[RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Forum za sve rasprave vezane uz oglase
Odgovori
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la kockica »

Točnije, volimo sebe, za druge nas zaboli. ;)
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la Gordan »

I ode rasprava u neke nove vode :D
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8433
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1581 put
 pohvaljen: 2356 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la grof »

Gordan je napisao/la: 21 vel 2017, 14:51 I ode rasprava u neke nove vode :D
I bolje... :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la Gordan »

TI SI SRBIN I ORIJUNAŠ I MRZIŠ SVE ŠTO JE HRVATSKO!
Ovi su korisnici zahvalili autoru Gordan za post:
Killa
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
smurfORnot
Reactions:
Postovi: 1025
Pridružen/a: 16 tra 2014, 08:27
Ima zahvala: 419 puta
 pohvaljen: 776 puta

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la smurfORnot »

Čovjek se ponaša kako je odgojen. Onaj koji je dobro odgojen, i ovdje se lijepo ponaša, te nema potrebu bacati smeće po cesti i sl.

Mi mentalno smo takvi kakvi jesmo, cast izuzecima. Nikom se neda pretjerano zezati oko mijenjanja stvari. Lakše je žugati, ali dok imaš za kavu i neš stavit u usta je ok, gura se nekako. A stvari se baš i nemogu mijenjat uz politicare kakve imamo, iako nisu ni vani puno bolji. No dok god ima onih koji ih biraju, a bome ih ima dosta sa svojom članskom iskaznicom i upitnom inteligencijom, bit ce nam tako kako je.
Po meni da dođe do nekih konkretnijih promjena, trebalo bi napravit jednu veliku čistku, počevši od samog državnog vrha. I dovesti sposobne ljude na pozicije, nije da nam ih fali, ali isto tako, ako si sposoban i pošten, sigurno te necemo stavit negdje da mi uz tebe možemo ispasti možebitno nesposobni i nepošteni. Naravno, trebala bi se uvesti i odgovornost za svoje postupke, pa ako nešto sjebeš, onda ceš i lijepo odgovarati za to, a ne, nakon 2-3 dana po novinama, nikom ništa.

Ali dobro, ove teme baš i nemaju previše veze s ovim forumom niti našim hobijem, te zbilja nema smisla dublje ulazit u njih.

Over and out

@ Kockica, volimo sebe a za druge nas zaboli, nema nužno veze s nama kao nacijom, nego opcenito i sa kapitalizmom. Nije sad vani med i mlijeko, i da se svi brinu za sve i da su svi osvješteni itd. Ima vani sebičnih i hladnih ljudi napretek...
Avatar
Nuuq
Reactions:
Postovi: 1151
Pridružen/a: 22 srp 2013, 04:35
Ima zahvala: 682 puta
 pohvaljen: 858 puta
Kontakt:

Re: RE: Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la Nuuq »

Gordan je napisao/la:TI SI SRBIN I ORIJUNAŠ I MRZIŠ SVE ŠTO JE HRVATSKO!
Sta ti bi? Sve OK?
slika
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: RE: Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la Gordan »

Nuuq je napisao/la: 21 vel 2017, 14:57
Gordan je napisao/la:TI SI SRBIN I ORIJUNAŠ I MRZIŠ SVE ŠTO JE HRVATSKO!
Sta ti bi? Sve OK?
What? Samo se prilagođavam novim uvjetima. Ne možemo imat raspravu o stanju u društvu bez da netko viče ove parole pa sam eto požurio bit prvi. :D

sarkazam, za one koji nisu odmah ukopčali ;)
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Avatar
stoka
Reactions:
Postovi: 786
Pridružen/a: 09 pro 2014, 19:17
Ima zahvala: 731 put
 pohvaljen: 545 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la stoka »

ja sam prije par godina kupio stari through the ages za 400 kuna i mislio da sam ja zajebao prodavača. dao bi mu taj tren i 600 da je tražio. kasnije sam je uspio preprodati za 350 kuna (dakle opet sam ja zajebao nekoga). tjedan dana nakon te prodaje je nova verzija bila sigurna stvar (tj očekivala se kroz koji mjesec) i igra se počela prodavati za 200 kuna. jebiga...svi smo nešto naučili...
Ovi su korisnici zahvalili autoru stoka za post:
Shich
kockica
Reactions:
Postovi: 2519
Pridružen/a: 09 vel 2015, 13:55
Lokacija: Zagreb - Rakovica
Ima zahvala: 2064 puta
 pohvaljen: 1344 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la kockica »

