organizirano igranje u Splitu

Trebate ili dajete društvo i/ili prostor za igranje
Avatar
Nevermore
Reactions:
Postovi: 41
Pridružen/a: 09 svi 2011, 09:55
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 61 put

organizirano igranje u Splitu

Post Postao/la Nevermore »

Pozdrav svima koji su u Splitu a vole se igrati !

Čitajući malo ovaj forum, pričajući malo s ljudima, došao sam do zaključka kako bi bilo dobro napraviti jednu temu ovakvog naslova. U Splitu igrača ima, ali smo podijeljeni u nekakve ekipice i nitko zapravo ne zna koliko nas ima i što možemo napraviti, pa bih ja eto volio da ovdje pokušamo vidjeti kakvo je stanje, tko bi htio biti dio kluba ljubitelja društvenih igara.

Rado bih (o tome sam već razgovarao s grofom i ekipom na SFeraKonu) pokušao organizirati DDI Split ove jeseni, pa bi nam to mogao biti kick off event za nekakav organizirani play.

Dakle, molim da se ovdje jave ljudi koji su spremni sudjelovati u ovakvoj ideji.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8433
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1581 put
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: organizirano igranje u Splitu

Post Postao/la grof »

Pozdravljam ideju!
Na žalost nama još uvijek zapinje s podizanjem Udruge, pa da se preko nej traži od grada Splita prostor za igranje, no vjerujem da će i taj dan doći.
Ako uspijete pronaći prostor, komunikacijsku infrastrukturu u vidu stranice za opis igraonice na Igranje.org, posebni podforum za organiziranje i razglabanje, alate za prijavu i sl. dobivate od nas :)
Naravno, netko će se u SPlitu t rebati stalno aktivno brinuti oko radnog vremena igraonice i sl. Tu se još može i pregovarati s Carta Magicom oko povoljnije nabavke igara za potrebe igraonice i sl.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
sonjecka
Reactions:
Postovi: 102
Pridružen/a: 03 lip 2012, 21:56
Lokacija: Split
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 4 puta
Kontakt:

Re: organizirano igranje u Splitu

Post Postao/la sonjecka »

I ja pozdravljam ideju i prosirit cu je do ljudi koji inace igraju u tim ekipicama. Ja sam zainteresirana i bilo bi super kad bi Split imao neki svoj prostor gdje bi se ljudi mogli upoznavati i druziti, a ne da se teenageri vuku po birtijama koje dozvoljavaju igranje za stolom.
Avatar
Killa
Reactions:
Postovi: 408
Pridružen/a: 12 lip 2011, 20:42
Lokacija: Split
Ima zahvala: 680 puta
 pohvaljen: 310 puta

Re: organizirano igranje u Splitu

Post Postao/la Killa »

grof je napisao/la:Pozdravljam ideju!
Na žalost nama još uvijek zapinje s podizanjem Udruge, pa da se preko nej traži od grada Splita prostor za igranje, no vjerujem da će i taj dan doći.
Dobit prostor od Keruma za tamo neko bacanje kockica?!
A nega šta!
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8433
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1581 put
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: organizirano igranje u Splitu

Post Postao/la grof »

A gle, treba sve probat. Ova naša Zagrebačka igraonica radi punom parom i to preko cijelog ljeta kada je Zagreb živa pustoš! Dakle, uz malo volje - može se! :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
mado
Reactions:
Postovi: 2281
Pridružen/a: 11 srp 2011, 11:42
Lokacija: Mursko Središće
Ima zahvala: 1180 puta
 pohvaljen: 1170 puta
Kontakt:

Re: organizirano igranje u Splitu

Post Postao/la mado »

Podržavamo igranje po cijeloj Hrvatskoj. Ako vam bude trebalo, otvorimo vam na forumu podtemu za lakša dogovaranja i slično. Isto kao što igraonica u Zagrebu ima jako aktivni podforum.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8433
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1581 put
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: organizirano igranje u Splitu

Post Postao/la grof »

mado je napisao/la:Podržavamo igranje po cijeloj Hrvatskoj. Ako vam bude trebalo, otvorimo vam na forumu podtemu za lakša dogovaranja i slično. Isto kao što igraonica u Zagrebu ima jako aktivni podforum.
Da, sve u brandu Igranje.org-a :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Dread24
Reactions:
Postovi: 427
Pridružen/a: 03 lis 2011, 21:38
Lokacija: Split
Ima zahvala: 56 puta
 pohvaljen: 40 puta
Kontakt:

Re: organizirano igranje u Splitu

Post Postao/la Dread24 »

Podržajem ideju! (makar pasivno, jer sam više za 'kućno igranje').
Meni nije problem jer za sve igre imam minimalno 4 ljudi za igrat, ali znam da je nekima teško naći igrača.

Ako se tako nešto ostvari (nadam se da hoće!) možda i dođem koji put, ako bude koje ispobavanje igre koju bi jedva tila odigrat :D
Bolje izdati knjigu nego prijatelja!
Avatar
Nevermore
Reactions:
Postovi: 41
Pridružen/a: 09 svi 2011, 09:55
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 61 put

Re: organizirano igranje u Splitu

Post Postao/la Nevermore »

da, hvala na ponudi...

postoje neka po meni realnija, a svi se opet nadamo privremena, rješenja (dok čekamo odgovor Grada)... stalni termini u gradskim kotarima, knjižnicama ili nekoj drugoj udruzi...

zapravo je prvi bitan korak vidit koliko je nas spremno ozbiljnije se ovim pozabavit, a možda i redovno dat koju kunu... to bi se moglo sazna organizacijom DDI-a...
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8433
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1581 put
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: organizirano igranje u Splitu

Post Postao/la grof »

Ekipa kod nas donira po 5 kuna po danu igranja i ta sredstva idu na plaćanje prostora i nove igre
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Tražim društvo”