvarno bude puno brže, čak i ako ide do kraja, nikad ne bude iznad dva sata igre...
već je par puta bila inicijativa za ligu, i interesa ima, iako s obzirom na stanju tu na forumu, koje često poprima letargične oblike, nisam iskreno nešto pretjerano optimističan...
u svakom slučaju, ako smo nas dva sigurna, fali nam još samo dva igrača za neki mini kup za početak (al šta više, to bolje)...pa se onda možemo dogovoriti koja platforma nam najviše odgovara...
eto, prijave se vrše. :D
Darkseid
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: twilight struggle - vassal

Post Postao/la Darkseid »

Turnir samo live od mene, društvene igre se igraju uživo, a ne online, ovako je to samo još jedna pc igra, inače odusto od vassala i TS-a nakon neuspješnih pokušaja izrade istih turnira, imali smo sindrom igrača 100+ partija koji se smatrali nadmoćni da prisustvuju bilo kakvih turnirima s "noobovima"
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: twilight struggle - vassal

Post Postao/la stoka »

slažem se da se igraju uživo, ali bože moj, pokriješ se koliko možeš...ili mi uprava udruge upravo sad uplačuje akontaciju za kartu šibenik - zagreb? :D
kako bilo, tražimo ko će igrat, ne ko neće. ;)
Ovi su korisnici zahvalili autoru stoka za post (ukupno 3):
miljenkosadistikopettzar
Odgovori

Natrag na “Tražim društvo”