smurfORnot je napisao/la: 21 vel 2017, 14:54@ Kockica, volimo sebe a za druge nas zaboli, nema nužno veze s nama kao nacijom, nego opcenito i sa kapitalizmom. Nije sad vani med i mlijeko, i da se svi brinu za sve i da su svi osvješteni itd. Ima vani sebičnih i hladnih ljudi napretek...
Nisam se ni referirao na uvjete u drugim zemljama, nego da nevoljenje nema veze sa uredjenom zajednicom, već poštovanje. Moguce da nisam bio jasan, ali tako je kada tipkam sa moba :)

Samo cu nabaciti par stvari vezano za rasprave.. Igraća scena u Hrvatskoj je malena, gdje se maltene većina međusobno uživo poznaje. Koliko vidim, bez obzira na različita razmišljanja među nama, većinom postoji neka kultura komunikacije na forumu. Slično kao u malim ljudskim zajednicama gdje svatko svakog poznaje pa zajednica konsenzusom riješava probleme. Samim time nemaju potrebe za nekom policijom ili sličnom represivnom silom. Kada zajednica naraste preko nekog broja, gdje se povećava mogućnost da se neki međusobno ne poznaju, javlja se potreba za tom silom. kako rekoh, mi smo (na sreću?) još uvijek mala zajednica, pa ni nema potrebe za nekom specijalnom moderaturom kao npr. na forum.hr i slično. Ok, malo se zaspamalo, ali većinom u dobroj vjeri. Kako je Grof primjetio, našao sam i ja da obje struje imaju dobre argumente, i u tome i je poanta, rasprave ovdje se vode argumentirano (ok, Gordan zaslužuje posebnu odgojnu stegu :twisted: ), pa zapravo i ne vidim da je potrebna reorganizacija postojećeg foruma i sl. Rekli smo si sve vezano za ovu temu, sada bi se trebalo prebaciti na neku drugu raspravu, npr. na onu koju je Stipsonov zakuhao, je li TS wargame :thumbs
Ovi su korisnici zahvalili autoru kockica za post:
Stips
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: [RASPRAVA] O oglašavanju i cijenama igara

Post Postao/la Gordan »

kockica je napisao/la: 21 vel 2017, 15:34
smurfORnot je napisao/la: 21 vel 2017, 14:54@ Kockica, volimo sebe a za druge nas zaboli, nema nužno veze s nama kao nacijom, nego opcenito i sa kapitalizmom. Nije sad vani med i mlijeko, i da se svi brinu za sve i da su svi osvješteni itd. Ima vani sebičnih i hladnih ljudi napretek...
Nisam se ni referirao na uvjete u drugim zemljama, nego da nevoljenje nema veze sa uredjenom zajednicom, već poštovanje. Moguce da nisam bio jasan, ali tako je kada tipkam sa moba :)

Samo cu nabaciti par stvari vezano za rasprave.. Igraća scena u Hrvatskoj je malena, gdje se maltene većina međusobno uživo poznaje. Koliko vidim, bez obzira na različita razmišljanja među nama, većinom postoji neka kultura komunikacije na forumu. Slično kao u malim ljudskim zajednicama gdje svatko svakog poznaje pa zajednica konsenzusom riješava probleme. Samim time nemaju potrebe za nekom policijom ili sličnom represivnom silom. Kada zajednica naraste preko nekog broja, gdje se povećava mogućnost da se neki međusobno ne poznaju, javlja se potreba za tom silom. kako rekoh, mi smo (na sreću?) još uvijek mala zajednica, pa ni nema potrebe za nekom specijalnom moderaturom kao npr. na forum.hr i slično. Ok, malo se zaspamalo, ali većinom u dobroj vjeri. Kako je Grof primjetio, našao sam i ja da obje struje imaju dobre argumente, i u tome i je poanta, rasprave ovdje se vode argumentirano (ok, Gordan zaslužuje posebnu odgojnu stegu :twisted: ), pa zapravo i ne vidim da je potrebna reorganizacija postojećeg foruma i sl. Rekli smo si sve vezano za ovu temu, sada bi se trebalo prebaciti na neku drugu raspravu, npr. na onu koju je Stipsonov zakuhao, je li TS wargame :thumbs
TI SI KOMUNJARA!!! :twisted:
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Odgovori

Natrag na “Diskusije o oglasima”