Ekipu za "heavy" igre

Trebate ili dajete društvo i/ili prostor za igranje
Odgovori
Yield
Reactions:
Postovi: 62
Pridružen/a: 13 sij 2013, 14:59
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 11 puta
Kontakt:

Ekipu za "heavy" igre

Post Postao/la Yield »

Pozdrav svima,

Buduci da mi je sezona fotografiranja zavrsila i imam viska vremena, trazim ekipu za igranje tezih igara.
Znaci nekom tko ima vremena i nije mu problem igrati stvari duze od dva sata. Nazalost stara ekipa se raspala pa igre stoje doma :). Meni odgovara bilo koji dan preko tjedna ili vikendom...lokacija isto po dogovoru ili igraonica.

Igre koje imam su : Trickerion, Viticulture + Tuscany, Dominant species, Madeira, Agricola + Ekspanzije, Twilight Struggle

Igre koje sam igrao ili me zanimaju : Terra Mystica, Fury of Dracula, The Gallerist, Kanban, Eclipse, Star Wars Imperial Assault, Blood rage

Ako ima zainteresiranih neka se javi :)

Thx
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4960
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3577 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Re: Ekipu za "heavy" igre

Post Postao/la sadistiko »

a jel bi ti došao u Petrinju na takvo igranje?
Mi obično startamo u 21 i igramo do kasno u noć.
Od ZG do Petrinje, novim dijelom autoputa = 45 min MAX
slika
Avatar
Ron_Swanson
Reactions:
Postovi: 142
Pridružen/a: 09 ruj 2015, 16:27
Ima zahvala: 80 puta
 pohvaljen: 91 put
Kontakt:

Re: Ekipu za "heavy" igre

Post Postao/la Ron_Swanson »

U igraonici ti krece igranje Euro igara, i to prvenstveno onih sa malo vise mesa. Od ovih koje si nabrojao su i vise nego dobrodosli Viticulture, Madeira, Agricola, Terry Mystica, Gallerist, Kanban. Poanta je okupit ljubitelje medium i heavy euroa, pa kad se ljudi malo bolje upoznaju mogu se slagat grupe za "po doma" koje ce igrat u malo cescem terminu.

Start ce bit 5.12 u 18 h, i odrzavat ce se svake druge subote. Inace je to spojeni termin sa Azijskom subotom, koja se pretvara u Euro-Azijsku subotu, s time da euro igre pocinju od 14 h a Azijski dio krece od 18 h.Naravno mi ne stajemo, ali poslije 18 h djelimo igraonu sa "azijatima" tj. preuzmemo sve preostale stolove.

Znaci 5.12 od 18 h (zbog skupstine udruge), a od 19.12 od 14 h pa na dalje.

A sto se tice ostalih termina, kad god se nadem u igraoni sam spreman igrat euroe.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Ron_Swanson za post:
Shich
Avatar
Schism
Reactions:
Postovi: 102
Pridružen/a: 15 ožu 2012, 13:17
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 26 puta
Kontakt:

Re: Ekipu za "heavy" igre

Post Postao/la Schism »

Yield, poslal sam ti PM, baci oko!
Yield
Reactions:
Postovi: 62
Pridružen/a: 13 sij 2013, 14:59
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 11 puta
Kontakt:

Re: Ekipu za "heavy" igre

Post Postao/la Yield »

Ron_Swanson je napisao/la:U igraonici ti krece igranje Euro igara, i to prvenstveno onih sa malo vise mesa. Od ovih koje si nabrojao su i vise nego dobrodosli Viticulture, Madeira, Agricola, Terry Mystica, Gallerist, Kanban. Poanta je okupit ljubitelje medium i heavy euroa, pa kad se ljudi malo bolje upoznaju mogu se slagat grupe za "po doma" koje ce igrat u malo cescem terminu.

Start ce bit 5.12 u 18 h, i odrzavat ce se svake druge subote. Inace je to spojeni termin sa Azijskom subotom, koja se pretvara u Euro-Azijsku subotu, s time da euro igre pocinju od 14 h a Azijski dio krece od 18 h.Naravno mi ne stajemo, ali poslije 18 h djelimo igraonu sa "azijatima" tj. preuzmemo sve preostale stolove.

