[P]: Božićna rasprodaja naslova - sniženja

Forum za oglase o prodaji, zamjeni ili darivanju igara i ostale opreme vezane uz igre
Pravila foruma
Sadržaj oglasa:
  • U naslovu oglasa napišite imena igara koje prodajete (za veće količine igara stavite svoj brand)
  • Opišite što oglašavate i u kakvom je stanju, navedite cijenu ili igru za zamjenu
  • Predlažemo stavljanje direktnih linkova na opise igara s BGG stranica, a isti će automatski biti oblikovani na forumu
  • Po mogućnosti stavite fotografije
  • Ne savjetujemo ostavljanje e-mail adresa i telefona radi povrede privatnosti
Svaki prodavač smije imati samo jedan svoj oglas u kojeg stavlja sve svoje igre na prodaju i po potrebi ga obnavlja i bumpira. U slučaju dupliranja oglasa isti će se brisati s foruma!
Svakih 10 dana možete "bumpirati" oglas tako da odete na gumbić s ključem (Alati tema) i kliknete na Bumpiraj opciju
Ako želite ocijeniti prodavača, u prvom postu oglasa kliknite na gumb za ocjenu (ruka dolje ili gore)
Komunikacija s oglašivačem ide isključivo preko privatnih poruka
Odgovori
Avatar
Mimi
Reactions:
Postovi: 95
Pridružen/a: 10 pro 2016, 21:38
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 39 puta

[P]: Božićna rasprodaja naslova - sniženja

Post Postao/la Mimi »

Zamjene me NE zanimaju, riješavam se igara i cilj je realnim cijenama naspram broja igranja i istrošenosti te gledanjem Hrvatskog tržišta ( svi bi za bagatele e pa nemre baš to tak :) ) dati realni omjer kvalitete i cijene onoga što nudim

Također dežurne dušebrižnike oko cijena neka nađu jeftinije nego što ja nudim , a da je to iz carte, philberta,zupija ( drugi dućan koji ovdje dostavlja) pa ću spustiti cijene naspram toga. Ne zanimaju me ja to mogu nabaviti preko frenda iz Dojčalanda spike niti ebay spike jer to nije realni omjer proizvoda i cijena, pošto ljudi zaborave bitnu stavku zvanu poštarina da se vama direktno šalje.


LapDance - KS edicija s 5th player ekspanzijom + strech goals


150kn ( s sleevovima)

Among The stars + Expanding the Alliance + The Ambassadors + Hythian,Wiss promo

500kn

- moguće kupiti odvojeno ekspanzije ( opet zupi vam je sve ovo bez promoao 95eur aka blizu 700kn pa cjenu sam spustio najviše šta realno ide)


Provincia Romana

150kn

Code of Nine

180kn

- neklasičan worker placment

Imperialism: Road to Domination

180kn

- sleevan, nikad igran

Rome: Rise to Power

200kn

Naruto Shippuden: The Board Game

250kn
Zadnja izmjena: Mimi, dana/u 27 stu 2017, 09:58, ukupno mijenjano 14 puta.


Zadnji/a bumpirao/la Mimi u/na 28 ožu 2017, 09:05.
Odgovori

Natrag na “Prodaja, zamjena i darivanje”