[ANKETA] Izmjene Malih oglasa: Onemogućavanje komentiranja u oglasima

Forum za sve rasprave vezane uz oglase

Da li ste za ukidanje komentiranja u oglasima?

DA
49
65%
NE
26
35%
 
Ukupno glasova: 75
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

[ANKETA] Izmjene Malih oglasa: Onemogućavanje komentiranja u oglasima

Post Postao/la grof »

Zbog kojekakvih nepotrebnih diskusija ukinula bi se mogućnost komentiranja u oglasima, osim onih za aukcije.
U tu svrhu provelo bi se slijedeće:
  • Oglašivač postavlja oglas u prvom postu nove teme
  • Po potrebi ga može mijenjati koliko želi
  • Bumpiranje se vrši posebnom opcijom foruma za tu svrhu i to s min. razmakom od 5 dana (može se dogovoriti drugačije)
  • Sva komunikacija s oglašivačem ide preko privatnih poruka
  • Oglašivač nakon prodaje ostavlja u naslovu posta prefiks [ZAVRŠENO] i eventualnozaključava post
  • U oglasima bi se ostavila samo reputacija na oglas, ali bi se ukinula zahvala za post, jer je ovdje nepotrebna i zbunjuje
U koliko bi prošla ideja s posebnim podofrumima za kupnju, prodaju, zamjenu... (Aukcije u tom slučaju i tako moramo odvojiti zbog drugačijih prava pristupa), onda bi bazni forum Malih oglasa ostao slobodan za rasprave, obavijesti i sl.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: [ANKETA] Izmjene Malih oglasa: Onemogućavanje komentiranja u oglasima

Post Postao/la kockica »

Da, ali normalno neka ostane neke tema za komentiranje drugih oglasa, dobro dođe.
Ovi su korisnici zahvalili autoru kockica za post (ukupno 2):
AntomonStudioworks
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: [ANKETA] Izmjene Malih oglasa: Onemogućavanje komentiranja u oglasima

Post Postao/la grof »

kockica je napisao/la: 27 lis 2017, 09:44 Da, ali normalno neka ostane neke tema za komentiranje drugih oglasa, dobro dođe.
Da, definitivno.

Dakle, glavni forum Malih oglasa će ostati kao takav i tu će se komentirati po potrebi što treba, a njegovi podforumi gdje su konkretni oglasi biti će strogo kontrolirani i ograničeni samo na radnje kupnje/prodaje/zamjene.

Dapače, trebati ću sve aktivne oglase prebaciti u nove podforume, a sve ostale prastare oglase ću morati brisati radi nereda, no jedino me muči do kojeg datuma zadržati i prebaciti starije oglase? Mjesec, dva?
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: [ANKETA] Izmjene Malih oglasa: Onemogućavanje komentiranja u oglasima

Post Postao/la kockica »

zatvorene i 2 mjeseca starije?
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8428
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1579 puta
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: [ANKETA] Izmjene Malih oglasa: Onemogućavanje komentiranja u oglasima

Post Postao/la grof »

kockica je napisao/la: 27 lis 2017, 09:54 zatvorene i 2 mjeseca starije?
po meni bi to bilo OK
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
krofetki
Reactions:
Postovi: 76
Pridružen/a: 06 ruj 2014, 09:51
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 25 puta

Re: [ANKETA] Izmjene Malih oglasa: Onemogućavanje komentiranja u oglasima

Post Postao/la krofetki »

kockica je napisao/la: 27 lis 2017, 09:44 Da, ali normalno neka ostane neke tema za komentiranje drugih oglasa, dobro dođe.

Zbog čega bi to ostalo? szbunjen


Mislim da bi se trebalo ukinuti komentiranje oglasa i cijena! neka ljudi gledaju svoja posla i prestanu glumiti knights in shining armor sa redom Majke Tereze od Predobrog Srca :bleh

Budimo realni,nitko ovdje ne potkrada malu dječicu sa lihvarskim cijenama,pa da nam trebaju Mitch Buchannon-i i ostali Marvelovi heroji :D koji bi zaustavili ta zlodjela.

Dobra većina ekipe ovdje je punoljetna i zna koristiti google (da ne kažem internet) da sazna kolika je cijena neke igre!

Kao što je već ovdje sto puta napisano,ako je cijena igre previsoka,nitko je neće kupit,pa će oglašivač morat smanjiti cijenu ako je želi prodat!



A za aukcije bi bilo najbolje staviti pravilo da:

Aukcija traje 48h od zadnjeg bida.
Avatar
priroda15
Reactions:
Postovi: 325
Pridružen/a: 09 sij 2012, 20:21
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 468 puta
 pohvaljen: 266 puta
Kontakt:

Re: [ANKETA] Izmjene Malih oglasa: Onemogućavanje komentiranja u oglasima

Post Postao/la priroda15 »

krofetki je napisao/la: 27 lis 2017, 13:59
Zbog čega bi to ostalo? szbunjen

Slažem se da ne treba ostaviti prostora komentiranju tuđih oglasa jer će se opet javljati filozofi koji će uvijek imati nešto reći o tuđim cijenama, što će opet dovesti do nepotrebnih i zamornih diskusija.....
slika
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: [ANKETA] Izmjene Malih oglasa: Onemogućavanje komentiranja u oglasima

Post Postao/la kockica »

Ali bilo je i pozitivnoh komentara gdje bi ljudi koji su posjedovali istu igru, je prakticki reklamirali i dali mi da se zamisl im. Nije sve crno bijelo
Ahilya
Reactions:
Postovi: 215
Pridružen/a: 20 srp 2017, 14:22
Ima zahvala: 160 puta
 pohvaljen: 170 puta

Re: [ANKETA] Izmjene Malih oglasa: Onemogućavanje komentiranja u oglasima

Post Postao/la Ahilya »

Otkad sam ja na forumu toga baš i nije bilo... Isključivo bumpovi i prigovaranje cijenama.
Ovi su korisnici zahvalili autoru Ahilya za post:
krofetki
Avatar
dlakar
Reactions:
Postovi: 842
Pridružen/a: 22 vel 2016, 16:46
Ima zahvala: 677 puta
 pohvaljen: 664 puta
Kontakt:

Re: [ANKETA] Izmjene Malih oglasa: Onemogućavanje komentiranja u oglasima

Post Postao/la dlakar »

Ja nemam ništa protiv da se kupce uputi gdje ima jeftinije. Naravno, mislim da ne treba to pisati na postu oglasivaca neke igre. Tu onda dolazi do problema i nepotrebne diskusije. Najviše me živcira ekipa koja stalno popuje oko cijena a ne nude konkretna rješenja. Ok, to je preskupo, reci mi gdje mogu nabaviti jeftinije....a ne tipa ti smatras da pošto nova dođe toliko, čim izađe iz trgovine vrijedi upola manje, pa još to što je kod tebe 2 mjeseca još upola manje. Zato nisam da se u potpunosti ugasi komentiranje, ali pozivam i jednu i drugu stranu da budu korektni i ne rade ono što nebi da drugi rade njima.
Ovi su korisnici zahvalili autoru dlakar za post:
kockica
For a while, I thought of myself as an atheist until I realized it was a belief, too.
Odgovori

Natrag na “Diskusije o oglasima”