Znaci 5.12 od 18 h (zbog skupstine udruge), a od 19.12 od 14 h pa na dalje.

A sto se tice ostalih termina, kad god se nadem u igraoni sam spreman igrat euroe.
Pozdrav,

Bio sam prije tjedan dana na Heavy igranju u Subotu i bilo je super...nije bilo guzve tako da je bilo super. Igrali smo Trickerion i Terra Mystica. Ako bude ekipe i za ubuduce, svakako navratim :)
Yield
Reactions:
Postovi: 62
Pridružen/a: 13 sij 2013, 14:59
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 11 puta
Kontakt:

Re: Ekipu za "heavy" igre

Post Postao/la Yield »

sadistiko je napisao/la:a jel bi ti došao u Petrinju na takvo igranje?
Mi obično startamo u 21 i igramo do kasno u noć.
Od ZG do Petrinje, novim dijelom autoputa = 45 min MAX

Vrlo rado, ali nazalost nemam auto tako da mi je to problem, ali hvala na pozivu. Ako sredim neki prijevoz svakako javim :)
Avatar
sadistiko
Reactions:
Postovi: 4960
Pridružen/a: 15 ožu 2013, 08:04
Lokacija: Petrinja
Ima zahvala: 3577 puta
 pohvaljen: 3667 puta
Kontakt:

Re: Ekipu za "heavy" igre

Post Postao/la sadistiko »

Imam neke razgovore s ekipom iz ZG pa ako bude tko išao koji put bilo bi dobro da se zajedno povezete podjelite trošak za put i sl.
slika
Avatar
Ron_Swanson
Reactions:
Postovi: 142
Pridružen/a: 09 ruj 2015, 16:27
Ima zahvala: 80 puta
 pohvaljen: 91 put
Kontakt:

Re: Ekipu za "heavy" igre

Post Postao/la Ron_Swanson »

Yield je napisao/la: Pozdrav,

Bio sam prije tjedan dana na Heavy igranju u Subotu i bilo je super...nije bilo guzve tako da je bilo super. Igrali smo Trickerion i Terra Mystica. Ako bude ekipe i za ubuduce, svakako navratim :)
Euro-Azijska suobota i heavy igranje subotom nisu isti dogadaji, Euro dio je skroz nova stvar i tek ce ovu subotu bit prvo okupljanje odrzano.

Naravno, dosta naslova koji se igraju toko heavy subota ce bit videni za stolom i tokom euro subota, al keep in mind, sad imas vise manje svaku subotu na raspolaganje sto se tice ozbiljnijeg gejminga :thumbs
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3555
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1136 puta
 pohvaljen: 1540 puta
Kontakt:

Re: Ekipu za "heavy" igre

Post Postao/la Shich »

Ron_Swanson je napisao/la:
Yield je napisao/la: Pozdrav,

Bio sam prije tjedan dana na Heavy igranju u Subotu i bilo je super...nije bilo guzve tako da je bilo super. Igrali smo Trickerion i Terra Mystica. Ako bude ekipe i za ubuduce, svakako navratim :)
Euro-Azijska suobota i heavy igranje subotom nisu isti dogadaji, Euro dio je skroz nova stvar i tek ce ovu subotu bit prvo okupljanje odrzano.

Naravno, dosta naslova koji se igraju toko heavy subota ce bit videni za stolom i tokom euro subota, al keep in mind, sad imas vise manje svaku subotu na raspolaganje sto se tice ozbiljnijeg gejminga :thumbs
Zapravo je ideja da heavy subota zaživi preko ovog Euro dijela koji počinje ovaj tjedan. Raspored je zgusnut i teško je izdvajati dodatne termine za heavy igranja, a ovako će se održavati regularno svaka dva tjedna.
sichbu
Reactions:
Postovi: 6
Pridružen/a: 12 tra 2012, 03:03
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Ekipu za "heavy" igre

Post Postao/la sichbu »

ili dodete na pola puta u Veliku Goricu:)

ima nas uvjek 2-3 za neku igru:)
Odgovori

Natrag na “Tražim društvo”